Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. jun 2020
17:30
Skødstrup SF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:00
IF Lyseng
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:00
IF Lyseng
Hørning IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2020
12:00
IF Lyseng
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
10:30
Støvring IF Fodbold
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
IF Lyseng
VRI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
12:00
IF Lyseng
VRI
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
11:00
IF Lyseng
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
11:00
IF Lyseng
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
10:00
Silkeborg IF
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
09:00
AGF, Aarhus
FC København
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
VRI
FC København
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
AGF, Aarhus
VRI
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
17:30
Talent FC Academy
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
IF Skjold Sæby
Sulsted IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:40
Bangsbo Freja
Sulsted IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:20
IF Skjold Sæby
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Hobro IK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Dronningborg B
VRI
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
11:00
FC Horsens
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2020
11:15
Dronningborg B
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
11:15
Kolding IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
10:00
Kolding B
Middelfart FC
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
11:00
Dronningborg B
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
11:00
AaB
Aabybro IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2020
12:30
Vinding SF
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
10:00
Kolding B
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2020
11:00
Dronningborg B
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2020
11:15
Kolding IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
11:15
Kolding IF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
11:00
Dronningborg B
Brabrand IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2020
11:00
FC Horsens
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2020
11:00
FC Horsens
Darum IF
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2020
11:00
Kolding B
Vinding SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2020
11:00
Dronningborg B
Talent FC Academy
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2020
12:15
AaB
Sulsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. jan 2021
11:15
Kolding IF
Als B
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2021
11:30
Kolding B
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2021
14:45
Gug B
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2021
11:15
Kolding IF
Egtved IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
10:00
Egebjerg IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2021
10:00
Hobro IK
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
09:45
Kolding B
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:15
Kolding IF (1)
FBS Als, 3 x 20 minutter
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:30
IF Lyseng
Stensballe IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
14:30
Hobro IK
AaB
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
10:30
Hornbæk SF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
Kolding B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
Kolding B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:30
Østbirk IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
09:00
Brabrand IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:00
Hobro IK
Eastside Viborg
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
17:30
Skibsby-Højene IF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:00
Kolding B
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:00
Støvring IF Fodbold
AaB
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
17:30
Kolding IF
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Bangsbo Freja
AaB
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
Kolding IF
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
Aabenraa BK
Aabenraa BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2021
11:00
Kolding B
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
10:00
Ikast Football Club
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Vinding SF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:00
Hedensted IF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:00
FC Horsens
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
08:45
Ikast Football Club
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
08:45
Ikast FC
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
10:00
Ringkøbing IF
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
08:45
Ikast FC
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
08:45
Ikast FC
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
10:00
Helsted Fremad IF
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
08:45
Ikast FC
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:30
Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:45
IF Lyseng
Aarhus Fremad U 11
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
Hobro IK
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:30
Hobro IK
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:45
Helsted Fremad IF
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:45
AGF, Aarhus
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
08:45
Ikast FC - FC Horsens
U11 Drenge A træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:30
Helsted Fremad IF
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
10:00
Aabenraa BK (1)
Agerskov Sogns UF U11 Dr. 8:8
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
09:15
IF Lyseng
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
10:00
Kolding IF
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
Viborg FF
Sabro IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:30
Stavtrup IF Fodbold
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:30
Hedensted IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
Brabrand IF
TRIF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
08:45
Ikast Football Club
Ryde/Handbjerg UF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
Skive IK
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:30
Kolding IF (1)
BGIF, U-11
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
Varde IF
Herning KFUM
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:30
IF Lyseng
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:30
Varde IF
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
08:30
Esbjerg fB
U11 stævne
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
09:30
Helsted Fremad IF
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
Skive IK (E)
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
09:30
Brabrand IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:00
Stavtrup IF Fodbold
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
16:00
Nibe B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
10:00
Esbjerg fB
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:00
Ikast FC
Vinderup IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:45
Brabrand IF
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Helsted Fremad IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Helsted Fremad IF
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:00
Aabenraa BK (1)
Bov IF, U-11
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
17:00
Hamburg EBC A U11 Dr. 8M 2x30
Skærbæk Ungdoms B
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
17:30
Sulsted IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
Starup UIF (H) (1)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
17:30
Hedensted IF
Ammitsbøl Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
17:15
Gug B
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
VSK Aarhus
Ribe, U-11
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
18:30
AaB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
11:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2022
17:00
Gauerslund IF
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:00
Viborg FF
AaB
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2022
16:30
Horsens fS (1)
TMG
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:00
TMG
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
10:00
Ry Fodbold
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
Viborg FF
Helsted Fremad IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
HOG - Vinter Champions League (U11)
TMG-Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
HOG - Vinter Champions League (U11)
Sabro-Lystrup
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:30
AaB
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:00
VRI
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2023
17:45
Viborg FF
Houlkær FK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
10:00
Gug B
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:45
Gug B
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
16:30
AGF, Aarhus
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
10:00
Billund IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2023
17:00
TMG
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
11:45
Vejle B
Future Vejle Stævne 11.45 - 14.45
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
09:30
Viborg FF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:00
AaB
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:00
AaB
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:15
Hjallerup IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:30
AaB
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
17:30
Ikast FC
Tjørring IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
10:00
Hatting-Torsted Fodbold
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:30
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
10:00
Ringkøbing IF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
AaB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
17:30
Ikast FC
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Gug B
Sulsted IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
Horsens fS
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
18:00
NUGF Viborg
Houlkær FK
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2023
17:45
Ikast FC
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
09:45
Gug B
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
17:45
NUGF Viborg
Viborg Sdrm. IK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
11:45
Rosendal IK
AaB
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:45
AaB
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
13:35
Rosendal IK
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
10:30
Hatting-Torsted Fodbold
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
17:00
Måbjerg IF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Måbjerg IF
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
17:00
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:00
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Viborg B67
Rødding UIF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
17:30
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
17:30
Hover IF (1)
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
17:00
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Viborg B67
Hersom/Bjerregrav IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
TMG
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Viborg B67
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
TMG
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
11:00
Gauerslund IF
Rask Mølle, U-11, tr.kamp, 2x30
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
16:00
NUGF Viborg
Tjele Vest Sport
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
17:00
Hover IF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
17:00
Hatting-Torsted Fodbold
Rask Mølle OIF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:30
Starup UIF (H) (2)
Kolding IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
13:15
Kolding IF (3)
Bredballe IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
14:00
Bredballe IF (2)
Starup UIF (H) (3)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
17:30
Starup UIF (H) (4)
Aabenraa BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
17:15
Skibet IF
Horsens fS (2)
|