Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr 2021
17:00
Skibet IF
0
Dalby GF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
Engum UI (U14)
3
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:00
Vamdrup IF (U14)
0
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Ammitsbøl/Egtved
4
Engum UI (U14)
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Dalby GF
1
Vamdrup IF (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:00
Vejle B
0
Skibet IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:00
Engum UI (U14)
2
Vamdrup IF (U14)
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Ammitsbøl/Egtved
2
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:00
Vamdrup IF (U14)
1
Skibet IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
17:00
Skibet IF
2
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Vejle B
2
Dalby GF
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
17:00
Skibet IF
4
Engum UI (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Dalby GF
0
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
10:00
Vejle B
0
Vamdrup IF (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:00
Engum UI (U14)
3
Dalby GF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
Dalby GF
1
Skibet IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
11:00
Ammitsbøl/Egtved
Vamdrup IF (U14)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:00
Vejle B
0
Engum UI (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Engum UI (U14)
0
Ammitsbøl/Egtved
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
18:00
Vamdrup IF (U14)
0
Dalby GF
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
17:00
Skibet IF
3
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
18:00
Vamdrup IF (U14)
2
Engum UI (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Dalby GF
0
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Skibet IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
17:00
Skibet IF
2
Vamdrup IF (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Dalby GF
3
Engum UI (U14)
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Vejle B
0
Ammitsbøl/Egtved
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:00
Vamdrup IF (U14)
1
Vejle B
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Engum UI (U14)
1
Skibet IF
7
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Dalby GF
1
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Se mere på : 8-mands fodbold Region 3