Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr 2022
19:00
TSI/Stenum
5
Jerslev/Sterup IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
GVL Løkken
2
Vraa/Børglum IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Aabybro IF
2
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Saltum IF
5
Tylstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Ingstrup SF (2)
0
Bagterp IF (1)
14
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:30
IF Fremad Nørhalne
2
Ingstrup SF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Jerslev/Sterup IF
1
Aabybro IF
8
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Tylstrup IF
2
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Vraa/Børglum IF
3
Saltum IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
Saltum IF
2
Bagterp IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:30
Ingstrup SF (2)
4
Jerslev/Sterup IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
TSI/Stenum
1
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Bagterp IF (1)
9
GVL Løkken
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:30
IF Fremad Nørhalne
0
Saltum IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Vraa/Børglum IF
3
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Aabybro IF
9
Ingstrup SF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:30
Bagterp IF (1)
11
Tylstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Tylstrup IF
0
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
GVL Løkken
3
Aabybro IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Saltum IF
7
Jerslev/Sterup IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
TSI/Stenum
3
Ingstrup SF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:30
Vraa/Børglum IF
1
Bagterp IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
IF Fremad Nørhalne
0
Vraa/Børglum IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:30
GVL Løkken
8
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Aabybro IF
0
Saltum IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Jerslev/Sterup IF
1
Tylstrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:30
Bagterp IF (1)
10
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Ingstrup SF (2)
1
GVL Løkken
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Tylstrup IF
0
Vraa/Børglum IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
10:00
Tylstrup IF
3
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Vraa/Børglum IF
3
Jerslev/Sterup IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Saltum IF
11
Ingstrup SF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
TSI/Stenum
1
GVL Løkken
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:15
Bagterp IF (1)
4
IF Fremad Nørhalne
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:00
Jerslev/Sterup IF
2
GVL Løkken
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
19:00
GVL Løkken
3
Saltum IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
19:00
Aabybro IF
1
Vraa/Børglum IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
19:00
TSI/Stenum
2
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
19:00
Jerslev/Sterup IF
1
Bagterp IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Ingstrup SF (2)
1
Tylstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:15
Vraa/Børglum IF
2
Ingstrup SF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
18:30
IF Fremad Nørhalne
3
Jerslev/Sterup IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
Tylstrup IF
1
GVL Løkken
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
Bagterp IF (1)
Aabybro IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
Saltum IF
4
TSI/Stenum
1
|
Nr. 1 i puljerne 14+16 er kvalificeret til Regionsfinalerne d.18. juni i Sindal.