MENU

U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
222024
05-03 2022
Kl. 11:30
Kolding IF Nørresundby FB Metropolis Arena (kunst)
1
-
2
222025
05-03 2022
Kl. 12:30
FC Sønderborg FS Holstebro Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
2
-
5
222021
05-03 2022
Kl. 12:30
VRI MG & BK NES Park
0
-
3
222022
05-03 2022
Kl. 16:30
Næsby BK ASA, Aarhus Kunststofbanen Næsby BK
2
-
0
222020
06-03 2022
Kl. 12:00
Aalborg KFUM AGF/IF Lyseng Aalborg KFUM Kunstgræs
5
-
1
222023
06-03 2022
Kl. 13:00
Hobro IK S.f.B.-Oure FA DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
7
222026
06-03 2022
Kl. 14:00
FK Viborg Ringkøbing IF Viborg FF´s anlæg
2
-
0
222035
12-03 2022
Kl. 12:00
S.f.B.-Oure FA Kolding IF SfB Ryttervej
5
-
0
222027
12-03 2022
Kl. 12:15
Ringkøbing IF Aalborg KFUM Ringkøbing Kunstgræsbane
2
-
2
222034
12-03 2022
Kl. 14:15
Nørresundby FB FC Sønderborg NFB Kunstgræs Lindholm
1
-
1
222040
13-03 2022
Kl. 10:00
AGF/IF Lyseng VRI Lyseng Kunstgræs
2
-
3
222039
13-03 2022
Kl. 12:00
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
1
222036
13-03 2022
Kl. 12:30
ASA, Aarhus Hobro IK Koncenton Park (ASA)
3
-
2
222695
19-03 2022
Kl. 12:00
FC Sønderborg Kolding IF Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
4
-
2
222048
26-03 2022
Kl. 11:00
Kolding IF ASA, Aarhus Metropolis Arena (kunst)
0
-
4
222056
26-03 2022
Kl. 12:00
FK Viborg Nørresundby FB Viborg FF´s anlæg
3
-
0
222055
26-03 2022
Kl. 13:00
FC Sønderborg S.f.B.-Oure FA Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
1
-
4
222046
26-03 2022
Kl. 13:00
Næsby BK VRI ALPI Arena Næsby
1
-
1
222047
26-03 2022
Kl. 13:00
Hobro IK MG & BK DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
3
-
1
222042
27-03 2022
Kl. 11:00
Ringkøbing IF AGF/IF Lyseng Ringkøbing Kunstgræsbane
4
-
2
222041
27-03 2022
Kl. 16:00
Aalborg KFUM FS Holstebro Aalborg KFUM Kunstgræs
1
-
0
222058
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Nørresundby FB Aalborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm
2
-
1
222360
02-04 2022
Kl. 12:30
VRI Hobro IK NES Park
1
-
2
222057
02-04 2022
Kl. 13:00
FS Holstebro Ringkøbing IF Mejrup Kunstgræsbane
4
-
0
222059
02-04 2022
Kl. 14:00
S.f.B.-Oure FA FK Viborg SfB Ryttervej
0
-
0
222070
03-04 2022
Kl. 10:40
ASA, Aarhus FC Sønderborg Koncenton Park (ASA)
2
-
0
222351
03-04 2022
Kl. 12:00
MG & BK Kolding IF MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
1
222368
on
06-04 2022
Kl. 19:15
FK Viborg ASA, Aarhus Viborg FF´s anlæg
2
-
2
222363
09-04 2022
Kl. 12:00
Ringkøbing IF Nørresundby FB Alkjær Stadion
2
-
3
222366
09-04 2022
Kl. 12:00
Kolding IF VRI Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
1
222365
09-04 2022
Kl. 13:00
Hobro IK Næsby BK DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
1
222367
09-04 2022
Kl. 14:00
FC Sønderborg MG & BK Sønderborg Stadion
1
-
4
222364
10-04 2022
Kl. 13:00
FS Holstebro AGF/IF Lyseng Holstebro Kunstgræsbane
4
-
1
222362
10-04 2022
Kl. 15:00
Aalborg KFUM S.f.B.-Oure FA Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
222375
23-04 2022
Kl. 11:30
AGF/IF Lyseng Hobro IK Lyseng Idrætspark
1
-
2
222371
23-04 2022
Kl. 11:40
ASA, Aarhus Aalborg KFUM Koncenton Park (ASA)
1
-
2
222369
23-04 2022
Kl. 12:00
Nørresundby FB FS Holstebro Lindholm Høje Stadion
0
-
1
222370
23-04 2022
Kl. 12:00
S.f.B.-Oure FA Ringkøbing IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
5
-
0
222373
23-04 2022
Kl. 12:30
VRI FC Sønderborg NES Park
3
-
1
222374
24-04 2022
Kl. 10:00
Næsby BK Kolding IF ALPI Arena Næsby
1
-
3
222372
24-04 2022
Kl. 12:00
MG & BK FK Viborg MG & BK.s anlæg
2
-
6
222361 ti
26-04 2022
Kl. 18:30
AGF/IF Lyseng Næsby BK Lyseng Idrætspark
0
-
0
222382
30-04 2022
Kl. 10:00
FK Viborg VRI Viborg FF´s anlæg
0
-
5
222379
30-04 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB AGF/IF Lyseng Lindholm Høje Stadion
3
-
1
222380
30-04 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Hobro IK Seest Idrætspark
0
-
1
222378
30-04 2022
Kl. 13:00
FS Holstebro S.f.B.-Oure FA Idrætscenter Vest
4
-
1
222381
30-04 2022
Kl. 14:00
FC Sønderborg Næsby BK Sønderborg Stadion
2
-
2
222377
01-05 2022
Kl. 11:15
Ringkøbing IF ASA, Aarhus Green Arena (Ringkøbing)
1
-
2
222376
01-05 2022
Kl. 15:00
Aalborg KFUM MG & BK Nordjyske Bank Arena (KFUM)
8
-
0
222384
07-05 2022
Kl. 10:30
ASA, Aarhus FS Holstebro Koncenton Park (ASA)
2
-
4
222417
07-05 2022
Kl. 12:30
VRI Aalborg KFUM NES Park
2
-
1
222383
07-05 2022
Kl. 14:00
S.f.B.-Oure FA Nørresundby FB SfB Ryttervej
2
-
2
222418
08-05 2022
Kl. 12:00
Næsby BK FK Viborg ALPI Arena Næsby
0
-
3
222385
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
MG & BK Ringkøbing IF MG & BK.s anlæg
1
-
2
222420
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
AGF/IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
2
-
2
222424
14-05 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB ASA, Aarhus Lindholm Høje Stadion
2
-
2
222715
14-05 2022
Kl. 12:00
FK Viborg Hobro IK Viborg FF´s anlæg
4
-
1
222422
15-05 2022
Kl. 11:00
Ringkøbing IF VRI Green Arena (Ringkøbing)
3
-
0
222545
15-05 2022
Kl. 12:00
S.f.B.-Oure FA AGF/IF Lyseng SfB Ryttervej
2
-
2
222843
21-05 2022
Kl. 10:45
Hobro IK Aalborg KFUM DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
2
222844
21-05 2022
Kl. 12:00
Kolding IF FK Viborg Autocentralen Park (Kolding Stadion)
0
-
3
222716
21-05 2022
Kl. 12:15
ASA, Aarhus S.f.B.-Oure FA Koncenton Park (ASA)
2
-
4
222789
21-05 2022
Kl. 13:00
MG & BK Nørresundby FB MG & BK.s anlæg
1
-
0
222845
22-05 2022
Kl. 12:30
AGF/IF Lyseng FC Sønderborg Lyseng Idrætspark
4
-
0
222842
22-05 2022
Kl. 13:00
Næsby BK Ringkøbing IF ALPI Arena Næsby
5
-
4
222841
ma
23-05 2022
Kl. 18:30
VRI FS Holstebro NES Park - Kunstgræsbanen
0
-
1
222421
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Næsby BK Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
2
222912
04-06 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB VRI Lindholm Høje Stadion
2
-
0
222913
04-06 2022
Kl. 12:00
S.f.B.-Oure FA MG & BK SfB Ryttervej
6
-
0
222916
04-06 2022
Kl. 12:00
FK Viborg FC Sønderborg Viborg FF´s anlæg
5
-
2
222906
04-06 2022
Kl. 13:00
FS Holstebro Næsby BK Idrætscenter Vest
0
-
2
222914
05-06 2022
Kl. 11:00
ASA, Aarhus AGF/IF Lyseng Koncenton Park (ASA)
1
-
4
222846
05-06 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Kolding IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3
-
4
222905
ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Ringkøbing IF Hobro IK Alkjær Stadion
1
-
0
222033
on
08-06 2022
Kl. 18:30
FS Holstebro FK Viborg Idrætscenter Vest
0
-
2
224697
11-06 2022
Kl. 11:30
AGF/IF Lyseng FK Viborg Lyseng Idrætspark
0
-
3
222927
11-06 2022
Kl. 12:00
Kolding IF Ringkøbing IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
2
-
2
222924
11-06 2022
Kl. 13:00
Næsby BK Nørresundby FB ALPI Arena Næsby
4
-
3
222926
11-06 2022
Kl. 13:00
Hobro IK FS Holstebro DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
2
224696
11-06 2022
Kl. 14:00
FC Sønderborg Aalborg KFUM Sønderborg Stadion
0
-
2
222923
12-06 2022
Kl. 12:00
VRI S.f.B.-Oure FA NES Park
2
-
2
222922
12-06 2022
Kl. 14:30
MG & BK ASA, Aarhus Middelfart Stadion
1
-
2
222423
on
15-06 2022
Kl. 18:45
FS Holstebro MG & BK Idrætscenter Vest
2
-
1
222419 on
15-06 2022
Kl. 19:00
FC Sønderborg Hobro IK Sønderborg Stadion
Hjemmehold taberdømt
224702
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
S.f.B.-Oure FA Næsby BK SfB Ryttervej
2
-
1
224701
18-06 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB Hobro IK Lindholm Høje Stadion
2
-
1
224703
18-06 2022
Kl. 11:00
ASA, Aarhus VRI Koncenton Park (ASA)
2
-
1
224699
18-06 2022
Kl. 12:30
Ringkøbing IF FC Sønderborg Green Arena (Ringkøbing)
3
-
2
224700
18-06 2022
Kl. 13:00
FS Holstebro Kolding IF Idrætscenter Vest
1
-
2
224698
18-06 2022
Kl. 15:30
Aalborg KFUM FK Viborg Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
1
224704
19-06 2022
Kl. 12:00
MG & BK AGF/IF Lyseng MG & BK.s anlæg
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Find info om rækken her.

Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.

Læs om ombrydningen til efteråret her

Log ind