Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
13:00
Team Tangen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
18:30
Tangsø fS
1
Mejrup GU
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
14:00
Mejrup GU
2
Team Tangen
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
Oversidder
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
16:00
Måbjerg IF
0
Mejdal-Halgård Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Borbjerg GU
1
Tangsø fS
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Team Tangen
2
Borbjerg GU
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
Oversidder
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
15:00
Tangsø fS
1
Måbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
18:30
Holstebro B
2
Mejdal-Halgård Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
Mejrup GU
2
Holstebro B
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
4
Tangsø fS
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Borbjerg GU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
Måbjerg IF
6
Team Tangen
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
Team Tangen
3
Mejdal-Halgård Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Mejrup GU
1
Borbjerg GU
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
15:00
Tangsø fS
0
Holstebro B
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Tangsø fS
5
Team Tangen
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
18:00
Måbjerg IF
1
Mejrup GU
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:30
Holstebro B
2
Borbjerg GU
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:00
Borbjerg GU
3
Måbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
Team Tangen
2
Holstebro B
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
Oversidder
Tangsø fS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Mejrup GU
5
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
Oversidder
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
18:00
Måbjerg IF
1
Holstebro B
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Holstebro B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
15:00
Tangsø fS
1
Borbjerg GU
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:30
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Måbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Borbjerg GU
1
Team Tangen
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:00
Mejrup GU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Måbjerg IF
6
Tangsø fS
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Borbjerg GU
5
Mejdal-Halgård Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:30
Mejrup GU
9
Tangsø fS
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Team Tangen
2
Måbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
Oversidder
Borbjerg GU
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
13:00
Tangsø fS
Mejdal-Halgård Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
Holstebro B
5
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
9
Team Tangen
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
16:00
Borbjerg GU
7
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Måbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:30
Holstebro B
8
Tangsø fS
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Holstebro B
2
Måbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Team Tangen
4
Tangsø fS
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:30
Mejdal-Halgård Fodbold
2
Borbjerg GU
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:30
Borbjerg GU
1
Holstebro B
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
Oversidder
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Mejrup GU
2
Måbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:30
Mejdal-Halgård Fodbold
3
Holstebro B
5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:00
Team Tangen
2
Mejrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Tangsø fS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Måbjerg IF
1
Borbjerg GU
3
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Holstebro B
3
Team Tangen
4
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
2
Mejrup GU
2
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF