MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2022, Pulje 77 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
302224
to
11-08 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup (2) FC Vestkysten Århus E. Trasborg Park
1
-
2
302226
to
11-08 2022
Kl. 19:00
Galten FS Galten United Sparekassen Danmark Park (Galten)
2
-
1
302225
14-08 2022
Kl. 13:00
Galten United Harlev IK Sparekassen Danmark Park (Galten)
4
-
1
302238
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM (1) Harlev IK Ellehøjskolen
5
-
0
302240
21-08 2022
Kl. 13:00
Harlev IK Galten FS MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
7
-
3
302243
21-08 2022
Kl. 13:00
Galten United FC Vestkysten Århus Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
3
302218
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Galten FS HOG Hinnerup (2) Sparekassen Danmark Park (Galten)
8
-
2
302246
to
25-08 2022
Kl. 18:30
FC Vestkysten Århus Harlev IK Skjoldhøjskolen
1
-
3
302219
28-08 2022
Kl. 13:00
Harlev IK Aarhus BScB MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
5
-
2
302247
28-08 2022
Kl. 17:30
Aarhus Lions Galten United Skjoldhøjskolen
0
-
2
302242
to
01-09 2022
Kl. 18:45
HOG Hinnerup (2) Fuglebakken KFUM (1) E. Trasborg Park
6
-
8
302249
03-09 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Aarhus BScB Ellehøjskolen
2
-
0
302325
04-09 2022
Kl. 13:00
Galten United HOG Hinnerup (2) Sparekassen Danmark Park (Galten)
6
-
3
302326
04-09 2022
Kl. 13:00
Harlev IK Aarhus Lions MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3
-
4
302248
04-09 2022
Kl. 15:00
Galten FS FC Vestkysten Århus Sparekassen Danmark Park (Galten)
2
-
0
302335
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Galten FS Aarhus BScB Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
3
302223
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Aarhus Lions Fuglebakken KFUM (1) Skjoldhøjskolen
4
-
3
302330
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
HOG Hinnerup (2) Harlev IK Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
1
-
2
302227
10-09 2022
Kl. 12:30
FC Vestkysten Århus Aarhus BScB Skjoldhøjskolen
2
-
4
302220
11-09 2022
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM (1) Galten United Ellehøjskolen
7
-
0
302327
11-09 2022
Kl. 17:30
Aarhus Lions Galten FS Skjoldhøjskolen
Udehold taberdømt
302329
ti
13-09 2022
Kl. 17:45
FC Vestkysten Århus Fuglebakken KFUM (1) Skjoldhøjskolen
0
-
4
302239
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Aarhus Lions HOG Hinnerup (2) Skjoldhøjskolen
6
-
0
302331
18-09 2022
Kl. 12:00
HOG Hinnerup (2) Galten FS E. Trasborg Park
0
-
2
302333
18-09 2022
Kl. 13:00
Galten United Fuglebakken KFUM (1) Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
1
302332
18-09 2022
Kl. 14:00
Aarhus BScB Harlev IK Skjoldhøjskolen
3
-
1
302334
18-09 2022
Kl. 17:30
Aarhus Lions FC Vestkysten Århus Skjoldhøjskolen
1
-
4
302244
to
22-09 2022
Kl. 17:45
Galten FS Fuglebakken KFUM (1) Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
2
302337
24-09 2022
Kl. 13:00
FC Vestkysten Århus HOG Hinnerup (2) E. Trasborg Park
2
-
0
302336
24-09 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Aarhus Lions Ellehøjskolen
2
-
2
302338
25-09 2022
Kl. 13:00
Harlev IK Galten United MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
2
302222
25-09 2022
Kl. 14:00
Aarhus BScB Galten FS Skjoldhøjskolen
4
-
0
302328 on
28-09 2022
Kl. 20:00
Aarhus BScB Galten United Sparekassen Danmark Park (Galten)
302342 fr
30-09 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup (2) Aarhus Lions Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
302339
02-10 2022
Kl. 13:00
Galten United Galten FS Sparekassen Danmark Park (Galten)
302341
02-10 2022
Kl. 13:00
Harlev IK Fuglebakken KFUM (1) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
302340 ti
04-10 2022
Kl. 18:30
Aarhus BScB FC Vestkysten Århus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
310386
08-10 2022
Kl. 13:00
FC Vestkysten Århus Galten United Sparekassen Danmark Park (Galten)
310385
08-10 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) HOG Hinnerup (2) Ellehøjskolen
310383
09-10 2022
Kl. 15:45
Galten FS Harlev IK Klank Kunstgræsbane
310384
09-10 2022
Kl. 17:00
Aarhus Lions Aarhus BScB Skjoldhøjskolen
302245 ti
11-10 2022
Kl. 19:30
HOG Hinnerup (2) Aarhus BScB Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
302221 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
FC Vestkysten Århus Aarhus Lions Skjoldhøjskolen
310387
15-10 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Galten FS Ellehøjskolen
310388
15-10 2022
Kl. 14:00
Aarhus BScB HOG Hinnerup (2) Skjoldhøjskolen
372136
16-10 2022
Kl. 13:00
Harlev IK FC Vestkysten Århus MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
372137
16-10 2022
Kl. 13:00
Galten United Aarhus Lions Sparekassen Danmark Park (Galten)
372140 fr
21-10 2022
Kl. 20:20
HOG Hinnerup (2) Galten United Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
372141
22-10 2022
Kl. 11:00
Aarhus Lions Harlev IK Skjoldhøjskolen
372138
22-10 2022
Kl. 14:00
FC Vestkysten Århus Galten FS Skjoldhøjskolen
372139
23-10 2022
Kl. 16:00
Aarhus BScB Fuglebakken KFUM (1) Skjoldhøjskolen
302241 ti
25-10 2022
Kl. 19:00
Aarhus BScB Aarhus Lions Skjoldhøjskolen
372142
30-10 2022
Kl. 13:00
Galten FS Aarhus Lions Klank Kunstgræsbane
372143
30-10 2022
Kl. 13:00
Galten United Aarhus BScB Sparekassen Danmark Park (Galten)
372144
30-10 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM (1) FC Vestkysten Århus Ellehøjskolen
372145
30-10 2022
Kl. 13:00
Harlev IK HOG Hinnerup (2) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind