Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2021
21:15
Aalborg KFUM (1)
8
Aalborg KFUM (2)
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
1
Vejgaard B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Aars IK
3
St. Restrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
AaB
1
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:00
Gug B
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:15
Støvring IF
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
20:00
Svenstrup-Godthåb IF
2
Haverslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
20:00
Aalborg Chang
1
B52/Aalborg
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
18:00
St. Restrup IF
3
Støvring IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
B52/Aalborg
2
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Aalborg Freja
4
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Vejgaard B
3
Aalborg KFUM (1)
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
2
Nørresundby FB
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
2
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Haverslev IF
0
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
20:00
Nibe B
1
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
Vejgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Aalborg KFUM (1)
10
Storvorde/Sejlflod B
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Aars IK
2
Aalborg KFUM (2)
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Aalborg Chang
2
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
AaB
5
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Gug B
3
B52/Aalborg
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Aalborg Freja
6
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:15
Støvring IF
1
Haverslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:30
St. Restrup IF
1
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
B52/Aalborg
2
Aalborg Freja
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Vejgaard B
2
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
3
Svenstrup-Godthåb IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
1
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Haverslev IF
3
Aalborg Chang
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
20:00
Nibe B
0
Gug B
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Nørresundby FB
0
Aalborg KFUM (1)
12
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Aars IK
1
Storvorde/Sejlflod B
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
Aalborg KFUM (1)
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Aalborg Chang
3
Aalborg KFUM (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
AaB
3
Haverslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Aalborg Freja
1
Nibe B
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
B52/Aalborg
0
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:15
Støvring IF
1
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Vejgaard B
3
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
0
Støvring IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Aalborg KFUM (1)
5
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Nørresundby FB
3
Svenstrup-Godthåb IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Haverslev IF
1
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
St. Restrup IF
1
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Nibe B
1
B52/Aalborg
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
2
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
AaB
1
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Aalborg Chang
2
Storvorde/Sejlflod B
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Aars IK
8
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Gug B
2
Aalborg KFUM (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Aalborg Freja
5
Haverslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
B52/Aalborg
1
St. Restrup IF
6
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Nibe B
1
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:15
Støvring IF
0
Aalborg KFUM (1)
5
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Vejgaard B
1
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Aalborg KFUM (1)
7
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
1
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Haverslev IF
B52/Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
St. Restrup IF
2
Nibe B
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Nørresundby FB
0
Aars IK
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:30
Svenstrup-Godthåb IF
1
Støvring IF
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Aalborg Freja
4
Vejgaard B
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Gug B
1
Storvorde/Sejlflod B
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Aalborg Chang
2
Svenstrup-Godthåb IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
B52/Aalborg
3
Aalborg KFUM (2)
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Nibe B
1
Haverslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
St. Restrup IF
4
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:15
Støvring IF
2
Aars IK
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
AaB
1
Aalborg KFUM (1)
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Vejgaard B
6
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
0
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Aalborg KFUM (1)
5
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Aars IK
3
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Nørresundby FB
2
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Haverslev IF
1
St. Restrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:30
Svenstrup-Godthåb IF
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Nibe B
0
Vejgaard B
6
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
B52/Aalborg
2
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Aalborg Freja
2
Aalborg KFUM (1)
6
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Gug B
0
Svenstrup-Godthåb IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
AaB
2
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Aalborg Chang
3
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
St. Restrup IF
3
Aalborg KFUM (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Haverslev IF
2
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:30
Aalborg KFUM (1)
B52/Aalborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:30
Støvring IF
3
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:00
Nørresundby FB
1
Aalborg Chang
4
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
3
Haverslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg Freja
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:00
Vejgaard B
1
St. Restrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Aars IK
Gug B
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:00
Gug B
1
St. Restrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Haverslev IF
0
Vejgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
St. Restrup IF
4
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Nibe B
0
Aalborg KFUM (1)
9
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
B52/Aalborg
2
Svenstrup-Godthåb IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Aalborg Freja
4
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Gug B
1
Støvring IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
AaB
Aalborg Chang
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
4
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Vejgaard B
1
Aalborg KFUM (2)
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Storvorde/Sejlflod B
0
Haverslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Aalborg KFUM (1)
3
St. Restrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Aars IK
3
B52/Aalborg
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Aalborg Chang
3
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Nørresundby FB
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:15
Støvring IF
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Nørresundby FB
2
Vejgaard B
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Aalborg KFUM (2)
3
Storvorde/Sejlflod B
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Haverslev IF
1
Aalborg KFUM (1)
9
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
St. Restrup IF
Svenstrup-Godthåb IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Nibe B
1
Aars IK
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
B52/Aalborg
1
Støvring IF
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Aalborg Freja
4
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Gug B
0
AaB
4
|
Nr. 1 - 4 spiller om kval. til JM i A-rækken fra uge 36.
Nr. 5 - 8 spiller om kval. til JM i B-rækken fra uge 36.
Nr. 9 - 16 spiller C-slutspil fra uge 36.