Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2021
17:00
Søften GF (2)
2
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
Randers Q
1
Hornslet IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:00
Auning IF
Virup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
10:00
Søften GF (2)
0
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
Virup IF
Randers Q
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Ommersyssel IF
3
Auning IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Auning IF
1
Søften GF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Randers Q
0
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:00
Virup IF
2
Hornslet IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Ommersyssel IF
Virup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Auning IF
3
Hornslet IF
6
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:00
Virup IF
Søften GF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
Randers Q
6
Auning IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
Hornslet IF
3
Ommersyssel IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
18:00
Virup IF
2
Auning IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Ommersyssel IF
1
Søften GF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Hornslet IF
1
Randers Q
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:00
Søften GF (2)
5
Hornslet IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:30
Hornslet IF
5
Søften GF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Randers Q
Virup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Auning IF
Ommersyssel IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
17:30
Hornslet IF
2
Virup IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Ommersyssel IF
1
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:15
Søften GF (2)
7
Auning IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:45
Virup IF
Ommersyssel IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Randers Q
0
Søften GF (2)
8
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Hornslet IF
0
Auning IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
11:00
Søften GF (2)
Virup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Ommersyssel IF
0
Hornslet IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
17:30
Auning IF
2
Randers Q
4
|
U16, U15, U14, U13 rækker 8-mands
Spilleregler 8-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".