Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2022
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Bryrup IF
4
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:15
Harlev IK
3
FC Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
17:30
IF Midtdjurs
1
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
18:00
IF Mols
1
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
Oversidder
IF Mols
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:00
FC Skanderborg
1
Bryrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:00
SIF Assentoft
0
IF Midtdjurs
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:15
Aabyhøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:15
Brabrand IF
1
Harlev IK
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:00
IF Mols
Aabyhøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
IF Midtdjurs
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
FC Skanderborg
4
Brabrand IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Bryrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:15
Harlev IK
1
SIF Assentoft
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
Oversidder
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
Oversidder
IF Mols
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:00
SIF Assentoft
1
FC Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:15
Aabyhøj IF
0
IF Midtdjurs
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Brabrand IF
0
Bryrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:00
Bryrup IF
6
IF Mols
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:00
FC Skanderborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:15
Brabrand IF
0
SIF Assentoft
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:15
Harlev IK
3
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
17:45
IF Midtdjurs
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
Oversidder
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
Oversidder
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:00
SIF Assentoft
2
Bryrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:00
Aabyhøj IF
0
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:30
IF Mols
1
IF Midtdjurs
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:15
Harlev IK
3
IF Mols
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
SIF Assentoft
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
FC Skanderborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
Bryrup IF
7
IF Midtdjurs
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
Oversidder
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
Oversidder
Bryrup IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:40
Aabyhøj IF
0
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:30
IF Midtdjurs
5
Harlev IK
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
SIF Assentoft
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
Oversidder
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
17:45
Harlev IK
1
Bryrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
18:00
FC Skanderborg
1
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
18:15
Brabrand IF
4
IF Mols
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
17:30
Aabyhøj IF
4
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
14:30
IF Mols
1
FC Skanderborg
3
|
Bemærk! U13 Drenge og Piger ombrydes i uge 36. Seneste spilledag før ombrydning er torsdag d. 8. september.