Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
910737 |
to12-08 2021
|
18:30 | Svebølle Stadion |
0
-
4
|
12. aug 2021
18:30
Svebølle BI 2016
0
Såby Fodbold
4
|
||||||||||||||
910739 |
to12-08 2021
|
18:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
6
-
0
|
12. aug 2021
18:30
BK Avarta
6
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
910733 |
fr13-08 2021
|
19:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
0
-
0
|
13. aug 2021
19:00
Hvalsø IF
0
Køge BK
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
910883 |
lø14-08 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
2
-
0
|
14. aug 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Herlufsholm GF
0
|
||||||||||||||
910731 |
lø14-08 2021
|
15:00 | Ørslev Stadion |
3
-
3
|
14. aug 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
3
Svogerslev BK
3
|
||||||||||||||
910734 |
lø14-08 2021
|
15:30 | Karlslunde Stadion |
3
-
3
|
14. aug 2021
15:30
Karlslunde IF
3
Fårevejle BK
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
910738 |
lø14-08 2021
|
15:30 | Stadion Vest |
0
-
2
|
14. aug 2021
15:30
B. 73, Slagelse
0
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
910885 |
ti17-08 2021
|
19:15 | Holbæk Sportsby |
4
-
1
|
17. aug 2021
19:15
Holbæk B&I
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
910888 |
fr20-08 2021
|
18:30 | Faarevejle Stadion |
1
-
2
|
20. aug 2021
18:30
Fårevejle BK
1
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
910890 |
fr20-08 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
1
-
2
|
20. aug 2021
18:30
Herlufsholm GF
1
Ørslev GIF (V)
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
910889 |
fr20-08 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
0
|
20. aug 2021
19:00
Køge BK
3
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
910887 |
lø21-08 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
4
-
1
|
21. aug 2021
12:00
Såby Fodbold
4
B. 73, Slagelse
1
|
||||||||||||||
910884 |
lø21-08 2021
|
15:00 | Svogerslev Idrætspark |
0
-
1
|
21. aug 2021
15:00
Svogerslev BK
0
Hvalsø IF
1
|
||||||||||||||
910886 |
lø21-08 2021
|
15:30 | Røsnæshallen |
0
-
1
|
21. aug 2021
15:30
Raklev GI
0
BK Avarta
1
|
||||||||||||||
910911 |
on25-08 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
1
-
5
|
25. aug 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Herlufsholm GF
5
|
||||||||||||||
910910 |
to26-08 2021
|
18:30 | Bjæverskov Stadion |
0
-
3
|
26. aug 2021
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Raklev GI
3
|
||||||||||||||
910891 |
fr27-08 2021
|
18:15 | Hvalsø ny Idrætsplads |
2
-
0
|
27. aug 2021
18:15
Hvalsø IF
2
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
910909 |
lø28-08 2021
|
15:15 | Tømrermester Jim Jensens Park |
6
-
2
|
28. aug 2021
15:15
BK Avarta
6
Såby Fodbold
2
|
||||||||||||||
910892 |
lø28-08 2021
|
15:30 | Karlslunde Stadion |
3
-
0
|
28. aug 2021
15:30
Karlslunde IF
3
Svogerslev BK
0
|
||||||||||||||
910893 |
lø28-08 2021
|
16:00 | Svebølle Stadion |
2
-
2
|
28. aug 2021
16:00
Svebølle BI 2016
2
Køge BK
2
|
||||||||||||||
910908 |
sø29-08 2021
|
14:00 | Stadion Vest |
2
-
1
|
29. aug 2021
14:00
B. 73, Slagelse
2
Fårevejle BK
1
|
||||||||||||||
910926 |
fr03-09 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
2
-
0
|
03. sep 2021
18:30
Herlufsholm GF
2
Hvalsø IF
0
|
||||||||||||||
910925 |
fr03-09 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
5
-
1
|
03. sep 2021
19:00
Køge BK
5
B. 73, Slagelse
1
|
||||||||||||||
910923 |
lø04-09 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
4
-
2
|
04. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
4
IF Frem Bjæverskov
2
|
||||||||||||||
910924 |
lø04-09 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
1
-
5
|
04. sep 2021
13:00
Fårevejle BK
1
BK Avarta
5
|
||||||||||||||
910912 |
lø04-09 2021
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
2
-
5
|
04. sep 2021
14:00
Svogerslev BK
2
Svebølle BI 2016
5
|
||||||||||||||
910913 |
lø04-09 2021
|
14:00 | Ørslev Stadion |
4
-
1
|
04. sep 2021
14:00
Ørslev GIF (V)
4
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
910922 |
lø04-09 2021
|
15:30 | Røsnæshallen |
UHT
|
04. sep 2021
15:30
Raklev GI
Holbæk B&I
UHT
|
||||||||||||||
911314 |
on08-09 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
1
-
8
|
08. sep 2021
18:30
Holbæk B&I
1
Såby Fodbold
8
|
||||||||||||||
910929 |
fr10-09 2021
|
19:00 | Svebølle Stadion |
5
-
1
|
10. sep 2021
19:00
Svebølle BI 2016
5
Ørslev GIF (V)
1
|
||||||||||||||
910931 |
lø11-09 2021
|
13:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
2
-
3
|
11. sep 2021
13:00
BK Avarta
2
Køge BK
3
|
||||||||||||||
911313 |
lø11-09 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
2
|
11. sep 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Fårevejle BK
2
|
||||||||||||||
911513 |
lø11-09 2021
|
15:30 | Røsnæshallen |
2
-
2
|
11. sep 2021
15:30
Raklev GI
2
Herlufsholm GF
2
|
||||||||||||||
910928 |
lø11-09 2021
|
15:30 | Karlslunde Stadion |
1
-
2
|
11. sep 2021
15:30
Karlslunde IF
1
Hvalsø IF
2
|
||||||||||||||
910930 |
sø12-09 2021
|
15:30 | Stadion Vest |
5
-
2
|
12. sep 2021
15:30
B. 73, Slagelse
5
Svogerslev BK
2
|
||||||||||||||
911520 |
fr17-09 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
5
-
1
|
17. sep 2021
18:30
Herlufsholm GF
5
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
911519 |
fr17-09 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
0
|
17. sep 2021
19:00
Køge BK
1
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
911517 |
lø18-09 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
3
-
3
|
18. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
3
Raklev GI
3
|
||||||||||||||
911518 |
lø18-09 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
2
-
2
|
18. sep 2021
13:00
Fårevejle BK
2
Holbæk B&I
2
|
||||||||||||||
911514 |
lø18-09 2021
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
1
-
10
|
18. sep 2021
14:00
Svogerslev BK
1
BK Avarta
10
|
||||||||||||||
911515 |
lø18-09 2021
|
15:00 | Ørslev Stadion |
2
-
3
|
18. sep 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
2
B. 73, Slagelse
3
|
||||||||||||||
911516 |
lø18-09 2021
|
16:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
1
-
1
|
18. sep 2021
16:00
Hvalsø IF
1
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
911525 |
on22-09 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
0
-
4
|
22. sep 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Køge BK
4
|
||||||||||||||
911527 |
lø25-09 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
2
-
1
|
25. sep 2021
12:00
Såby Fodbold
2
Herlufsholm GF
1
|
||||||||||||||
911523 |
lø25-09 2021
|
13:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
8
-
2
|
25. sep 2021
13:00
BK Avarta
8
Ørslev GIF (V)
2
|
||||||||||||||
911524 |
lø25-09 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
2
|
25. sep 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Svogerslev BK
2
|
||||||||||||||
911526 |
lø25-09 2021
|
15:30 | Røsnæshallen |
3
-
2
|
25. sep 2021
15:30
Raklev GI
3
Fårevejle BK
2
|
||||||||||||||
911522 |
lø25-09 2021
|
15:30 | Stadion Vest |
1
-
4
|
25. sep 2021
15:30
B. 73, Slagelse
1
Hvalsø IF
4
|
||||||||||||||
911521 |
lø25-09 2021
|
16:00 | Svebølle Stadion |
4
-
1
|
25. sep 2021
16:00
Svebølle BI 2016
4
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
911539 |
fr01-10 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
0
-
3
|
01. okt 2021
18:30
Herlufsholm GF
0
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
911533 |
fr01-10 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
2
|
01. okt 2021
19:00
Køge BK
1
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
911530 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
3
-
3
|
02. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
3
BK Avarta
3
|
||||||||||||||
911531 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
3
|
02. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
1
B. 73, Slagelse
3
|
||||||||||||||
911532 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
0
-
1
|
02. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Såby Fodbold
1
|
||||||||||||||
911528 |
lø02-10 2021
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
3
-
0
|
02. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
3
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911529 |
lø02-10 2021
|
15:00 | Ørslev Stadion |
4
-
1
|
02. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
911552 |
on06-10 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
0
-
5
|
06. okt 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Ørslev GIF (V)
5
|
||||||||||||||
911549 |
fr08-10 2021
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
4
-
1
|
08. okt 2021
18:30
BK Avarta
4
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
911588 |
lø09-10 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
1
-
0
|
09. okt 2021
12:00
Såby Fodbold
1
Køge BK
0
|
||||||||||||||
911589 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
1
-
4
|
09. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
1
Herlufsholm GF
4
|
||||||||||||||
911551 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
1
|
09. okt 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Hvalsø IF
1
|
||||||||||||||
911564 |
lø09-10 2021
|
15:30 | Røsnæshallen Kunstgræs |
3
-
0
|
09. okt 2021
15:30
Raklev GI
3
Svogerslev BK
0
|
||||||||||||||
911548 |
lø09-10 2021
|
15:30 | Stadion Vest |
2
-
2
|
09. okt 2021
15:30
B. 73, Slagelse
2
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
911597 |
fr15-10 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
3
-
1
|
15. okt 2021
18:30
Herlufsholm GF
3
B. 73, Slagelse
1
|
||||||||||||||
911596 |
fr15-10 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
2
-
0
|
15. okt 2021
19:00
Køge BK
2
Fårevejle BK
0
|
||||||||||||||
911593 |
lø16-10 2021
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
3
-
0
|
16. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
3
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911594 |
lø16-10 2021
|
13:00 | Karlslunde Stadion |
2
-
1
|
16. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
911590 |
lø16-10 2021
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
2
-
3
|
16. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
2
Såby Fodbold
3
|
||||||||||||||
911591 |
lø16-10 2021
|
15:00 | Ørslev Stadion |
2
-
2
|
16. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Raklev GI
2
|
||||||||||||||
911595 |
lø16-10 2021
|
16:00 | Svebølle Stadion |
0
-
5
|
16. okt 2021
16:00
Svebølle BI 2016
0
BK Avarta
5
|
||||||||||||||
911600 |
on20-10 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
0
-
3
|
20. okt 2021
18:30
Holbæk B&I
0
Karlslunde IF
3
|
||||||||||||||
911598 |
fr22-10 2021
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
5
-
0
|
22. okt 2021
18:30
BK Avarta
5
B. 73, Slagelse
0
|
||||||||||||||
911602 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
6
-
0
|
23. okt 2021
12:00
Såby Fodbold
6
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
911604 |
lø23-10 2021
|
12:45 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
1
|
23. okt 2021
12:45
Køge BK
3
Herlufsholm GF
1
|
||||||||||||||
911603 |
lø23-10 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
0
-
3
|
23. okt 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Svogerslev BK
3
|
||||||||||||||
911599 |
lø23-10 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
4
-
3
|
23. okt 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Svebølle BI 2016
3
|
||||||||||||||
911601 |
lø23-10 2021
|
15:30 | Røsnæshallen |
2
-
2
|
23. okt 2021
15:30
Raklev GI
2
Hvalsø IF
2
|
||||||||||||||
911611 |
fr29-10 2021
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
1
-
4
|
29. okt 2021
18:30
BK Avarta
1
Herlufsholm GF
4
|
||||||||||||||
911607 |
lø30-10 2021
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
0
-
1
|
30. okt 2021
13:00
Hvalsø IF
0
Såby Fodbold
1
|
||||||||||||||
911608 |
lø30-10 2021
|
13:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
4
|
30. okt 2021
13:00
Karlslunde IF
1
Raklev GI
4
|
||||||||||||||
911605 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
1
-
6
|
30. okt 2021
14:00
Svogerslev BK
1
Køge BK
6
|
||||||||||||||
911606 |
lø30-10 2021
|
15:00 | Ørslev Stadion |
0
-
3
|
30. okt 2021
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Fårevejle BK
3
|
||||||||||||||
911610 |
lø30-10 2021
|
15:30 | Stadion Vest |
4
-
1
|
30. okt 2021
15:30
B. 73, Slagelse
4
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
911609 |
lø30-10 2021
|
16:00 | Svebølle Stadion |
5
-
0
|
30. okt 2021
16:00
Svebølle BI 2016
5
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911613 |
on03-11 2021
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
3
-
3
|
03. nov 2021
18:30
Holbæk B&I
3
B. 73, Slagelse
3
|
||||||||||||||
911618 |
fr05-11 2021
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
0
-
1
|
05. nov 2021
18:30
Herlufsholm GF
0
Svogerslev BK
1
|
||||||||||||||
911617 |
fr05-11 2021
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
8
-
0
|
05. nov 2021
19:00
Køge BK
8
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
911615 |
lø06-11 2021
|
12:00 | Såby Stadion |
2
-
0
|
06. nov 2021
12:00
Såby Fodbold
2
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
911616 |
lø06-11 2021
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
0
-
0
|
06. nov 2021
13:00
Fårevejle BK
0
Hvalsø IF
0
|
||||||||||||||
911612 |
lø06-11 2021
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
4
|
06. nov 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
BK Avarta
4
|
||||||||||||||
911614 |
lø06-11 2021
|
13:30 | Røsnæshallen |
1
-
6
|
06. nov 2021
13:30
Raklev GI
1
Svebølle BI 2016
6
|
||||||||||||||
911620 |
ti15-03 2022
|
19:00 | Holbæk Sportsby |
1
-
4
|
15. mar 2022
19:00
Holbæk B&I
1
BK Avarta
4
|
||||||||||||||
911625 |
fr18-03 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
5
-
0
|
18. mar 2022
18:30
Herlufsholm GF
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
911624 |
fr18-03 2022
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
UHT
|
18. mar 2022
19:00
Køge BK
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911623 |
lø19-03 2022
|
13:00 | Asnæs Stadion, Kunstgræs |
2
-
1
|
19. mar 2022
13:00
Fårevejle BK
2
Karlslunde IF
1
|
||||||||||||||
911621 |
lø19-03 2022
|
13:30 | Røsnæshallen |
3
-
3
|
19. mar 2022
13:30
Raklev GI
3
B. 73, Slagelse
3
|
||||||||||||||
911619 |
lø19-03 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
5
-
0
|
19. mar 2022
14:00
Svogerslev BK
5
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
911622 |
lø19-03 2022
|
14:15 | Lejrehallen Kunstbanen |
1
-
1
|
19. mar 2022
14:15
Såby Fodbold
1
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
911634 |
fr25-03 2022
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
1
-
0
|
25. mar 2022
18:30
BK Avarta
1
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
911628 |
fr25-03 2022
|
19:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
5
|
25. mar 2022
19:00
Karlslunde IF
1
Køge BK
5
|
||||||||||||||
911637 |
lø26-03 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
4
-
0
|
26. mar 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911630 |
lø26-03 2022
|
13:30 | Stadion Vest |
1
-
2
|
26. mar 2022
13:30
B. 73, Slagelse
1
Såby Fodbold
2
|
||||||||||||||
911627 |
lø26-03 2022
|
13:30 | Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs |
HHT
|
26. mar 2022
13:30
Hvalsø IF
Svogerslev BK
HHT
|
||||||||||||||
911626 |
lø26-03 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
1
-
6
|
26. mar 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
1
Herlufsholm GF
6
|
||||||||||||||
911629 |
lø26-03 2022
|
16:00 | Svebølle Stadion |
6
-
4
|
26. mar 2022
16:00
Svebølle BI 2016
6
Fårevejle BK
4
|
||||||||||||||
911669 |
fr01-04 2022
|
18:30 | Lejrehallen Kunstbanen |
3
-
2
|
01. apr 2022
18:30
Såby Fodbold
3
BK Avarta
2
|
||||||||||||||
911677 |
fr01-04 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
4
-
1
|
01. apr 2022
18:30
Herlufsholm GF
4
Holbæk B&I
1
|
||||||||||||||
911671 |
fr01-04 2022
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
2
|
01. apr 2022
19:00
Køge BK
1
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
911670 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
2
-
2
|
02. apr 2022
13:00
Fårevejle BK
2
B. 73, Slagelse
2
|
||||||||||||||
911638 |
lø02-04 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark kunst |
1
-
0
|
02. apr 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
911668 |
lø02-04 2022
|
14:30 | Røsnæshallen |
3
-
1
|
02. apr 2022
14:30
Raklev GI
3
IF Frem Bjæverskov
1
|
||||||||||||||
911639 |
lø02-04 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
UHT
|
02. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911702 |
ti05-04 2022
|
18:30 | Holbæk Sportsby |
1
-
4
|
05. apr 2022
18:30
Holbæk B&I
1
Raklev GI
4
|
||||||||||||||
911679 |
fr08-04 2022
|
18:30 | Karlslunde Stadion |
3
-
1
|
08. apr 2022
18:30
Karlslunde IF
3
Ørslev GIF (V)
1
|
||||||||||||||
911682 |
fr08-04 2022
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
5
-
1
|
08. apr 2022
18:30
BK Avarta
5
Fårevejle BK
1
|
||||||||||||||
911678 |
lø09-04 2022
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs |
HHT
|
09. apr 2022
13:00
Hvalsø IF
Herlufsholm GF
HHT
|
||||||||||||||
911689 |
lø09-04 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
1
|
09. apr 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Såby Fodbold
1
|
||||||||||||||
911681 |
lø09-04 2022
|
14:00 | Stadion Vest |
1
-
1
|
09. apr 2022
14:00
B. 73, Slagelse
1
Køge BK
1
|
||||||||||||||
911680 |
lø09-04 2022
|
16:00 | Svebølle Stadion |
0
-
0
|
09. apr 2022
16:00
Svebølle BI 2016
0
Svogerslev BK
0
|
||||||||||||||
911703 |
to14-04 2022
|
11:00 | Svogerslev Idrætspark kunst |
2
-
0
|
14. apr 2022
11:00
Svogerslev BK
2
B. 73, Slagelse
0
|
||||||||||||||
911740 |
to14-04 2022
|
11:00 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
3
-
1
|
14. apr 2022
11:00
Herlufsholm GF
3
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
911709 |
to14-04 2022
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
2
-
0
|
14. apr 2022
13:00
Fårevejle BK
2
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
911708 |
lø16-04 2022
|
12:00 | Såby Stadion |
7
-
0
|
16. apr 2022
12:00
Såby Fodbold
7
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911733 |
lø16-04 2022
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
4
-
2
|
16. apr 2022
13:00
Køge BK
4
BK Avarta
2
|
||||||||||||||
911705 |
lø16-04 2022
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs |
HHT
|
16. apr 2022
13:00
Hvalsø IF
Karlslunde IF
HHT
|
||||||||||||||
911704 |
lø16-04 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
0
-
1
|
16. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
0
Svebølle BI 2016
1
|
||||||||||||||
911784 |
ti19-04 2022
|
19:00 | Holbæk Sportsby |
0
-
1
|
19. apr 2022
19:00
Holbæk B&I
0
Fårevejle BK
1
|
||||||||||||||
911746 |
fr22-04 2022
|
18:30 | Espelunden Kunstgræs |
2
-
1
|
22. apr 2022
18:30
BK Avarta
2
Svogerslev BK
1
|
||||||||||||||
911807 |
fr22-04 2022
|
19:00 | Røsnæshallen |
0
-
0
|
22. apr 2022
19:00
Raklev GI
0
Såby Fodbold
0
|
||||||||||||||
911741 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Karlslunde Stadion |
0
-
4
|
23. apr 2022
13:00
Karlslunde IF
0
Herlufsholm GF
4
|
||||||||||||||
911747 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
6
|
23. apr 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Køge BK
6
|
||||||||||||||
911744 |
lø23-04 2022
|
13:30 | Stadion Vest |
2
-
1
|
23. apr 2022
13:30
B. 73, Slagelse
2
Ørslev GIF (V)
1
|
||||||||||||||
911742 |
lø23-04 2022
|
16:00 | Svebølle Stadion |
UHT
|
23. apr 2022
16:00
Svebølle BI 2016
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911810 |
fr29-04 2022
|
18:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
HHT
|
29. apr 2022
18:00
Hvalsø IF
B. 73, Slagelse
HHT
|
||||||||||||||
911872 |
fr29-04 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
1
-
2
|
29. apr 2022
18:30
Herlufsholm GF
1
Såby Fodbold
2
|
||||||||||||||
911871 |
lø30-04 2022
|
13:15 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
6
-
0
|
30. apr 2022
13:15
Køge BK
6
Holbæk B&I
0
|
||||||||||||||
911808 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark kunst |
5
-
0
|
30. apr 2022
14:00
Svogerslev BK
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
911813 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
2
|
30. apr 2022
14:00
Karlslunde IF
1
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
911870 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Faarevejle Stadion |
1
-
1
|
30. apr 2022
14:00
Fårevejle BK
1
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
911809 |
lø30-04 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
0
-
3
|
30. apr 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
0
BK Avarta
3
|
||||||||||||||
911877 |
ti03-05 2022
|
19:00 | Holbæk Sportsby |
1
-
2
|
03. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
1
Svogerslev BK
2
|
||||||||||||||
911875 |
fr06-05 2022
|
18:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
UHT
|
06. maj 2022
18:30
BK Avarta
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911879 |
lø07-05 2022
|
12:00 | Såby Stadion |
4
-
0
|
07. maj 2022
12:00
Såby Fodbold
4
Fårevejle BK
0
|
||||||||||||||
911876 |
lø07-05 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
0
-
1
|
07. maj 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Ørslev GIF (V)
1
|
||||||||||||||
911874 |
lø07-05 2022
|
14:00 | Stadion Vest |
6
-
0
|
07. maj 2022
14:00
B. 73, Slagelse
6
Karlslunde IF
0
|
||||||||||||||
911878 |
lø07-05 2022
|
14:30 | Røsnæshallen |
1
-
1
|
07. maj 2022
14:30
Raklev GI
1
Køge BK
1
|
||||||||||||||
911873 |
lø07-05 2022
|
16:00 | Svebølle Stadion |
1
-
0
|
07. maj 2022
16:00
Svebølle BI 2016
1
Herlufsholm GF
0
|
||||||||||||||
911894 |
on11-05 2022
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
3
|
11. maj 2022
19:00
Køge BK
1
Såby Fodbold
3
|
||||||||||||||
911895 |
to12-05 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
2
-
0
|
12. maj 2022
18:30
Herlufsholm GF
2
Fårevejle BK
0
|
||||||||||||||
911882 |
lø14-05 2022
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
HHT
|
14. maj 2022
13:00
Hvalsø IF
IF Frem Bjæverskov
HHT
|
||||||||||||||
911883 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Karlslunde Stadion |
2
-
5
|
14. maj 2022
14:00
Karlslunde IF
2
BK Avarta
5
|
||||||||||||||
911880 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
2
-
1
|
14. maj 2022
14:00
Svogerslev BK
2
Raklev GI
1
|
||||||||||||||
911881 |
lø14-05 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
4
-
2
|
14. maj 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
4
Holbæk B&I
2
|
||||||||||||||
911885 |
lø14-05 2022
|
16:00 | Svebølle Stadion |
2
-
0
|
14. maj 2022
16:00
Svebølle BI 2016
2
B. 73, Slagelse
0
|
||||||||||||||
911899 |
ti17-05 2022
|
19:00 | Holbæk Sportsby |
UHT
|
17. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911897 |
fr20-05 2022
|
18:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
20. maj 2022
18:30
BK Avarta
1
Svebølle BI 2016
2
|
||||||||||||||
911900 |
lø21-05 2022
|
11:00 | Røsnæshallen |
0
-
0
|
21. maj 2022
11:00
Raklev GI
0
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
911901 |
lø21-05 2022
|
12:00 | Såby Stadion |
2
-
0
|
21. maj 2022
12:00
Såby Fodbold
2
Svogerslev BK
0
|
||||||||||||||
911902 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Faarevejle Stadion |
1
-
2
|
21. maj 2022
13:00
Fårevejle BK
1
Køge BK
2
|
||||||||||||||
911898 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
HHT
|
21. maj 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
Karlslunde IF
HHT
|
||||||||||||||
911896 |
lø21-05 2022
|
13:30 | Stadion Vest |
2
-
0
|
21. maj 2022
13:30
B. 73, Slagelse
2
Herlufsholm GF
0
|
||||||||||||||
911911 |
fr27-05 2022
|
18:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
HHT
|
27. maj 2022
18:00
Hvalsø IF
Raklev GI
HHT
|
||||||||||||||
911919 |
fr27-05 2022
|
18:00 | Svebølle Stadion |
UHT
|
27. maj 2022
18:00
Svebølle BI 2016
IF Frem Bjæverskov
UHT
|
||||||||||||||
911933 |
fr27-05 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
0
-
2
|
27. maj 2022
18:30
Herlufsholm GF
0
Køge BK
2
|
||||||||||||||
911931 |
lø28-05 2022
|
13:30 | Stadion Vest |
1
-
2
|
28. maj 2022
13:30
B. 73, Slagelse
1
BK Avarta
2
|
||||||||||||||
911915 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
3
|
28. maj 2022
14:00
Karlslunde IF
1
Holbæk B&I
3
|
||||||||||||||
911906 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
1
-
2
|
28. maj 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Fårevejle BK
2
|
||||||||||||||
911907 |
lø28-05 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
2
-
8
|
28. maj 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Såby Fodbold
8
|
||||||||||||||
911935 |
ti31-05 2022
|
19:00 | Holbæk Sportsby |
0
-
4
|
31. maj 2022
19:00
Holbæk B&I
0
Svebølle BI 2016
4
|
||||||||||||||
911939 |
fr03-06 2022
|
18:00 | Faarevejle Stadion |
5
-
0
|
03. jun 2022
18:00
Fårevejle BK
5
Ørslev GIF (V)
0
|
||||||||||||||
911942 |
fr03-06 2022
|
18:30 | SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) |
1
-
1
|
03. jun 2022
18:30
Herlufsholm GF
1
BK Avarta
1
|
||||||||||||||
911940 |
fr03-06 2022
|
19:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
1
|
03. jun 2022
19:00
Køge BK
1
Svogerslev BK
1
|
||||||||||||||
911937 |
fr03-06 2022
|
19:00 | Røsnæshallen |
2
-
2
|
03. jun 2022
19:00
Raklev GI
2
Karlslunde IF
2
|
||||||||||||||
911938 |
lø04-06 2022
|
12:00 | Såby Stadion |
UHT
|
04. jun 2022
12:00
Såby Fodbold
Hvalsø IF
UHT
|
||||||||||||||
911934 |
lø04-06 2022
|
13:00 | Bjæverskov Stadion |
1
-
2
|
04. jun 2022
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
B. 73, Slagelse
2
|
||||||||||||||
911946 |
lø11-06 2022
|
12:00 | Karlslunde Stadion |
1
-
4
|
11. jun 2022
12:00
Karlslunde IF
1
Såby Fodbold
4
|
||||||||||||||
911947 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Svebølle Stadion |
0
-
0
|
11. jun 2022
13:00
Svebølle BI 2016
0
Raklev GI
0
|
||||||||||||||
911948 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Stadion Vest |
UHT
|
11. jun 2022
13:00
B. 73, Slagelse
Holbæk B&I
UHT
|
||||||||||||||
911949 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Espelundens Idrætsanlæg |
5
-
0
|
11. jun 2022
13:00
BK Avarta
5
IF Frem Bjæverskov
0
|
||||||||||||||
911945 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Hvalsø ny Idrætsplads |
HHT
|
11. jun 2022
13:00
Hvalsø IF
Fårevejle BK
HHT
|
||||||||||||||
911943 |
lø11-06 2022
|
14:00 | Svogerslev Idrætspark |
5
-
3
|
11. jun 2022
14:00
Svogerslev BK
5
Herlufsholm GF
3
|
||||||||||||||
911944 |
lø11-06 2022
|
15:00 | Ørslev Stadion |
2
-
6
|
11. jun 2022
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Køge BK
6
|
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 18. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.