Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. nov 2021
13:00
Storvorde/Sejlflod B
5
VHG/GS (2)
7
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:12
Løgstør IF
3
Skovsgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:24
Aabybro IF
6
Vesterbros IK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:36
Storvorde/Sejlflod B
7
Løgstør IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:48
VHG/GS (2)
1
Aabybro IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:00
Skovsgaard B
6
Vesterbros IK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:12
Løgstør IF
4
Aabybro IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:24
Skovsgaard B
3
Storvorde/Sejlflod B
5
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:36
Vesterbros IK (1)
3
VHG/GS (2)
4
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:48
Aabybro IF
1
Storvorde/Sejlflod B
7
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
13:48
Løgstør IF
1
Vesterbros IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
VHG/GS (2)
5
Skovsgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:12
Storvorde/Sejlflod B
8
Vesterbros IK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:24
VHG/GS (2)
4
Løgstør IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:36
Aabybro IF
5
Skovsgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:48
VHG/GS (2)
6
Storvorde/Sejlflod B
8
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:00
Vesterbros IK (1)
4
Aabybro IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:12
Skovsgaard B
5
Løgstør IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:24
Aabybro IF
5
VHG/GS (2)
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
15:36
Løgstør IF
5
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:00
Vesterbros IK (1)
2
Skovsgaard B
10
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:12
Aabybro IF
1
Løgstør IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:24
Storvorde/Sejlflod B
4
Skovsgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:36
VHG/GS (2)
9
Vesterbros IK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:48
Storvorde/Sejlflod B
5
Aabybro IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:00
Vesterbros IK (1)
3
Løgstør IF
7
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:12
Skovsgaard B
4
VHG/GS (2)
4
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:24
Vesterbros IK (1)
2
Storvorde/Sejlflod B
7
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:36
Skovsgaard B
4
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:48
Løgstør IF
4
VHG/GS (2)
2
|
Nr. 1, 2 +3 til Regionsmesterskaberne er kvalificeret til Jysk Mesterskab 5. februar i Hadsund Hallerne