MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2022, Pulje 81 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
398276
07-08 2022
Kl. 13:00
FC Bøgeskov CAF IF Bøgeskov Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
398277
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Prügelknabe IK (1) Viby IF (2) Rosenvangsskolen
5
-
1
398283
14-08 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) Prügelknabe IK (1) JAI's Anlæg
2
-
0
398280
14-08 2022
Kl. 17:30
Viby IF (2) FC Bøgeskov Viby Idrætspark
2
-
2
398282
ti
16-08 2022
Kl. 18:00
CAF IF AIA/Tranbjerg Holme Skole
2
-
2
398286
on
17-08 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (3) Prügelknabe IK (1) Lyseng Idrætspark
2
-
0
398285
to
18-08 2022
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Viby IF (2) Grønløkke Stadion
2
-
2
398284
to
18-08 2022
Kl. 19:00
FC Bøgeskov JAI, Aarhus (1) Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
0
398290
20-08 2022
Kl. 14:00
CAF IF IF Lyseng (3) Holme Skole
2
-
3
398288
21-08 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK (1) FC Bøgeskov Rosenvangsskolen
4
-
2
398291
21-08 2022
Kl. 12:00
JAI, Aarhus (1) AIA/Tranbjerg JAI's Anlæg
1
-
4
398289
ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Viby IF (2) Kolt/Hasselager IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
4
398294
27-08 2022
Kl. 11:00
AIA/Tranbjerg Prügelknabe IK (1) Grønløkke Stadion
1
-
1
398293
27-08 2022
Kl. 12:00
CAF IF Viby IF (2) Holme Skole
4
-
0
398292
28-08 2022
Kl. 12:00
FC Bøgeskov IF Lyseng (3) Bøgeskov Idrætsanlæg
0
-
3
398295
28-08 2022
Kl. 16:00
Kolt/Hasselager IF JAI, Aarhus (1) SuperBrugsen Kolt Park
1
-
3
398279
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Kolt/Hasselager IF Grønløkke Stadion
2
-
5
398297
03-09 2022
Kl. 15:30
IF Lyseng (3) Viby IF (2) Lyseng Idrætspark
3
-
2
398298
04-09 2022
Kl. 12:00
CAF IF JAI, Aarhus (1) Holme Skole
6
-
1
398296
04-09 2022
Kl. 13:00
FC Bøgeskov AIA/Tranbjerg Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
4
398278
ti
06-09 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (3) JAI, Aarhus (1) Lyseng Idrætspark
0
-
0
398299
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF Prügelknabe IK (1) SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
2
-
2
398310
11-09 2022
Kl. 12:00
CAF IF Prügelknabe IK (1) Holme Skole
3
-
2
398300
11-09 2022
Kl. 16:00
Kolt/Hasselager IF FC Bøgeskov SuperBrugsen Kolt Park
3
-
2
398301
11-09 2022
Kl. 16:00
Viby IF (2) JAI, Aarhus (1) Viby Idrætspark
2
-
4
398311
ti
13-09 2022
Kl. 17:30
CAF IF FC Bøgeskov Holme Skole
4
-
0
398302
to
15-09 2022
Kl. 18:00
AIA/Tranbjerg IF Lyseng (3) Grønløkke Stadion
0
-
2
398313
18-09 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) IF Lyseng (3) JAI's Anlæg
0
-
0
398312
18-09 2022
Kl. 14:00
Viby IF (2) Prügelknabe IK (1) Viby Idrætspark
6
-
3
398314
18-09 2022
Kl. 16:00
Kolt/Hasselager IF AIA/Tranbjerg SuperBrugsen Kolt Park
3
-
1
398281
to
22-09 2022
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF IF Lyseng (3) SuperBrugsen Kolt Park
1
-
1
398330
24-09 2022
Kl. 15:00
AIA/Tranbjerg CAF IF Grønløkke Stadion
2
-
7
398434
25-09 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK (1) JAI, Aarhus (1) Rosenvangsskolen
1
-
1
398316
25-09 2022
Kl. 12:00
FC Bøgeskov Viby IF (2) Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
4
398326
25-09 2022
Kl. 16:00
IF Lyseng (3) Kolt/Hasselager IF Lyseng Idrætspark
4
-
1
402617
01-10 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK (1) IF Lyseng (3) Rosenvangsskolen
1
-
8
398287
02-10 2022
Kl. 11:00
Kolt/Hasselager IF CAF IF SuperBrugsen Kolt Park
3
-
2
398735
02-10 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) FC Bøgeskov JAI's Anlæg
4
-
0
402616
02-10 2022
Kl. 17:00
Viby IF (2) AIA/Tranbjerg MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
402627
08-10 2022
Kl. 15:30
IF Lyseng (3) CAF IF Lyseng Idrætspark
5
-
2
402619
09-10 2022
Kl. 13:00
FC Bøgeskov Prügelknabe IK (1) Bøgeskov Idrætsanlæg
5
-
4
402620
09-10 2022
Kl. 13:00
Kolt/Hasselager IF Viby IF (2) SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
Udehold taberdømt
402629
ti
11-10 2022
Kl. 20:30
IF Lyseng (3) FC Bøgeskov Lyseng Idrætspark
7
-
0
402628
to
13-10 2022
Kl. 19:30
AIA/Tranbjerg JAI, Aarhus (1) Grønløkke Stadion
0
-
4
402687
15-10 2022
Kl. 11:00
Viby IF (2) CAF IF Viby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
402688
16-10 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK (1) AIA/Tranbjerg Rosenvangsskolen
2
-
0
402689
16-10 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) Kolt/Hasselager IF JAI's Anlæg
0
-
1
402618
to
20-10 2022
Kl. 19:00
CAF IF Kolt/Hasselager IF SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
7
-
2
402690
22-10 2022
Kl. 15:00
AIA/Tranbjerg FC Bøgeskov Grønløkke Stadion
4
-
2
402692
23-10 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) CAF IF JAI's Anlæg
3
-
2
402693
23-10 2022
Kl. 13:00
Kolt/Hasselager IF Prügelknabe IK (1) SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
4
-
5
402691
23-10 2022
Kl. 14:00
Viby IF (2) IF Lyseng (3) Viby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
402697 on
26-10 2022
Kl. 16:30
CAF IF Prügelknabe IK (1) Holme Skole
6
-
0
402694
to
27-10 2022
Kl. 18:30
FC Bøgeskov Kolt/Hasselager IF Bøgeskov Idrætsanlæg
2
-
11
402696
to
27-10 2022
Kl. 20:30
IF Lyseng (3) AIA/Tranbjerg Lyseng Idrætspark
3
-
1
402695
30-10 2022
Kl. 13:00
JAI, Aarhus (1) Viby IF (2) JAI's Anlæg
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her

På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).

Log ind