Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2021
11:30
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
Juelsminde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
FC Kolding Nord (2)
1
GDIK Lindved
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Hedensted IF
3
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Juelsminde IF
5
GDIK Lindved
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:30
VejleKHøjen
3
FC Kolding Nord (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
17:30
VejleKHøjen
5
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
2
FC Kolding Nord (2)
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:00
Hedensted IF
0
Juelsminde IF
7
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
GDIK Lindved
2
VejleKHøjen
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:30
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
2
GDIK Lindved
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:00
FC Kolding Nord (2)
7
Hedensted IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:00
Juelsminde IF
1
VejleKHøjen
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:00
VejleKHøjen
2
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:30
GDIK Lindved
5
Hedensted IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
12:00
FC Kolding Nord (2)
5
Juelsminde IF
12
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
Juelsminde IF
6
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
16:00
GDIK Lindved
6
FC Kolding Nord (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
17:30
Hedensted IF
0
VejleKHøjen
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
17:30
GDIK Lindved
6
Juelsminde IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
FC Kolding Nord (2)
0
VejleKHøjen
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
VejleKHøjen
5
GDIK Lindved
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
10:30
FC Kolding Nord (2)
3
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Juelsminde IF
7
Hedensted IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:00
VejleKHøjen
0
Juelsminde IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
GDIK Lindved
0
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
3
Hedensted IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Hedensted IF
1
GDIK Lindved
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:30
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk/BPI
2
VejleKHøjen
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
Juelsminde IF
15
FC Kolding Nord (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2021
18:00
Hedensted IF
2
FC Kolding Nord (2)
5
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.