Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. mar 2022
10:30
Vejgaard B
5
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:20
Hjørring FK
2
Viborg FF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:30
Bangsbo Freja
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:00
HEI
2
AGF/IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Viborg FF
0
HEI
5
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:00
Hobro IK
1
Bangsbo Freja
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:45
AGF/IF Lyseng
3
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
17:30
Aalborg KFUM
2
Hjørring FK
3
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:30
Bangsbo Freja
2
AGF/IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:30
Vejgaard B
1
Viborg FF
2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
17:00
Hjørring FK
1
HEI
5
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
19:00
Aalborg KFUM
5
AGF/IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
HEI
4
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
Viborg FF
0
Bangsbo Freja
4
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
19:00
Hobro IK
2
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
18:30
Aalborg KFUM
1
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:00
Hobro IK
4
AGF/IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:00
HEI
4
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Aalborg KFUM
4
Hobro IK
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:00
Hjørring FK
4
AGF/IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
14:00
HEI
0
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Vejgaard B
1
Hjørring FK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:15
Viborg FF
1
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Bangsbo Freja
2
Hjørring FK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
AGF/IF Lyseng
0
Viborg FF
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:10
Hobro IK
0
HEI
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
Hobro IK
1
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
10:30
Aalborg KFUM
3
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
AGF/IF Lyseng
1
HEI
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Viborg FF
0
Hjørring FK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Aalborg KFUM
3
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
HEI
3
Viborg FF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Hjørring FK
0
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Bangsbo Freja
1
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
13:00
Vejgaard B
8
AGF/IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Hobro IK
4
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Viborg FF
1
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
HEI
7
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:30
AGF/IF Lyseng
0
Bangsbo Freja
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Bangsbo Freja
3
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:45
AGF/IF Lyseng
0
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Vejgaard B
1
HEI
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
16:00
Hjørring FK
3
Hobro IK
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
Viborg FF
2
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
19:00
AGF/IF Lyseng
0
Hobro IK
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Hjørring FK
1
Vejgaard B
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Bangsbo Freja
1
HEI
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
16:00
Vejgaard B
0
Bangsbo Freja
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:30
Bangsbo Freja
0
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:00
Hobro IK
2
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
AGF/IF Lyseng
2
Hjørring FK
7
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
19:00
Aalborg KFUM
1
HEI
4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:00
Viborg FF
1
AGF/IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
HEI
2
Hobro IK
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Vejgaard B
0
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:30
Hjørring FK
5
Bangsbo Freja
1
|
Find info om rækken her.
Forårets U16 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.