|
226029
|
on10-06 2020
|
18:30
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
Løgstør IF
|
|
|
446826
|
fr12-06 2020
|
18:30
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp IF
|
|
|
|
433423
|
sø14-06 2020
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
|
435282
|
ti16-06 2020
|
18:30
|
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
446774
|
to18-06 2020
|
18:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
ANN
|
Lystrup IF
|
|
|
558536
|
lø20-06 2020
|
15:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
|
569415
|
ti23-06 2020
|
17:30
|
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
444985
|
ti23-06 2020
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
433470
|
ti23-06 2020
|
19:00
|
|
|
Madsby Enge
|
ANN
|
Fredericia fF
|
|
|
569397
|
lø27-06 2020
|
12:00
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp IF
|
|
|
|
569398
|
sø28-06 2020
|
12:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
804108
|
lø08-08 2020
|
11:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
785159
|
sø09-08 2020
|
10:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
170937
|
sø06-09 2020
|
16:00
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
ANN
|
Tjæreborg IF
|
Tjæreborg/Bramming U13 Dr. Liga 2
ANN
|
|
365390
|
ti15-09 2020
|
17:30
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
Hjerting IF U13 Dr. 11:11
|
|
461900
|
to17-09 2020
|
18:30
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
Fredericia KFUM, U-13, 11-mands
Middelfart, U-13, 11-mands
|
|
239609
|
ti29-09 2020
|
17:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
|
|
329020
|
ti06-10 2020
|
18:00
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
|
Vejle B
|
|
|
692307
|
sø18-10 2020
|
10:00
|
|
|
VB Parken
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
901253
|
sø18-10 2020
|
10:30
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup IF
|
|
|
642364
|
ti27-10 2020
|
18:00
|
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Hjørring IF
|
Hjørring IF U13 drenge liga 2
|
|
851579
|
to29-10 2020
|
17:20
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
|
|
764905
|
lø07-11 2020
|
11:30
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
748105
|
on11-11 2020
|
18:00
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
|
Vejle B
|
|
|
851461
|
lø21-11 2020
|
12:30
|
|
|
Stoholm Fritids- og Kulturcenter
|
ANN
|
Løgstrup G&IF
|
|
|
539063
|
on25-11 2020
|
17:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
UDS
|
Jetsmark IF
|
|
|
144816
|
on25-11 2020
|
18:00
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
|
Vejle B
|
|
|
457631
|
lø28-11 2020
|
13:20
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
201595
|
sø29-11 2020
|
09:30
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
922041
|
sø29-11 2020
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
410928
|
fr04-12 2020
|
18:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
Hjørring U13 drenge 11 mands
|
|
829552
|
sø06-12 2020
|
11:00
|
|
|
Engum Kunstgræs
|
|
Engum UI
|
|
|
558640
|
ti08-12 2020
|
18:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
765750
|
lø12-12 2020
|
10:00
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
194060
|
lø12-12 2020
|
10:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hjørring IF
|
Hjørring IF U13 2B 11 mands
ANN
|
|
166590
|
lø12-12 2020
|
11:00
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
766358
|
lø12-12 2020
|
11:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
ANN
|
Egtved IF
|
|
|
922400
|
lø12-12 2020
|
12:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
ANN
|
Tjørring IF
|
|
|
194061
|
lø12-12 2020
|
12:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hjørring IF
|
Hjørring IF U13 liga 2A 11 mands
ANN
|
|
748108
|
sø13-12 2020
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
ANN
|
FC Skanderborg
|
|
|
350189
|
lø19-12 2020
|
11:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
910529
|
sø20-12 2020
|
14:45
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
ANN
|
Varde IF
|
|
|
597763
|
lø23-01 2021
|
14:25
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
ANN
|
Grundfør UI
|
|
|
384549
|
sø31-01 2021
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
597793
|
lø13-02 2021
|
11:45
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
ANN
|
Aalborg Freja
|
|
|
940515
|
sø14-02 2021
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
450368
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
274474
|
ti23-03 2021
|
17:45
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Egtved IF
|
|
|
170194
|
on24-03 2021
|
17:40
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
173315
|
fr26-03 2021
|
18:15
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
167241
|
lø27-03 2021
|
15:15
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
200248
|
on31-03 2021
|
18:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
208565
|
to01-04 2021
|
10:30
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
918441
|
sø04-04 2021
|
15:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
260646
|
to29-04 2021
|
17:30
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
260473
|
fr30-04 2021
|
18:15
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
261661
|
lø08-05 2021
|
10:30
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
260803
|
lø29-05 2021
|
10:30
|
|
|
Erritsø Stadion
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
987461
|
fr25-06 2021
|
17:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Ammitsbøl Fodbold
|
|
|
137373
|
lø26-06 2021
|
10:30
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
Ammitsbøl Egtved U13 drenge
|
|
714657
|
lø26-06 2021
|
13:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
ANN
|
Stensballe IK
|
|
|
936798
|
lø07-08 2021
|
10:30
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
565672
|
lø07-08 2021
|
11:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
847721
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
278751
|
on08-09 2021
|
18:30
|
|
|
Lerpytter Anlæg
|
|
Thisted FC
|
|
|
996023
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
862457
|
to30-09 2021
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
Sønderborg Boldklub, U-13, 11-mands, tr.kamp
Tønder U-13, tr.kamp, 11:11
|
|
235139
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
555869
|
on17-11 2021
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
Sejs Svejbæk IF
|
|
|
712280
|
sø21-11 2021
|
11:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
753611
|
sø21-11 2021
|
13:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
420667
|
on24-11 2021
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
Sejs Svejbæk IF
|
|
|
349197
|
lø27-11 2021
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
338765
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Løgum IF
|
|
|
574949
|
on08-12 2021
|
17:45
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
801600
|
lø11-12 2021
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
593716
|
lø11-12 2021
|
12:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
339313
|
lø11-12 2021
|
14:30
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
UDS
|
Herning Fremad
|
|
|
406931
|
lø18-12 2021
|
10:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
329444
|
lø18-12 2021
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
575239
|
lø08-01 2022
|
13:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
881802
|
lø15-01 2022
|
10:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
375432
|
lø15-01 2022
|
11:45
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
819568
|
lø15-01 2022
|
13:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
Sejs Svejbæk IF
|
|
|
409341
|
sø16-01 2022
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
Stavtrup IF Fodbold
|
|
|
710509
|
lø22-01 2022
|
10:30
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Holstebro B
|
FS Holstebro - Thisted FC
|
|
371909
|
lø29-01 2022
|
10:45
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
FS Holstebro - Sejs/Svejbæk
|
|
484479
|
lø29-01 2022
|
11:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
290378
|
lø29-01 2022
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
ANN
|
Thisted FC
|
|
|
891617
|
lø29-01 2022
|
14:30
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
819573
|
sø30-01 2022
|
10:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
828310
|
sø30-01 2022
|
13:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
592217
|
sø30-01 2022
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
529167
|
lø05-02 2022
|
11:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
399465
|
lø05-02 2022
|
13:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
Overlund GF
|
|
|
776571
|
sø06-02 2022
|
11:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
|
Skive IK
|
|
|
368485
|
fr11-02 2022
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
660793
|
lø12-02 2022
|
11:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
526207
|
on23-02 2022
|
17:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
825201
|
on23-02 2022
|
17:45
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
819854
|
ti01-03 2022
|
17:45
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sønderris SK
|
|
|
998221
|
sø06-03 2022
|
10:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
153682
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
258041
|
sø06-03 2022
|
16:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
403154
|
lø12-03 2022
|
11:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
130905
|
sø13-03 2022
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
164107
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
Stavtrup IF Fodbold
|
|
|
582098
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Rosendal Stadion
|
|
Rosendal IK
|
|
|
812503
|
lø26-03 2022
|
10:30
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
Brovst IF
|
|
|
875803
|
on30-03 2022
|
17:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
863144
|
on30-03 2022
|
18:30
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
600012
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Klank Efterskole (fodbold)
|
|
|
426604
|
sø08-05 2022
|
11:45
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
579484
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
752596
|
sø07-08 2022
|
11:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Esbjerg fB
|
|
|
378110
|
on10-08 2022
|
18:30
|
|
|
Fredericia Idrætscenter
|
|
Fredericia KF
|
|
|
143054
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
ANN
|
Dybbøl IU
|
|
|
353243
|
sø02-10 2022
|
10:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
887994
|
fr28-10 2022
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
846401
|
lø12-11 2022
|
10:30
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
572887
|
sø13-11 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
845619
|
lø19-11 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
611605
|
fr25-11 2022
|
18:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
850116
|
lø26-11 2022
|
11:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
345226
|
lø26-11 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
499618
|
sø27-11 2022
|
10:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
956591
|
to01-12 2022
|
18:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
315779
|
lø03-12 2022
|
11:00
|
|
|
M.A.R.S. Arena (kunstgræs Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
547119
|
lø03-12 2022
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Minibane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
991264
|
sø04-12 2022
|
15:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Dybbøl IU
|
|
|
211924
|
ma05-12 2022
|
18:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
170763
|
on07-12 2022
|
19:30
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
317073
|
lø10-12 2022
|
11:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
211943
|
lø10-12 2022
|
12:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
242823
|
sø11-12 2022
|
10:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
510809
|
sø11-12 2022
|
11:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
611604
|
sø11-12 2022
|
11:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
301049
|
sø11-12 2022
|
16:00
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Varde IF
|
|
|
213100
|
fr16-12 2022
|
16:45
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
510158
|
lø17-12 2022
|
13:15
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
531459
|
lø07-01 2023
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
143306
|
lø21-01 2023
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
555567
|
lø21-01 2023
|
11:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
916402
|
lø21-01 2023
|
12:00
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
859135
|
lø21-01 2023
|
16:15
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
890435
|
sø22-01 2023
|
11:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
472897
|
fr27-01 2023
|
19:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
587831
|
lø28-01 2023
|
11:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
Hjallerup IF
|
|
|
587576
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
704097
|
lø28-01 2023
|
13:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
865384
|
lø28-01 2023
|
14:15
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
109063
|
sø29-01 2023
|
10:30
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
847965
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
278933
|
fr03-02 2023
|
17:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
492217
|
lø04-02 2023
|
10:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
841970
|
lø04-02 2023
|
11:00
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
VRI
|
|
|
841971
|
lø04-02 2023
|
12:15
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
VRI
|
|
|
940579
|
lø04-02 2023
|
13:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
989429
|
lø04-02 2023
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
278679
|
sø05-02 2023
|
10:55
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Tarm IF
|
|
|
836901
|
sø05-02 2023
|
13:15
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
704095
|
sø05-02 2023
|
15:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
876932
|
on08-02 2023
|
17:45
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
681274
|
lø11-02 2023
|
10:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
370912
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
373347
|
lø18-02 2023
|
11:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
984048
|
sø19-02 2023
|
10:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
Østbirk IF
|
|
|
746993
|
sø19-02 2023
|
12:00
|
|
|
Sønderborg Stadion Kunstgræs
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
451029
|
ma20-02 2023
|
17:00
|
|
|
Alhedens Kunstgræsbane
|
|
Ravnsbjerg IF
|
|
|
107615
|
lø25-02 2023
|
12:00
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
660154
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
297387
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
988493
|
lø18-03 2023
|
14:15
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
316944
|
to23-03 2023
|
18:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Guldminen (skole)
|
|
|
415050
|
sø26-03 2023
|
15:30
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
691027
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
284911
|
lø27-05 2023
|
10:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
284912
|
sø28-05 2023
|
10:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
395322
|
lø29-07 2023
|
12:15
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|