Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
10:00
Vejle B
1
FC Skanderborg
4
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:30
Hatting/Torsted/Stensballe
3
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2023
12:00
Oversidder
Skibet IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
10:00
FC Skanderborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Skibet IF
4
Hatting/Torsted/Stensballe
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
10:00
Hatting/Torsted/Stensballe
3
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Skibet IF
6
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
15:00
Oversidder
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
17:30
FC Horsens
1
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
12:00
Vejle B
2
Hatting/Torsted/Stensballe
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:00
FC Skanderborg
0
Skibet IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:00
Skibet IF
2
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:00
Oversidder
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
FC Horsens
0
FC Skanderborg
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
13:00
Hatting/Torsted/Stensballe
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Skibet IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
FC Skanderborg
1
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
10:00
Vejle B
2
FC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:00
Hatting/Torsted/Stensballe
1
Skibet IF
7
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:00
Oversidder
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
09:30
FC Skanderborg
3
Hatting/Torsted/Stensballe
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
12:00
Vejle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
17:30
FC Horsens
1
Skibet IF
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:00
Hatting/Torsted/Stensballe
1
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
FC Horsens
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
13:00
FC Horsens
3
Hatting/Torsted/Stensballe
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Skibet IF
4
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Vejle B
2
Skibet IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
13:00
Oversidder
Hatting/Torsted/Stensballe
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
FC Skanderborg
2
FC Horsens
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)