MENU

ØOB Oldboys 60 år 7 mands, Kreds 19 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
455631 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
VRI Aarhus 1900 NES Park
4 - 1
456279 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
BMI Stavtrup IF (1) Egelund Idrætscenter
2 - 9
456280 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Galten FS Grønløkke Stadion
0 - 4
456282 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang AGF, Aarhus Mårslet Stadion
2 - 1
456283 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Viby IF Odder IGF Viby Idrætspark
6 - 4
456284 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF VRI Spektrum Odder
7 - 5
456286 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Galten FS FC Kildevang Jutlander Bank Park
3 - 0
456287 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) AIA/Tranbjerg AURA Park (Stavtrup)
1 - 4
456285 ma
16-08 2021
Kl. 19:30
AGF, Aarhus Viby IF AGF's anlæg - Fredensvang
3 - 3
456293 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
VRI AGF, Aarhus NES Park
0 - 3
456294 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Aarhus 1900 Spektrum Odder
1 - 2
456308 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg BMI Grønløkke Stadion
3 - 0
456314 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
FC Kildevang Stavtrup IF (1) Mårslet Stadion
4 - 0
456315 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Viby IF Galten FS Viby Idrætspark
2 - 1
456316 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Odder IGF AGF's anlæg - Fredensvang
2 - 2
456317 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Galten FS VRI Jutlander Bank Park
1 - 5
456319 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Viby IF AURA Park (Stavtrup)
HHT

Hjemmehold taberdømt

456320 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
BMI FC Kildevang Egelund Idrætscenter
2 - 1
456321 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 AIA/Tranbjerg Fort Langenæs
3 - 4
456322 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
VRI Stavtrup IF (1) NES Park
3 - 1
456323 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Odder IGF Galten FS Spektrum Odder
5 - 2
456327 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
FC Kildevang AIA/Tranbjerg Mårslet Stadion
5 - 3
456328 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Viby IF BMI Viby Idrætspark
6 - 1
456326 ma
06-09 2021
Kl. 19:15
AGF, Aarhus Aarhus 1900 AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 1
456340 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Galten FS AGF, Aarhus Jutlander Bank Park
4 - 2
456341 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Stavtrup IF (1) Odder IGF AURA Park (Stavtrup)
1 - 4
456508 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Viby IF Grønløkke Stadion
1 - 4
456509 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Aarhus 1900 FC Kildevang Fort Langenæs
3 - 2
456490 to
16-09 2021
Kl. 18:30
BMI VRI Egelund Idrætscenter
1 - 9
456510 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
VRI AIA/Tranbjerg NES Park
3 - 5
456513 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Galten FS Aarhus 1900 Jutlander Bank Park
1 - 4
456514 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Viby IF FC Kildevang Viby Idrætspark
2 - 1
456610 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Stavtrup IF (1) Galten FS AURA Park (Stavtrup)
5 - 1
456615 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
AIA/Tranbjerg Odder IGF Grønløkke Stadion
1 - 3
456617 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
FC Kildevang VRI Mårslet Stadion
2 - 2
456620 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Aarhus 1900 Viby IF Fort Langenæs
2 - 4
456289 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Aarhus 1900 BMI Fort Langenæs
5 - 1
456512 ma
04-10 2021
Kl. 19:15
AGF, Aarhus Stavtrup IF (1) Fredensvang - Kunst Bane 4
8 - 3
456511 ma
11-10 2021
Kl. 17:15
Odder IGF BMI Spektrum Odder
5 - 1
456614 on
20-10 2021
Kl. 19:30
BMI AGF, Aarhus Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4 - 4
456621 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
VRI Viby IF NES Park
456624 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Odder IGF FC Kildevang Spektrum Odder
456625 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus AIA/Tranbjerg AGF's anlæg - Fredensvang
456626 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Galten FS BMI Jutlander Bank Park
456630 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Aarhus 1900 AURA Park (Stavtrup)
456631 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 VRI Fort Langenæs
456632 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) BMI AURA Park (Stavtrup)
456633 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Galten FS AIA/Tranbjerg Jutlander Bank Park
456636 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus FC Kildevang AGF's anlæg - Fredensvang
456637 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Odder IGF Viby IF Spektrum Odder
456638 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
VRI Odder IGF NES Park
456642 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Viby IF AGF, Aarhus Viby Idrætspark
456643 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Galten FS Mårslet Stadion
456644 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Stavtrup IF (1) Grønløkke Stadion
456645 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
BMI Aarhus 1900 Egelund Idrætscenter
456646 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus VRI AGF's anlæg - Fredensvang
456647 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Odder IGF Fort Langenæs
456648 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
BMI AIA/Tranbjerg Egelund Idrætscenter
456652 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) FC Kildevang AURA Park (Stavtrup)
456653 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Galten FS Viby IF Jutlander Bank Park
456654 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Odder IGF AGF, Aarhus Spektrum Odder
456655 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
VRI Galten FS NES Park
456658 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF Stavtrup IF (1) Viby Idrætspark
456659 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang BMI Mårslet Stadion
456660 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Aarhus 1900 Grønløkke Stadion
456661 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) VRI AURA Park (Stavtrup)
456662 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Galten FS Odder IGF Jutlander Bank Park
456663 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 AGF, Aarhus Fort Langenæs
456664 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg FC Kildevang Grønløkke Stadion
456665 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
BMI Viby IF Egelund Idrætscenter
456685 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Galten FS AGF's anlæg - Fredensvang
456686 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Odder IGF Stavtrup IF (1) Spektrum Odder
456687 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
VRI BMI NES Park
456688 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF AIA/Tranbjerg Viby Idrætspark
456695 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Aarhus 1900 Mårslet Stadion
456701 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg VRI Grønløkke Stadion
456702 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
BMI Odder IGF Egelund Idrætscenter
456705 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) AGF, Aarhus AURA Park (Stavtrup)
456706 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Galten FS Fort Langenæs
456707 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Viby IF Mårslet Stadion
456708 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Galten FS Stavtrup IF (1) Jutlander Bank Park
456711 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus BMI AGF's anlæg - Fredensvang
456726 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Odder IGF AIA/Tranbjerg Spektrum Odder
456730 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
VRI FC Kildevang NES Park
456731 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Viby IF Aarhus 1900 Viby Idrætspark
456733 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Viby IF VRI Viby Idrætspark
456739 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Odder IGF Mårslet Stadion
456741 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg AGF, Aarhus Grønløkke Stadion
456742 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
BMI Galten FS Egelund Idrætscenter
456745 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Stavtrup IF (1) Fort Langenæs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind