Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. nov 2021
14:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:30
Hillerød Fodbold
13
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:30
Helsingør IF Fodbold
2
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
23:59
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
13:30
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
16:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Hillerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:00
Hillerød Fodbold
8
Helsingør IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2021
23:59
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
14:00
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
16:00
Helsinge Fodbold
2
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
11:30
Helsingør IF Fodbold
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
23:59
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
11:30
Farum BK
2
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Bagsværd BK
9
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:15
Helsinge Fodbold
1
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:30
Oversidder
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
0
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
13:30
Hillerød Fodbold
6
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
11:30
Farum BK
6
Helsingør IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Helsinge Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
Helsinge Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Bagsværd BK
2
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
11:30
Helsingør IF Fodbold
3
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
23:59
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:30
Farum BK
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:15
Helsinge Fodbold
0
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
16:00
Virum-Sorgenfri BK
Helsingør IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
23:59
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Hillerød Fodbold
2
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:00
Farum BK
2
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:00
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
4
Bagsværd BK
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:30
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Farum BK
9
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
1
Bagsværd BK
6
|