MENU

Herrer Serie 2 - Efterår 2022, Pulje 20 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
748184
ti
09-08 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Hatting-Torsted Fodbold Designa Arena
3
-
0
748185
ti
09-08 2022
Kl. 19:15
AGF, Aarhus Prügelknabe IK AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
3
748363
to
11-08 2022
Kl. 18:30
Aarhus 1900 Viby IF (1) Fort Langenæs
1
-
1
748378
13-08 2022
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Aarhus 1900 Nybolig Arena
0
-
0
748376
14-08 2022
Kl. 13:00
Prügelknabe IK FC Horsens Rosenvangsskolen
1
-
1
748382
ti
16-08 2022
Kl. 19:30
Horsens fS AGF, Aarhus Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
3
-
0
748380
on
17-08 2022
Kl. 19:00
FC Horsens BUF Horsens Designa Arena
3
-
1
748383
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Viby IF (1) Hatting-Torsted Fodbold Viby Idrætspark
1
-
1
748381
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Aarhus 1900 Prügelknabe IK Fort Langenæs
3
-
0
748385
20-08 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK Viby IF (1) Rosenvangsskolen
1
-
3
748384
20-08 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus FC Horsens AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
2
748386
20-08 2022
Kl. 15:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens fS Nybolig Arena
4
-
0
751795
21-08 2022
Kl. 13:00
BUF Horsens Aarhus 1900 Dagnæs Stadion
3
-
1
748186
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Horsens fS BUF Horsens Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
1
751799
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Viby IF (1) BUF Horsens Viby Idrætspark
6
-
1
751797
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Hatting-Torsted Fodbold Prügelknabe IK Nybolig Arena
6
-
0
751796
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Horsens fS Designa Arena
Udehold taberdømt
751798
27-08 2022
Kl. 11:15
Aarhus 1900 AGF, Aarhus Fort Langenæs
3
-
1
751800
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
FC Horsens Aarhus 1900 Designa Arena
3
-
0
751802
fr
02-09 2022
Kl. 18:45
BUF Horsens Hatting-Torsted Fodbold Dagnæs Stadion
2
-
4
751801
fr
02-09 2022
Kl. 19:30
Horsens fS Prügelknabe IK Horsens B's Anlæg
4
-
3
751803
04-09 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Viby IF (1) AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
1
748379
on
07-09 2022
Kl. 18:30
BUF Horsens AGF, Aarhus Dagnæs Stadion
3
-
1
751804
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Viby IF (1) FC Horsens Viby Idrætspark
1
-
1
751807
10-09 2022
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold AGF, Aarhus Nybolig Arena
2
-
2
751806
10-09 2022
Kl. 16:00
Aarhus 1900 Horsens fS Fort Langenæs
6
-
0
751805
11-09 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK BUF Horsens Rosenvangsskolen
2
-
3
751808
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Hatting-Torsted Fodbold FC Horsens Nybolig Kunstarena
0
-
7
751811
17-09 2022
Kl. 11:00
Viby IF (1) Aarhus 1900 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
4
-
2
751809
17-09 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK AGF, Aarhus Rosenvangsskolen
5
-
6
751810
17-09 2022
Kl. 13:00
BUF Horsens Horsens fS Dagnæs Stadion
5
-
2
751813
fr
23-09 2022
Kl. 19:30
Horsens fS Viby IF (1) Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
0
-
3
751814
24-09 2022
Kl. 11:15
Aarhus 1900 Hatting-Torsted Fodbold Fort Langenæs
2
-
0
751815
24-09 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus BUF Horsens AGF's anlæg - Fredensvang
0
-
3
751812
ti
27-09 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Prügelknabe IK Designa Kunstgræs 1
1
-
0
751816
01-10 2022
Kl. 13:00
BUF Horsens FC Horsens Dagnæs Stadion
0
-
3
751818
01-10 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Horsens fS AGF's anlæg - Fredensvang
8
-
1
751819
01-10 2022
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Viby IF (1) Nybolig Arena
2
-
0
751817
02-10 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK Aarhus 1900 Rosenvangsskolen
3
-
4
748377
ti
04-10 2022
Kl. 20:00
Viby IF (1) Horsens fS MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
1
751822
fr
07-10 2022
Kl. 19:15
Horsens fS Hatting-Torsted Fodbold Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
3
-
5
751821
08-10 2022
Kl. 11:00
Viby IF (1) Prügelknabe IK MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
751823
08-10 2022
Kl. 11:15
Aarhus 1900 BUF Horsens Fort Langenæs
2
-
2
751820
08-10 2022
Kl. 15:00
FC Horsens AGF, Aarhus Designa Kunstgræs 1
3
-
2
751824
fr
14-10 2022
Kl. 19:30
Horsens fS FC Horsens Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
3
-
2
751826
15-10 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Aarhus 1900 AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
0
751827
15-10 2022
Kl. 13:00
BUF Horsens Viby IF (1) Dagnæs Stadion
2
-
1
751825
16-10 2022
Kl. 13:00
Prügelknabe IK Hatting-Torsted Fodbold Rosenvangsskolen
0
-
3
751831
22-10 2022
Kl. 11:00
Viby IF (1) AGF, Aarhus MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
4
-
2
751828
22-10 2022
Kl. 11:15
Aarhus 1900 FC Horsens Fort Langenæs
1
-
0
751829
23-10 2022
Kl. 12:00
Prügelknabe IK Horsens fS Rosenvangsskolen
4
-
2
751830
23-10 2022
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold BUF Horsens Nybolig Kunstarena
5
-
1
751832
29-10 2022
Kl. 13:30
FC Horsens Viby IF (1) Designa Arena
3
-
3
751833
29-10 2022
Kl. 13:30
BUF Horsens Prügelknabe IK Dagnæs Stadion
2
-
4
751834
29-10 2022
Kl. 13:30
Horsens fS Aarhus 1900 Nordstern Arena Horsens
4
-
3
751835
29-10 2022
Kl. 13:30
AGF, Aarhus Hatting-Torsted Fodbold AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her og her

Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).

Log ind