Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. jun 2020
19:00
Holstebro B
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Spjald IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Fjerritslev IF + 15
Hjortdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2020
18:30
Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg Studenternes IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2020
19:00
Lund IF
Aale UI
|
|||||||||||||||||||
09. jul 2020
19:00
Jernved IF 7M kvinder
Høm
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
18:00
Spøttrup Motion & Sport
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
18:00
Stoholm IF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
19:30
Aalestrup IF
MorsØ FC
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2020
19:30
Borup IF (J)
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
18:00
Sparkær IF
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
18:00
Spøttrup Motion & Sport
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
19:30
MorsØ FC
Borup IF (J)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2020
19:30
Aalestrup IF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
11:00
Stoholm IF
Aalestrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
12:30
Ørslevkloster IF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
14:00
Sparkær IF
Borup IF (J)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2020
15:30
Spøttrup Motion & Sport
MorsØ FC
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
19:00
Agersted GF
Syvsten IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
Bording IF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
19:00
Bording IF
Funder GF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:15
Stjær Old- Girls
Galten Old-Girls
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:30
Bording IF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:45
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Ringkøbing IF
Borris IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Bording IF
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
19:00
Bindslev/Tversted IF
Kvissel-Ravnshøj IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Ringkøbing IF
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:30
Bording IF
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
19:00
Tårs/Ugilt IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2021
19:00
Bov IF, 7-mands kvinder
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2021
19:00
Ribe BK
Høm/Seem UIF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2021
19:00
Tjele Vest Sport
Møldrup/Tostrup IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2021
17:45
Klinkby B
Tangsø fS
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
19:30
Odder IGF Fodbold
BMI
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
18:30
Skodborg IF Kvinder C2
Hovborg/Lindknud FA
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
19:00
IFSK
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:30
Esbjerg IF 92 7-m Kvinder
Bredebro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Ribe BK
Gørding/Lourup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Gørding/Lourup IF 7-m Kvinder
Glejbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Løgstør IF
Gundersted IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Kjellerup 7 : 7
Sorring/Toustrup 7 : 7
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
FC Horsens
Gedved IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Ringkøbing IF
Hover UIF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:15
St. Restrup IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:30
Løgstør IF
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
FC Horsens
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Ringkøbing IF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
Ejsing B
Borbjerg GU
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Egebjerg IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
19:00
Ejsing B
Nr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:30
Løgstør IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:30
Stjær Old- Girls
Virring 7 old-girls
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Ejsing B
Sevel/Mogenstrup
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
Løgstør IF
Øster Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Egebjerg IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
BMI
Odder IGF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2021
18:00
Ulbjerg IF
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2021
19:00
Harreslev-Kobbermølle Ungdomsforening
TSB Flensborg
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2021
19:00
Bov IF
Harreslev-Kobbermølle Ungdomsforening
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2021
19:45
Hersom/Bjerregrav IF
Højslev Station IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2021
18:00
Ulbjerg IF
Højslev Station IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2021
19:45
Skive IK
Hersom/Bjerregrav IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
16:00
Ørslevkloster IF
Ørslevkloster IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
16:00
Ørslevkloster IF
Ørslevkloster IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:15
Nustrup UF, kvinder, 7-mands
Nustrup, 3x20 min.
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Løgstør IF
Gundersted IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:00
Bording IF
GFG Voel
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:00
Løgstør IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
FC Horsens
Ølsted UGF
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:45
Ringkøbing IF
Faster B
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
19:00
Bording IF
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
FC Horsens
Hovedgård IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
Egebjerg IF
Løsning IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:00
Løgstør IF
Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:00
Bording IF
Sorring/Toustrup IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
18:30
Ringkøbing IF
Aadum IU
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
19:00
Løgstør IF
Øster Hornum IF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2021
19:15
Rødding IF
Vojens BI
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:30
Ulbjerg IF
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
19:00
Nr.Nebel IF
Boldklubben Vestkysten
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2022
19:00
Billund IF
Nr.Nebel IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2022
19:00
Nr.Nebel IF
Billund IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:00
IF Skjold Sæby
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
18:45
Løgstør IF
Ranum-Overlade IK Vest
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:30
Rødding IF
Jernved IF, kvinder 7-mands
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
18:00
Klinkby B
Høvsørevej FC
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Esbjerg IF 92, 7-mands kvinder
Skærbæk B,
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
TSI/Stenum
Moseby B
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Saltum IF
Ingstrup SF
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
19:00
Lundtoft IF, 7-mands kvinder
Bolderslev, 7-mands kvinder
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Hammerum IF
Karstoft IF
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
19:00
Sønderris SK
Nr.Nebel IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
19:00
Høm/Seem UIF Kvinder 7M
Jernved IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
Løgstør IF
Boldklubben Viking-Als
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
19:00
Jernved IF Kvinder 7M
Gørding/Lourup IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Egebjerg IF (1)
Juelsminde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:15
Sønderris SK
Tjæreborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:30
BNS
Skodsbøl FC
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Hedensted IF
Hornsyld IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:00
Bording IF
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Løgstør IF
Gundersted IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Ringkøbing IF (1)
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Bording IF
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Egebjerg IF
As IF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Hedensted IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Bording IF
Sorring/Toustrup IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Egebjerg IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Løgstør IF
Vadum IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Hedensted IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Ringkøbing IF
Faster B
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Bording IF
Engesvang Fremad
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Løgstør IF
Vokslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Hedensted IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Ringkøbing IF
Aadum IU
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Egebjerg IF
Hornsyld IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
19:00
Bording IF
Herning KFUM
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Hedensted IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2022
19:00
Egebjerg IF
Horsens B (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
19:00
Tønder SF
Bredebro IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2022
19:00
Løgstør IF
Rosendal IK
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2022
19:00
Ringkøbing IF
Faster B
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2022
19:00
Løgstør IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2022
20:00
Ørslevkloster IF
Skals FF
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2022
18:00
Skelund IF
Ukendt 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2022
19:00
Skelund IF
Ukendt
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:00
Bording IF
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Ringkøbing IF
Hover UIF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Hedensted IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Bording IF
Ejstrupholm IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Hedensted IF
Hornsyld IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
19:00
Bording IF
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:30
Hedensted IF
Gedved IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
19:00
Bording IF
Sorring/Toustrup IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
Ringkøbing IF
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:00
Bording IF
Sorring/Toustrup IF
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
15:00
Aale UI 7M
Klovborg UF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
18:30
Nøvling FK
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:30
Harreslev-Kobbermølle Ungdomsforening
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
16:30
Harreslev-Kobbermølle Ungdomsforening
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
19:00
Svenstrup-Godthåb IF
Gug B
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
18:30
KK 07
Viborg B67
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
19:00
Stoholm IF
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
10:25
Jernved IF 7-mands Kvinder
Rødding IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
19:00
Sjørslev/Demstrup IF
KK07 - Kvinder C Kortbane
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Ørslevkloster IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
19:00
Sønderris SK
Tjæreborg IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
19:00
Trustrup, 7 mands
Pinstrup 7 mands
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
18:00
Viborg B67
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
20:30
Aabyhøj IF
Prügelknabe IK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2023
19:00
Aars IK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
18:00
Ans kvinder 7 mands
Løgstrup kvinder 7 mands
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
19:00
Viking Pindstrup
DGL 2000, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
19:00
Sønderris SK
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:43
Mot G & U
Team BFO
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
Hornsyld IF
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:30
Harreslev-Kobbermølle Ungdomsforening
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:00
Egebjerg IF
Gedved IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
19:00
LKB/Gistrup
Nøvling FK
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
Ølsted UGF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Gedved IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Ringkøbing IF
Bork FK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
Egebjerg IF
Hatting-Torsted Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Løsning IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
17:30
Hjordkær UIF 7M kvinder
Hjordkær UIF U17 Pi.
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Hovedgård IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:00
Kolt/Hasselager IF
Låsby B
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Ringkøbing IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
Løsning IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
Hatting Motion (1)
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Dronninglund IF (1)
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Egebjerg IF (4)
Hatting-Torsted Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
19:00
Ringkøbing IF
Hover UIF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2023
19:45
Ørslevkloster IF (2)
Fursund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:45
Fursund IF (2)
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:30
Grenaa IF
Østdjurs 91
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
10:30
Ørslevkloster IF (3)
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
FC Horsens (4)
Hatting-Torsted Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Ringkøbing IF
BFH
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
18:00
Egebjerg IF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
19:00
Egebjerg IF
Horsens B
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Ringkøbing IF
Bork FK
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
18:30
Egebjerg IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
18:00
Egebjerg IF
Hovedgård IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Egebjerg IF
As IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
18:00
Egebjerg IF
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:45
Egebjerg IF (12)
Løsning IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
Ringkøbing IF
Hover UIF
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:00
Egebjerg IF
Gedved IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:30
Egebjerg IF
Lund IF
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
12:45
BMI
Samsø IK
|