Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug 2021
19:00
Nr. Nebel IF
2
Vorbasse B
4
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:00
Vester Nebel IF
1
Krogager B
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
15:00
Fåborg/Årre
0
Alslev SK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
19:00
Krogager B
2
Nr. Nebel IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Bække SF
7
Fåborg/Årre
0
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
19:00
Vorbasse B
2
Grindsted GIF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Alslev SK
5
Vester Nebel IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Bække SF
4
Vorbasse B
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Nr. Nebel IF
1
Alslev SK
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Grindsted GIF
0
Krogager B
7
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:00
Fåborg/Årre
Vester Nebel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:00
Alslev SK
1
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Vester Nebel IF
1
Nr. Nebel IF
7
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:30
Vorbasse B
2
Fåborg/Årre
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
19:00
Krogager B
5
Bække SF
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:30
Krogager B
0
Vorbasse B
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:30
Alslev SK
2
Bække SF
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:45
Nr. Nebel IF
1
Fåborg/Årre
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Grindsted GIF
Vester Nebel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:00
Fåborg/Årre
1
Krogager B
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Vester Nebel IF
0
Bække SF
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Alslev SK
8
Vorbasse B
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Nr. Nebel IF
4
Grindsted GIF
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
19:00
Grindsted GIF
4
Bække SF
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
Krogager B
4
Alslev SK
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
19:00
Grindsted GIF
3
Fåborg/Årre
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:00
Bække SF
4
Nr. Nebel IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
15:00
Vorbasse B
9
Vester Nebel IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
19:00
Krogager B
Vester Nebel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Alslev SK
5
Fåborg/Årre
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:00
Vorbasse B
5
Nr. Nebel IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:00
Fåborg/Årre
1
Bække SF
5
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
19:00
Grindsted GIF
2
Vorbasse B
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
Vester Nebel IF
Alslev SK
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Nr. Nebel IF
3
Krogager B
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:00
Krogager B
1
Grindsted GIF
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
Vester Nebel IF
Fåborg/Årre
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Alslev SK
6
Nr. Nebel IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:00
Vorbasse B
1
Bække SF
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:00
Fåborg/Årre
1
Vorbasse B
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Nr. Nebel IF
Vester Nebel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Grindsted GIF
4
Alslev SK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:00
Bække SF
2
Krogager B
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
19:00
Bække SF
3
Grindsted GIF
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
Vorbasse B
3
Krogager B
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:00
Vester Nebel IF
Grindsted GIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Bække SF
1
Alslev SK
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Krogager B
3
Fåborg/Årre
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:00
Bække SF
Vester Nebel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
16:00
Grindsted GIF
6
Nr. Nebel IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
13:00
Vorbasse B
1
Alslev SK
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
19:00
Fåborg/Årre
1
Nr. Nebel IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
18:00
Fåborg/Årre
1
Grindsted GIF
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
18:15
Nr. Nebel IF
3
Bække SF
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Alslev SK
4
Krogager B
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Vester Nebel IF
Vorbasse B
HHT
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.