U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2023, Pulje 612 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
194068
ti15-08 2023
17:30 Aabyhøj IF VRI Aabyhøj Stadion
2
-
1
15. aug 2023
17:30
Aabyhøj IF
2
VRI
1
194069
19-08 2023
11:15 ASA, Aarhus FC Salling Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
2
19. aug 2023
11:15
ASA, Aarhus
2
FC Salling
2
194265
19-08 2023
12:30 FS Holstebro Aabyhøj IF Idrætscenter Vest
0
-
2
19. aug 2023
12:30
FS Holstebro
0
Aabyhøj IF
2
194266
19-08 2023
12:30 Brabrand IF HVA Sydthy Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
3
19. aug 2023
12:30
Brabrand IF
2
HVA Sydthy
3
194263
20-08 2023
11:00 VRI Lemvig GF NES Park
11
-
1
20. aug 2023
11:00
VRI
11
Lemvig GF
1
195261
26-08 2023
11:00 Aabyhøj IF ASA, Aarhus Aabyhøj Stadion
1
-
2
26. aug 2023
11:00
Aabyhøj IF
1
ASA, Aarhus
2
194268
26-08 2023
11:15 FC Salling Brabrand IF Egeris Idrætsanlæg
3
-
2
26. aug 2023
11:15
FC Salling
3
Brabrand IF
2
195263
27-08 2023
11:30 VRI FS Holstebro NES Park
5
-
1
27. aug 2023
11:30
VRI
5
FS Holstebro
1
195262
27-08 2023
15:00 Lemvig GF HVA Sydthy Lemvig Stadion
3
-
0
27. aug 2023
15:00
Lemvig GF
3
HVA Sydthy
0
195267
02-09 2023
10:50 Brabrand IF Aabyhøj IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
7
02. sep 2023
10:50
Brabrand IF
2
Aabyhøj IF
7
195264
02-09 2023
11:00 HVA Sydthy FC Salling Sparekassen Thy Arena, Hurup
2
-
4
02. sep 2023
11:00
HVA Sydthy
2
FC Salling
4
195266
02-09 2023
12:30 FS Holstebro Lemvig GF Idrætscenter Vest
0
-
2
02. sep 2023
12:30
FS Holstebro
0
Lemvig GF
2
195265
03-09 2023
11:00 ASA, Aarhus VRI Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
4
03. sep 2023
11:00
ASA, Aarhus
1
VRI
4
194067
09-09 2023
12:00 Lemvig GF Brabrand IF Lemvig Stadion
0
-
1
09. sep 2023
12:00
Lemvig GF
0
Brabrand IF
1
194065
09-09 2023
13:00 FC Salling FS Holstebro Egeris Idrætsanlæg
2
-
0
09. sep 2023
13:00
FC Salling
2
FS Holstebro
0
195270
16-09 2023
11:00 Aabyhøj IF HVA Sydthy Aabyhøj Stadion
10
-
0
16. sep 2023
11:00
Aabyhøj IF
10
HVA Sydthy
0
195268
16-09 2023
11:15 FC Salling Lemvig GF Egeris Idrætsanlæg
1
-
1
16. sep 2023
11:15
FC Salling
1
Lemvig GF
1
195269
16-09 2023
12:30 FS Holstebro ASA, Aarhus Idrætscenter Vest
2
-
3
16. sep 2023
12:30
FS Holstebro
2
ASA, Aarhus
3
195271
17-09 2023
10:30 VRI Brabrand IF NES Park
7
-
1
17. sep 2023
10:30
VRI
7
Brabrand IF
1
195484
23-09 2023
12:00 Brabrand IF FS Holstebro Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
1
23. sep 2023
12:00
Brabrand IF
2
FS Holstebro
1
195272
23-09 2023
13:00 FC Salling Aabyhøj IF Egeris Idrætsanlæg
2
-
0
23. sep 2023
13:00
FC Salling
2
Aabyhøj IF
0
195485
24-09 2023
14:00 HVA Sydthy VRI Sparekassen Thy Arena, Hurup
1
-
4
24. sep 2023
14:00
HVA Sydthy
1
VRI
4
195338
24-09 2023
15:00 Lemvig GF ASA, Aarhus Lemvig Stadion
1
-
2
24. sep 2023
15:00
Lemvig GF
1
ASA, Aarhus
2
195487
30-09 2023
11:00 ASA, Aarhus Brabrand IF Koncenton Park (ASA græsbaner)
0
-
4
30. sep 2023
11:00
ASA, Aarhus
0
Brabrand IF
4
195486
01-10 2023
13:30 VRI FC Salling NES Park
4
-
0
01. okt 2023
13:30
VRI
4
FC Salling
0
195488
01-10 2023
15:30 Aabyhøj IF Lemvig GF Aabyhøj Stadion
3
-
0
01. okt 2023
15:30
Aabyhøj IF
3
Lemvig GF
0
195489
on04-10 2023
18:45 FS Holstebro HVA Sydthy Holstebro Kunstgræsbane
4
-
2
04. okt 2023
18:45
FS Holstebro
4
HVA Sydthy
2
195873
fr06-10 2023
18:00 Brabrand IF Lemvig GF Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
7
06. okt 2023
18:00
Brabrand IF
1
Lemvig GF
7
195490
07-10 2023
11:00 FS Holstebro FC Salling Holstebro Kunstgræsbane
2
-
2
07. okt 2023
11:00
FS Holstebro
2
FC Salling
2
195491
07-10 2023
13:00 ASA, Aarhus HVA Sydthy Koncenton Park (ASA græsbaner)
5
-
2
07. okt 2023
13:00
ASA, Aarhus
5
HVA Sydthy
2
195875
08-10 2023
10:30 VRI Aabyhøj IF NES Park
1
-
2
08. okt 2023
10:30
VRI
1
Aabyhøj IF
2
195878
to12-10 2023
19:00 Aabyhøj IF FS Holstebro Aabyhøj Stadion
5
-
3
12. okt 2023
19:00
Aabyhøj IF
5
FS Holstebro
3
195876
14-10 2023
13:00 FC Salling ASA, Aarhus Egeris Idrætsanlæg
4
-
3
14. okt 2023
13:00
FC Salling
4
ASA, Aarhus
3
195879
14-10 2023
15:00 HVA Sydthy Brabrand IF Sparekassen Thy Arena, Hurup
2
-
0
14. okt 2023
15:00
HVA Sydthy
2
Brabrand IF
0
195877
22-10 2023
13:00 Lemvig GF VRI Nissum Park (kunstgræs)
0
-
5
22. okt 2023
13:00
Lemvig GF
0
VRI
5
195880
28-10 2023
12:45 Brabrand IF FC Salling Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
12:45
Brabrand IF
2
FC Salling
0
195881
28-10 2023
13:15 ASA, Aarhus Aabyhøj IF Koncenton Park (ASA græsbaner)
3
-
4
28. okt 2023
13:15
ASA, Aarhus
3
Aabyhøj IF
4
195883
29-10 2023
12:00 HVA Sydthy Lemvig GF Sparekassen Thy Arena, Hurup
1
-
2
29. okt 2023
12:00
HVA Sydthy
1
Lemvig GF
2
195884
29-10 2023
14:00 FS Holstebro VRI Idrætscenter Vest
1
-
1
29. okt 2023
14:00
FS Holstebro
1
VRI
1
196058
04-11 2023
11:00 Aabyhøj IF Brabrand IF Aabyhøj Stadion
2
-
2
04. nov 2023
11:00
Aabyhøj IF
2
Brabrand IF
2
195885
04-11 2023
11:15 FC Salling HVA Sydthy Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
3
-
0
04. nov 2023
11:15
FC Salling
3
HVA Sydthy
0
195886
05-11 2023
11:00 VRI ASA, Aarhus NES Park
6
-
4
05. nov 2023
11:00
VRI
6
ASA, Aarhus
4
195887
05-11 2023
13:00 Lemvig GF FS Holstebro Nissum Park (kunstgræs)
2
-
4
05. nov 2023
13:00
Lemvig GF
2
FS Holstebro
4
196061
11-11 2023
11:00 HVA Sydthy Aabyhøj IF Lyngs New Anfield (Kunstgræs)
0
-
1
11. nov 2023
11:00
HVA Sydthy
0
Aabyhøj IF
1
196059
11-11 2023
13:00 Lemvig GF FC Salling Nissum Park (kunstgræs)
2
-
4
11. nov 2023
13:00
Lemvig GF
2
FC Salling
4
196060
11-11 2023
15:00 ASA, Aarhus FS Holstebro Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
3
11. nov 2023
15:00
ASA, Aarhus
2
FS Holstebro
3
196062
12-11 2023
11:30 Brabrand IF VRI Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
1
12. nov 2023
11:30
Brabrand IF
1
VRI
1
194066
19-11 2023
14:00 HVA Sydthy ASA, Aarhus Lyngs New Anfield (Kunstgræs)
1
-
2
19. nov 2023
14:00
HVA Sydthy
1
ASA, Aarhus
2
196070
25-11 2023
11:00 Aabyhøj IF FC Salling Aabyhøj Stadion
9
-
4
25. nov 2023
11:00
Aabyhøj IF
9
FC Salling
4
196071
25-11 2023
11:30 ASA, Aarhus Lemvig GF Koncenton Park (ASA græsbaner)
3
-
5
25. nov 2023
11:30
ASA, Aarhus
3
Lemvig GF
5
196072
25-11 2023
12:00 FS Holstebro Brabrand IF Holstebro Kunstgræsbane
2
-
1
25. nov 2023
12:00
FS Holstebro
2
Brabrand IF
1
196073
26-11 2023
11:00 VRI HVA Sydthy NES Park
1
-
2
26. nov 2023
11:00
VRI
1
HVA Sydthy
2
196074
02-12 2023
11:00 FC Salling VRI Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
1
-
2
02. dec 2023
11:00
FC Salling
1
VRI
2
196076
02-12 2023
13:00 Lemvig GF Aabyhøj IF Nissum Park (kunstgræs)
4
-
3
02. dec 2023
13:00
Lemvig GF
4
Aabyhøj IF
3
196075
09-12 2023
14:00 Brabrand IF ASA, Aarhus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
1
09. dec 2023
14:00
Brabrand IF
1
ASA, Aarhus
1
196224
ti12-12 2023
18:45 HVA Sydthy FS Holstebro Holstebro Kunstgræsbane
0
-
2
12. dec 2023
18:45
HVA Sydthy
0
FS Holstebro
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se ombrydningen her.

Rækkebeskrivelser.

Læs om ansøgningsrækkerne 2024 her

Log ind