Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. mar 2022
18:30
Hune B
6
Skovsgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:45
Jetsmark IF
3
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
Løgstør IF
0
Thorup/Klim B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Tranum GF
2
Ørebro B
0
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:30
Ørebro B
2
Jetsmark IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Skovsgaard B
0
Tranum GF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Moseby B
3
Løgstør IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Thorup/Klim B
6
Hune B
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:00
Jetsmark IF
5
Skovsgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Tranum GF
0
Thorup/Klim B
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
Moseby B
4
Ørebro B
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:00
Løgstør IF
Hune B
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
Skovsgaard B
1
Moseby B
9
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
20:00
Hune B
1
Tranum GF
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
14:00
Ørebro B
1
Løgstør IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:30
Thorup/Klim B
3
Jetsmark IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Tranum GF
1
Løgstør IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
19:00
Ørebro B
8
Skovsgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Moseby B
4
Thorup/Klim B
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Tranum GF
1
Jetsmark IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Hune B
Moseby B
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Løgstør IF
17
Skovsgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
16:00
Thorup/Klim B
2
Ørebro B
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
Moseby B
2
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Ørebro B
3
Hune B
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
Jetsmark IF
1
Løgstør IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Skovsgaard B
Thorup/Klim B
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:30
Jetsmark IF
16
Hune B
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Ørebro B
2
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
19:00
Skovsgaard B
4
Hune B
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Moseby B
1
Jetsmark IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
16:00
Thorup/Klim B
Løgstør IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Tranum GF
0
Skovsgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:30
Løgstør IF
2
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
Hune B
Thorup/Klim B
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
Jetsmark IF
3
Ørebro B
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
19:00
Ørebro B
4
Moseby B
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
19:00
Thorup/Klim B
2
Tranum GF
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Løgstør IF
Hune B
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
Moseby B
5
Skovsgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
Løgstør IF
3
Ørebro B
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Skovsgaard B
0
Jetsmark IF
6
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Tranum GF
Hune B
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
Skovsgaard B
0
Ørebro B
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
16:00
Thorup/Klim B
6
Moseby B
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
15:00
Løgstør IF
1
Tranum GF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Hune B
Jetsmark IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Skovsgaard B
1
Løgstør IF
11
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Ørebro B
5
Thorup/Klim B
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Jetsmark IF
4
Tranum GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Moseby B
Hune B
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Jetsmark IF
5
Thorup/Klim B
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
19:00
Tranum GF
1
Moseby B
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Thorup/Klim B
9
Skovsgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Løgstør IF
2
Jetsmark IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Hune B
Ørebro B
HHT
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her