U17 Drenge Ligaen 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
444853
fr11-08 2023
15:30 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
11. aug 2023
15:30
Sønderjyske Fodbold
4
AC Horsens
1
444851
12-08 2023
13:00 Right to Dream Park
5
-
0
12. aug 2023
13:00
FC Nordsjælland
5
Lyngby
0
444849
12-08 2023
14:00
OB
KB. P. Bangsvej
0
-
3
12. aug 2023
14:00
FC København
0
OB
3
444852
12-08 2023
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
5
12. aug 2023
15:15
Randers Freja FC
2
FC Midtjylland
5
444850
12-08 2023
15:30
AGF
JYSK Park (kunstgræs)
2
-
0
12. aug 2023
15:30
Silkeborg
2
AGF
0
444857
fr18-08 2023
19:15
AaB
EDC Arena – Ikast (kunst)
2
-
3
18. aug 2023
19:15
FC Midtjylland
2
AaB
3
444859
19-08 2023
14:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
1
19. aug 2023
14:15
Esbjerg
3
Randers Freja FC
1
444860
19-08 2023
15:00 Brøndby Stadion
5
-
2
19. aug 2023
15:00
Brøndby
5
Silkeborg
2
444855
19-08 2023
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
19. aug 2023
15:00
AC Horsens
1
Vejle
2
444861
19-08 2023
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
2
19. aug 2023
16:15
AGF
0
FC Nordsjælland
2
444917
ti22-08 2023
17:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
3
22. aug 2023
17:30
AGF
1
FC Midtjylland
3
444866
26-08 2023
11:00 Lyngby Stadion
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
2
-
2
26. aug 2023
11:00
Lyngby
2
Brøndby
2
444864
26-08 2023
14:00 KB. P. Bangsvej
1
-
3
26. aug 2023
14:00
FC København
1
FC Nordsjælland
3
444868
26-08 2023
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
7
26. aug 2023
14:45
Sønderjyske Fodbold
2
FC Midtjylland
7
444862
26-08 2023
15:00
OB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
26. aug 2023
15:00
AC Horsens
1
OB
2
444863
26-08 2023
15:15
AaB
AaB's Anlæg
1
-
0
26. aug 2023
15:15
AaB
1
Vejle
0
444867
26-08 2023
15:15
AGF
Randers Stadion, kunstgræs
1
-
3
26. aug 2023
15:15
Randers Freja FC
1
AGF
3
444865
26-08 2023
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
4
-
3
26. aug 2023
15:30
Silkeborg
4
Esbjerg
3
444876
on30-08 2023
18:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
1
30. aug 2023
18:30
AC Horsens
0
Silkeborg
1
444872
02-09 2023
13:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
4
02. sep 2023
13:00
Esbjerg
0
Lyngby
4
444873
02-09 2023
15:00 VB Parken
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
02. sep 2023
15:00
Vejle
1
Sønderjyske Fodbold
1
444874
02-09 2023
15:00 Brøndby Stadion
6
-
3
02. sep 2023
15:00
Brøndby
6
AC Horsens
3
444871
02-09 2023
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
2
02. sep 2023
15:15
FC Midtjylland
3
FC København
2
444870
02-09 2023
15:30 Right to Dream Park
4
-
1
02. sep 2023
15:30
FC Nordsjælland
4
Randers Freja FC
1
444875
02-09 2023
16:15
AGF
AaB
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
0
02. sep 2023
16:15
AGF
1
AaB
0
444869
03-09 2023
16:00
OB
OB-Ådalen
4
-
0
03. sep 2023
16:00
OB
4
Silkeborg
0
444882
16-09 2023
14:15
AGF
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
0
16. sep 2023
14:15
Esbjerg
1
AGF
0
444879
16-09 2023
15:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
16. sep 2023
15:00
FC København
3
Sønderjyske Fodbold
0
444881
16-09 2023
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
2
-
2
16. sep 2023
15:15
Randers Freja FC
2
Vejle
2
444877
16-09 2023
15:15
AaB
AaB's Anlæg
3
-
2
16. sep 2023
15:15
AaB
3
FC Nordsjælland
2
444885
23-09 2023
10:45 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
0
23. sep 2023
10:45
FC Midtjylland
3
AC Horsens
0
444888
23-09 2023
13:00
AaB
Brøndby Stadion
2
-
3
23. sep 2023
13:00
Brøndby
2
AaB
3
444886
23-09 2023
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
4
23. sep 2023
14:45
Sønderjyske Fodbold
3
Randers Freja FC
4
444887
23-09 2023
15:00
OB
VB Parken
1
-
2
23. sep 2023
15:00
Vejle
1
OB
2
444883
23-09 2023
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
3
-
0
23. sep 2023
15:30
Silkeborg
3
FC København
0
444884
23-09 2023
15:30 Right to Dream Park
3
-
2
23. sep 2023
15:30
FC Nordsjælland
3
Esbjerg
2
444858
on27-09 2023
17:00 Lyngby Stadion
2
-
3
27. sep 2023
17:00
Lyngby
2
FC København
3
444890
30-09 2023
12:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
1
-
3
30. sep 2023
12:30
AC Horsens
1
Esbjerg
3
444892
30-09 2023
15:00
OB
OB-Ådalen
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
3
-
3
30. sep 2023
15:00
OB
3
FC Midtjylland
3
444893
30-09 2023
15:00
AGF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
3
30. sep 2023
15:00
FC København
0
AGF
3
444896
30-09 2023
15:00 Brøndby Stadion
1
-
2
30. sep 2023
15:00
Brøndby
1
FC Nordsjælland
2
444895
30-09 2023
15:15 Lyngby Stadion
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
1
-
1
30. sep 2023
15:15
Lyngby
1
Vejle
1
444894
30-09 2023
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
3
-
1
30. sep 2023
15:30
Silkeborg
3
Sønderjyske Fodbold
1
444891
ti03-10 2023
17:30
AaB
AaB's Anlæg
2
-
1
03. okt 2023
17:30
AaB
2
Randers Freja FC
1
444856
on04-10 2023
18:30
OB
OB-Ådalen
5
-
0
04. okt 2023
18:30
OB
5
Sønderjyske Fodbold
0
444900
07-10 2023
14:15
OB
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
2
07. okt 2023
14:15
Esbjerg
0
OB
2
444901
07-10 2023
14:45
AaB
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
3
07. okt 2023
14:45
Sønderjyske Fodbold
0
AaB
3
444902
07-10 2023
15:00 VB Parken
2
-
4
07. okt 2023
15:00
Vejle
2
FC København
4
444898
07-10 2023
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
2
07. okt 2023
15:15
FC Midtjylland
3
Silkeborg
2
444899
07-10 2023
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
0
07. okt 2023
15:15
Randers Freja FC
3
Lyngby
0
444897
07-10 2023
15:30 Right to Dream Park
4
-
1
07. okt 2023
15:30
FC Nordsjælland
4
AC Horsens
1
444904
14-10 2023
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
4
14. okt 2023
15:00
AC Horsens
0
Randers Freja FC
4
444906
21-10 2023
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
21. okt 2023
13:00
FC København
7
Esbjerg
1
444910
21-10 2023
15:00 Brøndby Stadion
4
-
0
21. okt 2023
15:00
Brøndby
4
Sønderjyske Fodbold
0
444905
21-10 2023
15:00
OB
AGF
OB-Ådalen
6
-
0
21. okt 2023
15:00
OB
6
AGF
0
444908
21-10 2023
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
2
21. okt 2023
15:15
FC Midtjylland
4
Vejle
2
444909
21-10 2023
15:15
AaB
Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
21. okt 2023
15:15
Lyngby
1
AaB
3
444907
21-10 2023
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
21. okt 2023
15:30
Silkeborg
1
FC Nordsjælland
1
444915
28-10 2023
14:15 Brøndby Stadion
3
-
2
28. okt 2023
14:15
Brøndby
3
Esbjerg
2
444916
28-10 2023
15:00 VB Parken
1
-
0
28. okt 2023
15:00
Vejle
1
Silkeborg
0
444913
28-10 2023
15:15 Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs
2
-
3
28. okt 2023
15:15
Lyngby
2
AC Horsens
3
444914
28-10 2023
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
2
-
4
28. okt 2023
15:15
Randers Freja FC
2
FC København
4
444911
28-10 2023
15:15
AaB
OB
AaB's Anlæg
0
-
1
28. okt 2023
15:15
AaB
0
OB
1
444912
28-10 2023
15:30 Right to Dream Park
4
-
1
28. okt 2023
15:30
FC Nordsjælland
4
Sønderjyske Fodbold
1
444903
ti31-10 2023
14:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
3
-
0
31. okt 2023
14:00
AGF
3
Brøndby
0
444924
04-11 2023
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
04. nov 2023
12:00
FC København
1
Brøndby
2
444923
04-11 2023
12:30
OB
OB-Ådalen
5
-
0
04. nov 2023
12:30
OB
5
Lyngby
0
444927
04-11 2023
14:45
AGF
Haderslev Kunstgræsbane
0
-
3
04. nov 2023
14:45
Sønderjyske Fodbold
0
AGF
3
444939
04-11 2023
15:00 VB Parken
2
-
1
04. nov 2023
15:00
Vejle
2
Esbjerg
1
444922
04-11 2023
15:00
AaB
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
6 - 4
1
-
1
04. nov 2023
15:00
AC Horsens
1
AaB
1
444926
04-11 2023
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
1
-
0
04. nov 2023
15:15
FC Midtjylland
1
FC Nordsjælland
0
444925
04-11 2023
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
Straffesparkskonkurrence
7 - 6
2
-
2
04. nov 2023
15:30
Silkeborg
2
Randers Freja FC
2
444942
11-11 2023
13:00 Lyngby Stadion
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
11. nov 2023
13:00
Lyngby
3
Silkeborg
3
444944
11-11 2023
14:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
0
11. nov 2023
14:15
Esbjerg
3
Sønderjyske Fodbold
0
444943
11-11 2023
15:15
OB
Randers Stadion, kunstgræs
1
-
5
11. nov 2023
15:15
Randers Freja FC
1
OB
5
444941
11-11 2023
15:30 Right to Dream Park
1
-
3
11. nov 2023
15:30
FC Nordsjælland
1
Vejle
3
444961
11-11 2023
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
4
-
1
11. nov 2023
16:15
AGF
4
AC Horsens
1
444848
on15-11 2023
14:00
AaB
AaB's Anlæg
0
-
1
15. nov 2023
14:00
AaB
0
Esbjerg
1
444968
18-11 2023
11:00
AGF
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
1
-
4
18. nov 2023
11:00
Vejle
1
AGF
4
444960
18-11 2023
13:00 Brøndby Stadion
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6
18. nov 2023
13:00
Brøndby
2
FC Midtjylland
2
444963
18-11 2023
13:00
AaB
JYSK Park (kunstgræs)
3
-
1
18. nov 2023
13:00
Silkeborg
3
AaB
1
444964
19-11 2023
12:30
OB
Right to Dream Park
0
-
5
19. nov 2023
12:30
FC Nordsjælland
0
OB
5
444967
25-11 2023
12:30 Haderslev Kunstgræsbane
1
-
2
25. nov 2023
12:30
Sønderjyske Fodbold
1
Lyngby
2
444962
25-11 2023
15:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
25. nov 2023
15:00
FC København
6
AC Horsens
2
444965
25-11 2023
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
25. nov 2023
15:15
FC Midtjylland
3
Esbjerg
3
444966
25-11 2023
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
0
25. nov 2023
15:15
Randers Freja FC
1
Brøndby
0
444854
02-12 2023
15:00 VB Parken
1
-
3
02. dec 2023
15:00
Vejle
1
Brøndby
3
444940
02-12 2023
15:00
AaB
AaB's Anlæg
6
-
0
02. dec 2023
15:00
AaB
6
FC København
0
444988
17-02 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
3
17. feb
13:00
Silkeborg
1
Brøndby
3
444878
24-02 2024
12:30
OB
OB-Ådalen
5
-
1
24. feb
12:30
OB
5
Brøndby
1
444880
24-02 2024
13:00 Lyngby Stadion
4
-
2
24. feb
13:00
Lyngby
4
FC Midtjylland
2
444979
24-02 2024
13:00 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
0
24. feb
13:00
Silkeborg
1
Vejle
0
445048
24-02 2024
15:30
AGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
24. feb
15:30
AC Horsens
1
AGF
2
444970
02-03 2024
15:00
OB
OB-Ådalen
8
-
0
02. mar
15:00
OB
8
AC Horsens
0
444982
02-03 2024
15:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
3
02. mar
15:00
Esbjerg
1
Brøndby
3
444969
02-03 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
6
-
0
02. mar
15:15
AaB
6
Sønderjyske Fodbold
0
444991
fr08-03 2024
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
Straffesparkskonkurrence
5 - 4
3
-
3
08. mar
16:15
AGF
3
Esbjerg
3
444989
09-03 2024
14:45 Haderslev Kunstgræsbane
Straffesparkskonkurrence
4 - 1
2
-
2
09. mar
14:45
Sønderjyske Fodbold
2
FC Nordsjælland
2
444990
09-03 2024
15:00 VB Parken
2
-
3
09. mar
15:00
Vejle
2
Randers Freja FC
3
444983
09-03 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
2
-
2
09. mar
15:00
AC Horsens
2
FC Midtjylland
2
444987
09-03 2024
15:00
OB
OB-Ådalen
3
-
2
09. mar
15:00
OB
3
FC København
2
444984
09-03 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
1
-
3
09. mar
15:15
AaB
1
Lyngby
3
445039
16-03 2024
13:00 Brøndby Stadion
4
-
2
16. mar
13:00
Brøndby
4
Lyngby
2
444993
16-03 2024
15:30 Right to Dream Park
2
-
1
16. mar
15:30
FC Nordsjælland
2
Silkeborg
1
445012
16-03 2024
15:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
3
-
2
16. mar
15:30
AGF
3
Vejle
2
445042
on27-03 2024
17:15 JYSK Park (kunstgræs)
1
-
2
27. mar
17:15
Silkeborg
1
AC Horsens
2
444997
to28-03 2024
12:00 Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
Straffesparkskonkurrence
8 - 7
1
-
1
28. mar
12:00
Esbjerg
1
Vejle
1
444998
30-03 2024
15:00
OB
Brøndby Stadion
4
-
3
30. mar
15:00
Brøndby
4
OB
3
444996
30-03 2024
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
2
30. mar
15:15
Randers Freja FC
3
AC Horsens
2
445003
06-04 2024
14:45 Haderslev Kunstgræsbane
Straffesparkskonkurrence
9 - 8
4
-
4
06. apr
14:45
Sønderjyske Fodbold
4
Esbjerg
4
445004
06-04 2024
15:00 VB Parken
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7
06. apr
15:00
Vejle
2
FC Nordsjælland
2
444999
06-04 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
3
06. apr
15:00
AC Horsens
2
Lyngby
3
445001
06-04 2024
15:00
OB
OB-Ådalen
2
-
1
06. apr
15:00
OB
2
Randers Freja FC
1
445000
06-04 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
1
-
3
06. apr
15:15
AaB
1
Brøndby
3
445002
06-04 2024
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
2
-
0
06. apr
15:30
Silkeborg
2
FC Midtjylland
0
445005
06-04 2024
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
06. apr
16:15
AGF
0
FC København
0
444994
ti09-04 2024
18:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
2
09. apr
18:00
FC Midtjylland
3
Sønderjyske Fodbold
2
444980
on10-04 2024
13:00
AGF
Right to Dream Park
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 4
10. apr
13:00
FC Nordsjælland
1
AGF
1
445011
13-04 2024
14:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
5
-
0
13. apr
14:15
Esbjerg
5
AC Horsens
0
445006
13-04 2024
15:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
13. apr
15:00
FC København
1
Silkeborg
0
445008
13-04 2024
15:15
OB
EDC Arena – Ikast (kunst)
2
-
5
13. apr
15:15
FC Midtjylland
2
OB
5
445009
13-04 2024
15:15 Lyngby Stadion
Straffesparkskonkurrence
8 - 6
3
-
3
13. apr
15:15
Lyngby
3
Sønderjyske Fodbold
3
445010
13-04 2024
15:15
AaB
Randers Stadion, kunstgræs
0
-
3
13. apr
15:15
Randers Freja FC
0
AaB
3
444889
ti16-04 2024
16:00
AGF
Lyngby Stadion
1
-
3
16. apr
16:00
Lyngby
1
AGF
3
445043
on17-04 2024
14:00
AaB
Right to Dream Park
3
-
1
17. apr
14:00
FC Nordsjælland
3
AaB
1
445018
20-04 2024
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
6
-
1
20. apr
14:45
Sønderjyske Fodbold
6
Vejle
1
445015
20-04 2024
15:00
OB
OB-Ådalen
5
-
0
20. apr
15:00
OB
5
Esbjerg
0
445013
20-04 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
3
20. apr
15:00
AC Horsens
2
FC Nordsjælland
3
445014
20-04 2024
15:15
AaB
AGF
AaB's Anlæg
1
-
2
20. apr
15:15
AaB
1
AGF
2
445017
20-04 2024
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
2
-
0
20. apr
15:15
FC Midtjylland
2
Randers Freja FC
0
445016
20-04 2024
15:30 JYSK Park (kunstgræs)
0
-
1
20. apr
15:30
Silkeborg
0
Lyngby
1
445019
20-04 2024
16:00 Brøndby Stadion
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
20. apr
16:00
Brøndby
2
FC København
2
445062
ti23-04 2024
13:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
5
-
3
23. apr
13:30
AC Horsens
5
Brøndby
3
445026
to25-04 2024
15:00
AGF
OB
AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
4
25. apr
15:00
AGF
2
OB
4
445025
fr26-04 2024
18:00 VB Parken
3
-
1
26. apr
18:00
Vejle
3
AC Horsens
1
445023
27-04 2024
14:15
AaB
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
2
27. apr
14:15
Esbjerg
0
AaB
2
445024
27-04 2024
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
27. apr
14:45
Sønderjyske Fodbold
4
Brøndby
1
445022
27-04 2024
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
0
-
1
27. apr
15:15
Randers Freja FC
0
Silkeborg
1
444971
ti30-04 2024
16:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
6
30. apr
16:30
FC København
1
FC Midtjylland
6
445045
on01-05 2024
17:30
OB
Lyngby Stadion
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 8
01. maj
17:30
Lyngby
3
OB
3
445007
on01-05 2024
18:45 Right to Dream Park
2
-
1
01. maj
18:45
FC Nordsjælland
2
Brøndby
1
445033
04-05 2024
15:00 Brøndby Stadion
9
-
1
04. maj
15:00
Brøndby
9
Vejle
1
445030
04-05 2024
15:15
AGF
EDC Arena – Ikast (kunst)
4
-
1
04. maj
15:15
FC Midtjylland
4
AGF
1
445031
04-05 2024
15:15 Lyngby Stadion
2
-
1
04. maj
15:15
Lyngby
2
Esbjerg
1
445032
04-05 2024
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
3
-
4
04. maj
15:15
Randers Freja FC
3
Sønderjyske Fodbold
4
445027
04-05 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
4
-
1
04. maj
15:15
AaB
4
AC Horsens
1
445028
04-05 2024
15:30
OB
JYSK Park (kunstgræs)
1
-
5
04. maj
15:30
Silkeborg
1
OB
5
445029
04-05 2024
15:30 Farum Park
2
-
4
04. maj
15:30
FC Nordsjælland
2
FC København
4
444992
on08-05 2024
14:00
AaB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
08. maj
14:00
FC København
2
AaB
5
445037
11-05 2024
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
3
11. maj
14:45
Sønderjyske Fodbold
2
Silkeborg
3
445038
11-05 2024
15:00 VB Parken
0
-
2
11. maj
15:00
Vejle
0
FC Midtjylland
2
445034
11-05 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
2
11. maj
15:00
AC Horsens
1
FC København
2
445036
11-05 2024
15:30 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
2
-
1
11. maj
15:30
Esbjerg
2
FC Nordsjælland
1
445040
11-05 2024
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
Straffesparkskonkurrence
4 - 1
1
-
1
11. maj
16:15
AGF
1
Randers Freja FC
1
445041
18-05 2024
15:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
18. maj
15:00
FC København
7
Vejle
1
445044
18-05 2024
15:15 EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
6
18. maj
15:15
FC Midtjylland
3
Brøndby
6
445046
18-05 2024
15:15 Randers Stadion, kunstgræs
1
-
3
18. maj
15:15
Randers Freja FC
1
Esbjerg
3
445047
18-05 2024
16:15
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
4
18. maj
16:15
AGF
0
Sønderjyske Fodbold
4
444995
25-05 2024
13:30
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
25. maj
13:30
AGF
1
Lyngby
1
445054
25-05 2024
15:00 Brøndby Stadion
3
-
2
25. maj
15:00
Brøndby
3
Randers Freja FC
2
445035
01-06 2024
12:30
OB
AaB
OB-Ådalen
01. jun
12:30
OB
AaB
445061
01-06 2024
13:00
AGF
Brøndby Stadion
01. jun
13:00
Brøndby
AGF
444981
01-06 2024
13:00 Lyngby Stadion
01. jun
13:00
Lyngby
Randers Freja FC
445020
ti04-06 2024
15:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
04. jun
15:30
FC København
Lyngby
445053
08-06 2024
13:00 VB Parken
08. jun
13:00
Vejle
Lyngby
445050
08-06 2024
13:00
OB
OB-Ådalen
08. jun
13:00
OB
FC Nordsjælland
445051
08-06 2024
14:15 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
08. jun
14:15
Esbjerg
FC Midtjylland
445052
08-06 2024
14:45 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
08. jun
14:45
Sønderjyske Fodbold
FC København
445049
08-06 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
08. jun
15:15
AaB
Silkeborg
445021
on12-06 2024
16:00 Right to Dream Park
12. jun
16:00
FC Nordsjælland
FC Midtjylland
445060
fr14-06 2024
18:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
14. jun
18:00
Esbjerg
Silkeborg
445055
15-06 2024
15:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
15. jun
15:00
AC Horsens
Sønderjyske Fodbold
445057
15-06 2024
15:00
OB
OB-Ådalen
15. jun
15:00
OB
Vejle
445058
15-06 2024
15:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
15. jun
15:00
FC København
Randers Freja FC
445059
15-06 2024
15:15 Lyngby Stadion
15. jun
15:15
Lyngby
FC Nordsjælland
445056
15-06 2024
15:15
AaB
AaB's Anlæg
15. jun
15:15
AaB
FC Midtjylland
445067
on19-06 2024
14:30
AaB
VB Parken
19. jun
14:30
Vejle
AaB
445065
fr21-06 2024
16:30 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
21. jun
16:30
Esbjerg
FC København
445066
22-06 2024
12:30
OB
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
22. jun
12:30
Sønderjyske Fodbold
OB
445068
22-06 2024
15:00
AGF
AGF's anlæg - Fredensvang
22. jun
15:00
AGF
Silkeborg
445063
22-06 2024
15:00 EDC Arena – Ikast (kunst)
22. jun
15:00
FC Midtjylland
Lyngby
445064
22-06 2024
15:00 Randers Stadion, kunstgræs
22. jun
15:00
Randers Freja FC
FC Nordsjælland
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind