MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2022, Pulje 24 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
690844
26-03 2022
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI (2) Højene Hallen
4 - 0
690846
26-03 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Oversidder Schlie Arena
690847
26-03 2022
Kl. 14:00
Hjørring AIK Frem Tornby IF Frem Parken
3 - 0
690845
26-03 2022
Kl. 15:00
Østervraa IF Skagen IK Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1 - 0
690848
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
3 - 2
690851 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Østervraa IF
690850
02-04 2022
Kl. 15:00
Frederikshavn fI (2) Hjørring AIK Frem Park Empire
1 - 4
690849
03-04 2022
Kl. 16:00
Tornby IF Hirtshals B Tornby Stadion
4 - 0
690852
09-04 2022
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Oversidder Højene Hallen
690853
09-04 2022
Kl. 14:00
Hjørring AIK Frem Skagen IK Frem Parken
7 - 0
690854
09-04 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Østervraa IF Schlie Arena
1 - 5
690855
10-04 2022
Kl. 16:00
Tornby IF Frederikshavn fI (2) Tornby Stadion
11 - 0
690859 on
13-04 2022
Kl. 18:45
Oversidder Hjørring AIK Frem
690858
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI (2) Hirtshals B Park Empire
3 - 1
690857
to
14-04 2022
Kl. 18:00
Skagen IK Tornby IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2 - 2
690856
17-04 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF Skibsby-Højene IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1 - 3
690891 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Tornby IF Oversidder Tornby Stadion
690890
23-04 2022
Kl. 11:00
Hjørring AIK Frem Østervraa IF Frem Parken
1 - 0
690888
23-04 2022
Kl. 15:30
Skibsby-Højene IF Hirtshals B Højene Hallen
2 - 0
690889
24-04 2022
Kl. 13:00
Frederikshavn fI (2) Skagen IK Park Empire
Hjemmehold taberdømt
690893
to
28-04 2022
Kl. 18:30
Hirtshals B Skagen IK Schlie Arena
3 - 1
690895
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Østervraa IF Tornby IF Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2 - 1
690894 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Frederikshavn fI (2)
690892
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Hjørring AIK Frem Højene Hallen
1 - 2
690896
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Tornby IF Skibsby-Højene IF Tornby Stadion
4 - 1
690897 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Oversidder Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
690898
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Hirtshals B Frem Parken
2 - 1
690899
07-05 2022
Kl. 13:00
Frederikshavn fI (2) Østervraa IF Park Empire
2 - 6
690902 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hirtshals B
690903
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Tornby IF Hjørring AIK Frem Tornby Stadion
3 - 3
690901 fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Østervraa IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 2
690900
14-05 2022
Kl. 15:00
Frederikshavn fI (2) Skibsby-Højene IF Park Empire
0 - 2
690981 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Østervraa IF Oversidder Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
690905
21-05 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Tornby IF Schlie Arena
0 - 1
690906
21-05 2022
Kl. 14:00
Hjørring AIK Frem Frederikshavn fI (2) Frem Parken
Udehold taberdømt
690904
21-05 2022
Kl. 15:30
Skibsby-Højene IF Skagen IK Højene Hallen
4 - 1
690984 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Skibsby-Højene IF
690987
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Hjørring AIK Frem Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2 - 2
690988 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Østervraa IF Hirtshals B Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
2 - 2
690989
to
26-05 2022
Kl. 11:00
Frederikshavn fI (2) Tornby IF Empire Stadium
1 - 8
690996 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Hirtshals B Frederikshavn fI (2) Schlie Arena
Udehold taberdømt
690998 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Oversidder Frem Parken
690999
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Hirtshals B Skibsby-Højene IF Schlie Arena
3 - 3
691109 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Tornby IF
691107
04-06 2022
Kl. 13:00
Østervraa IF Hjørring AIK Frem Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1 - 2
690991
05-06 2022
Kl. 16:00
Tornby IF Skagen IK Tornby Stadion
1 - 0
690990
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Østervraa IF Højene Hallen
0 - 3
691080
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Frederikshavn fI (2) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
5 - 0
691114
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Tornby IF Østervraa IF Tornby Stadion
1 - 3
691111
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Skibsby-Højene IF Frem Parken
3 - 0
691112
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Skagen IK Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2 - 2
691113 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Frederikshavn fI (2) Oversidder Park Empire
691115
18-06 2022
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Tornby IF Højene Hallen
0 - 4
691239
18-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Skagen IK
691240
18-06 2022
Kl. 13:30
Hirtshals B Hjørring AIK Frem Schlie Arena
0 - 3
691245
18-06 2022
Kl. 13:30
Østervraa IF Frederikshavn fI (2) Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
8 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Playoff kampe S2/S3 - se mere her

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Bedste nr. 6 undgår play-off: Sjørring B (pulje 30). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: FS Midtthy (pulje 30).

Log ind