Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
19:00
Oversidder
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Eastside Viborg
6
Møldrup/Tostrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
SUB 09
2
Team Viborg
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:15
Team Viborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
2
SUB 09
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Tjele Vest Sport
4
Eastside Viborg
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
2
Team Viborg
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
SUB 09
0
Tjele Vest Sport
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:30
Oversidder
SUB 09
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Tjele Vest Sport
2
Møldrup/Tostrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:15
Eastside Viborg
3
Team Viborg
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
SUB 09
3
Eastside Viborg
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Team Viborg
5
Tjele Vest Sport
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Tjele Vest Sport
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
4
Eastside Viborg
5
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Team Viborg
4
SUB 09
8
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
18:30
Oversidder
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Eastside Viborg
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
SUB 09
5
Møldrup/Tostrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Eastside Viborg
6
Tjele Vest Sport
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
Oversidder
Eastside Viborg
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Team Viborg
3
Møldrup/Tostrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Tjele Vest Sport
1
SUB 09
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:30
Team Viborg
5
Eastside Viborg
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
SUB 09
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Møldrup/Tostrup IF
4
Tjele Vest Sport
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
18:30
Oversidder
Møldrup/Tostrup IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Eastside Viborg
5
SUB 09
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Tjele Vest Sport
1
Team Viborg
0
|
Regler for Kortbanefodbold
Regionsfinaler søndag 20. juni
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.