|
444937
|
fr12-06 2020
|
09:30
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
562598
|
ti16-06 2020
|
18:30
|
|
|
Fladhøj Idrætscenter
|
|
Tønder SF
|
Ikke oplyst ved bestilling
|
|
|
101218
|
lø27-06 2020
|
14:00
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
|
682117
|
on29-07 2020
|
18:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
Fredericia fF
|
|
|
986018
|
fr31-07 2020
|
18:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
691330
|
lø01-08 2020
|
12:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
|
708535
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
ANN
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
433570
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
708538
|
lø01-08 2020
|
14:30
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
ANN
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
708541
|
lø01-08 2020
|
16:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
ANN
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
|
152072
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
691054
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF
|
|
|
611623
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
699226
|
on05-08 2020
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
692690
|
lø08-08 2020
|
11:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
103552
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
693025
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
785162
|
sø09-08 2020
|
10:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
Andrup IF
|
|
|
803790
|
ma10-08 2020
|
19:15
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
796983
|
to20-08 2020
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
459505
|
on26-08 2020
|
10:30
|
|
|
Bredsten Stadion
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
|
|
571001
|
ma31-08 2020
|
10:15
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
459911
|
ma31-08 2020
|
15:00
|
|
|
Bredsten Stadion
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole Skoleligaen 2 x 4
|
|
530163
|
ma31-08 2020
|
15:00
|
|
|
Flemming Efterskole
|
|
Flemming Efterskole
|
Flemming Efterskole Dr. 1 2x40 min.
|
|
571002
|
ma31-08 2020
|
15:30
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
167622
|
ma07-09 2020
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
SINE Sportsefterskole
|
SINE Sportsefterskole 20/21 2x40 min
SINE Sportsefterskole 19/20
|
|
171271
|
ti08-09 2020
|
13:30
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Aabybro Efterskoles U17 Drenge 1
|
|
530167
|
ti08-09 2020
|
15:00
|
|
|
Flemming Efterskole
|
|
Flemming Efterskole
|
Flemming Efterskole Dr. 1 2x40 min.
|
|
175830
|
on09-09 2020
|
15:45
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole 2 x 40 min.
|
|
411224
|
fr11-09 2020
|
18:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
198294
|
on23-09 2020
|
18:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Hadsund B
|
|
|
429901
|
to08-10 2020
|
10:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
616858
|
to08-10 2020
|
14:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Aabybro Efterskoles Fodboldforening Drenge 1
|
|
526617
|
ma19-10 2020
|
16:15
|
|
|
Viborg FF's Kunstgræsbane
|
|
Viborg FF
|
|
|
884816
|
on21-10 2020
|
16:00
|
|
|
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|
Han Herred Efterskoles Fodboldforening
|
Han Herred Efterskoles DRENGE
|
|
964854
|
on04-11 2020
|
14:00
|
|
|
Haverslev Stadion
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscenter Idrætsskole Drenge
|
|
585875
|
lø14-11 2020
|
14:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
398481
|
sø15-11 2020
|
13:30
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Dronningborg B
|
|
|
404111
|
ma16-11 2020
|
19:00
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
ANN
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
ANN
|
|
666632
|
sø22-11 2020
|
11:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
708191
|
ma30-11 2020
|
18:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
929516
|
on02-12 2020
|
16:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
579378
|
lø05-12 2020
|
16:10
|
|
|
Lyngs New Anfield (Kunstgræs)
|
ANN
|
Lyngs Idrætsefterskole
|
|
|
549653
|
on09-12 2020
|
12:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
|
|
925328
|
fr11-12 2020
|
09:00
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
ANN
|
Flemming Efterskole
|
Flemming Efterskole U17 Dr. 2x40 min.
ANN
|
|
186732
|
sø24-01 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
Fredericia KFUM
|
|
|
661552
|
lø06-02 2021
|
11:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
ANN
|
FC Horsens
|
|
|
974334
|
lø06-02 2021
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
ANN
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
160482
|
to18-03 2021
|
15:45
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
|
Brabrand IF
|
|
|
911186
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
|
FC GOG Fodbold
|
|
|
167284
|
sø28-03 2021
|
15:30
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
681015
|
ti30-03 2021
|
13:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Aabybro Efterskole Drenge
|
|
689520
|
ti30-03 2021
|
14:30
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Aabybro Efterskoles Fodboldforening Drenge
|
|
198444
|
on31-03 2021
|
17:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
680370
|
lø03-04 2021
|
10:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
402494
|
ti20-04 2021
|
19:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
999073
|
ti27-04 2021
|
16:45
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 liga 1
Ranum efterskole ialt 2x 40 min
|
|
298260
|
on28-04 2021
|
13:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
521318
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
323802
|
on05-05 2021
|
13:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
926213
|
to06-05 2021
|
17:35
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
279302
|
ti18-05 2021
|
10:00
|
|
|
Aagaard Kunstgræsbane
|
|
Ågård Efterskole
|
|
|
953377
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
541146
|
on19-05 2021
|
11:15
|
|
|
Outrup Idrætscenter
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
537411
|
ti25-05 2021
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Thy Arena
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
926225
|
to27-05 2021
|
11:30
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
BGI Akademiet
|
|
|
134982
|
ti01-06 2021
|
10:00
|
|
|
Lyngs Idrætsefterskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
|
|
973488
|
ti01-06 2021
|
10:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
750235
|
ti08-06 2021
|
14:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
930884
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
898681
|
sø25-07 2021
|
15:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
LUKKET/Tønder Sport- og FritidsCenter
|
|
|
851135
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
867274
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
737348
|
fr06-08 2021
|
18:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
567174
|
fr06-08 2021
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
Silkeborg IF
|
|
|
249132
|
lø07-08 2021
|
11:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
471357
|
lø07-08 2021
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
270583
|
lø07-08 2021
|
15:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
249133
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
516643
|
to12-08 2021
|
19:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
460954
|
ti24-08 2021
|
11:30
|
|
|
Viborg Katedralskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Skyum - Lægården Drenge 1
Spilletid 2 x 40 minutter
|
|
460955
|
ti24-08 2021
|
11:30
|
|
|
Viborg Katedralskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Skyum - Lægården Drenge 3
Spilletid 2 x 40 minutter
|
|
460956
|
ti24-08 2021
|
11:30
|
|
|
Viborg Katedralskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Spilletid 2 x 40 minutter
|
|
460957
|
ti24-08 2021
|
13:00
|
|
|
Viborg Katedralskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Spilletid 2 x 40 minutter
|
|
460958
|
ti24-08 2021
|
13:00
|
|
|
Viborg Katedralskole
|
|
Skyum Idrætsefterskole
|
Skyum - Lægården Drenge 2
Spilletid 2 x 40 minutter
|
|
454231
|
ti31-08 2021
|
10:30
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
895144
|
ti31-08 2021
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
UCS10 Skanderborg
|
Brøruphus Efterskole (Drenge 1)
|
|
454232
|
ti31-08 2021
|
12:00
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
895384
|
ti31-08 2021
|
12:30
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
UCS10 Skanderborg
|
Brøruphus Efterskole (Drenge 2)
|
|
895385
|
ti31-08 2021
|
14:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
UCS10 Skanderborg
|
Klank Efterskole (Drenge 3)
|
|
454166
|
on01-09 2021
|
18:45
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
117471
|
ti07-09 2021
|
14:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
117472
|
ti07-09 2021
|
14:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
462743
|
ti07-09 2021
|
16:45
|
|
|
Haverslev Stadion
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole U17 liga 2
|
|
118197
|
ti07-09 2021
|
19:00
|
|
|
Staby Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Staby Efterskole
|
|
|
259071
|
on08-09 2021
|
12:30
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
259072
|
on08-09 2021
|
14:00
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
840881
|
on08-09 2021
|
16:00
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
|
Flemming Efterskole
|
Flemming Efterskole DR. 2
|
|
840883
|
on08-09 2021
|
16:00
|
|
|
Flemming Efterskole
|
|
Flemming Efterskole
|
Flemming Efterskole DR. 1
|
|
262135
|
to09-09 2021
|
18:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
263173
|
fr10-09 2021
|
12:00
|
|
|
Grenaa Idrætscenter
|
|
10. Klasse Center Djursland
|
10. Klasse Center Djursland
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
118196
|
sø12-09 2021
|
11:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
410272
|
ma13-09 2021
|
15:45
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
853279
|
on15-09 2021
|
15:00
|
|
|
Ranum Multicenter
|
|
Ranum Efterskole
|
|
|
583292
|
to16-09 2021
|
17:00
|
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
257032
|
ti21-09 2021
|
14:30
|
|
|
Hou Hallen
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
306724
|
ti21-09 2021
|
18:10
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
|
|
308509
|
on22-09 2021
|
10:15
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
497848
|
ti12-10 2021
|
13:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
450251
|
ma08-11 2021
|
18:30
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Varde IF
|
|
|
667444
|
fr19-11 2021
|
18:30
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
853026
|
sø28-11 2021
|
14:30
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
499860
|
ma06-12 2021
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
409303
|
on29-12 2021
|
18:15
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Silkeborg IF
|
|
|
776565
|
lø15-01 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
825174
|
on19-01 2022
|
19:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
336159
|
ti25-01 2022
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
UCS10 Skanderborg
|
|
|
334392
|
ti25-01 2022
|
14:30
|
|
|
Hald Ege Efterskole Kunstgræs
|
ANN
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
917902
|
lø29-01 2022
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
610806
|
ti01-02 2022
|
17:30
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle B
|
|
|
335234
|
on02-02 2022
|
19:15
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Hald Ege Efterskole
|
Hald Ege Efterskole - HEI
|
|
322862
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
935019
|
on16-02 2022
|
14:30
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
Stidsholt IF (Efterskole)
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
403142
|
on23-02 2022
|
18:30
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
|
489386
|
on23-02 2022
|
19:30
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
998216
|
fr25-02 2022
|
09:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole
|
|
Brøruphus Efterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
996973
|
lø26-02 2022
|
12:30
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
Vejgaard B
|
|
|
290602
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
VB Parken Gammel Kunst 1
|
|
Vejle B
|
|
|
979772
|
sø27-02 2022
|
14:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
368621
|
on02-03 2022
|
19:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
ANN
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
811463
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
290603
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
290377
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
979941
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
363713
|
ti08-03 2022
|
18:30
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
UDS
|
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
|
204000
|
on09-03 2022
|
18:30
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Hjørring IF
|
|
|
359049
|
on09-03 2022
|
20:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
585925
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
441379
|
ti10-05 2022
|
14:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
547899
|
on18-05 2022
|
19:30
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Vandel Efterskole
|
|
|
163312
|
on01-06 2022
|
15:00
|
|
|
Flemming Efterskole
|
|
Flemming Efterskole
|
|
|
219958
|
on01-06 2022
|
16:30
|
|
|
Flemming Efterskole
|
|
Flemming Efterskole
|
|
|
139098
|
to02-06 2022
|
13:30
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
ANN
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
ANN
|
|
259289
|
on08-06 2022
|
19:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
137853
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Gug B
|
Himmerlandscenter Efterskole
|
|
288430
|
on15-06 2022
|
18:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
924301
|
fr29-07 2022
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
797095
|
lø06-08 2022
|
15:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
842711
|
lø06-08 2022
|
15:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
796951
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
|
897094
|
sø21-08 2022
|
10:10
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
ANN
|
Grenaa IF
|
|
|
534509
|
ti23-08 2022
|
13:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
Levring Efterskole
|
|
|
529756
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
135041
|
ma29-08 2022
|
16:30
|
|
|
Brøruphus Efterskole
|
|
Brøruphus Efterskole
|
|
|
171477
|
ti30-08 2022
|
10:15
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
137386
|
ti30-08 2022
|
14:45
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
Hald Ege Efterskole
|
|
|
218954
|
ti30-08 2022
|
17:00
|
|
|
Sydvestjyllands Efterskole
|
|
Sydvestjyllands Efterskole Fodbold
|
Sydvestjyllands Efterskole
Esbjerg fB U16 Dr. Liga 1
|
|
226342
|
to01-09 2022
|
10:00
|
|
|
BGI Akademiet
|
|
BGI Akademiet
|
Sportsefterskolen Sjælsølund
|
|
422685
|
to01-09 2022
|
14:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
UCS10 Skanderborg
|
|
|
141192
|
fr02-09 2022
|
11:00
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
171479
|
ma05-09 2022
|
14:00
|
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
314218
|
on07-09 2022
|
16:30
|
|
|
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
Sydvestjyllands Efterskole Fodbold
|
Sydvestjyllands Efterskole
|
|
319059
|
sø11-09 2022
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
361428
|
ma12-09 2022
|
17:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|
612609
|
on14-09 2022
|
15:00
|
|
|
Farsø Efterskole
|
|
Farsø Efterskole
|
|
|
802507
|
on14-09 2022
|
16:45
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
275434
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
Haderslev FK
|
|
|
536271
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
149651
|
ti20-09 2022
|
17:00
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (Haverslev)
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
|
|
275432
|
ti20-09 2022
|
17:30
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
Haderslev FK
|
|
|
200993
|
to22-09 2022
|
16:00
|
|
|
Klank Efterskole
|
|
Klank Efterskole (fodbold)
|
Himmelbjergegnens efterskole
|
|
755872
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
673126
|
to06-10 2022
|
11:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
401401
|
to06-10 2022
|
19:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
ANN
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
|
510182
|
ti11-10 2022
|
12:30
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Silkeborg Efterskole
|
|
|
523776
|
ti11-10 2022
|
14:00
|
|
|
Hou Skole
|
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|
314740
|
on26-10 2022
|
18:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
568305
|
on02-11 2022
|
19:00
|
|
|
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|
Han Herred Efterskoles Fodboldforening
|
Han Herred Efterskole Drenge
Nuværende og tidligere elever
|
|
572894
|
to03-11 2022
|
19:15
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
888023
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Asaa B
|
|
|
572561
|
ti08-11 2022
|
16:30
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
Sydvestjyllands Efterskole
|
|
689278
|
fr11-11 2022
|
10:00
|
|
|
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|
Han Herred Efterskoles Fodboldforening
|
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge
|
|
484125
|
to17-11 2022
|
18:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Skærbæk Boldklub
|
|
|
611597
|
fr18-11 2022
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
850456
|
ma21-11 2022
|
19:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
686954
|
fr30-12 2022
|
13:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
686957
|
fr30-12 2022
|
14:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
686956
|
fr30-12 2022
|
15:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
890622
|
lø14-01 2023
|
12:20
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Varde IF
|
|
|
561265
|
to19-01 2023
|
18:50
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
940560
|
to19-01 2023
|
19:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
859347
|
lø21-01 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Asaa B
|
|
|
512732
|
sø22-01 2023
|
13:30
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
940552
|
on25-01 2023
|
19:00
|
|
|
Sportsefterskolen SINE
|
|
SINE Sportsefterskole
|
|
|
461617
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
571647
|
ti31-01 2023
|
12:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
ANN
|
UCS10 Skanderborg
|
|
|
107447
|
on01-02 2023
|
17:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Asaa B
|
|
|
738500
|
sø05-02 2023
|
09:30
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Varde IF
|
|
|
587608
|
ti07-02 2023
|
11:30
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
|
108241
|
ti07-02 2023
|
15:40
|
|
|
VICTORIA (HCI - Kunstbane, Haverslev)
|
|
Mejlby Efterskole
|
|
|
245528
|
ti07-02 2023
|
19:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Ingstrup Efterskoles IF
|
|
|
836354
|
to09-02 2023
|
19:30
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Thisted FC
|
|
|
825643
|
fr10-02 2023
|
19:10
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
371724
|
sø12-02 2023
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
859348
|
on15-02 2023
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Asaa B
|
|
|
499909
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
543513
|
sø26-02 2023
|
09:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
506574
|
ma27-02 2023
|
19:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
SMIFF09
|
|
|
396327
|
on01-03 2023
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
397048
|
fr03-03 2023
|
18:30
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
385074
|
sø05-03 2023
|
16:00
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
427711
|
sø05-03 2023
|
17:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
278494
|
sø12-03 2023
|
12:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
156657
|
ti14-03 2023
|
14:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Sportsefterskolen Aabybro
|
Sportsefterskolen Aabybro
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
|
|
148694
|
on15-03 2023
|
19:30
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
279369
|
on22-03 2023
|
19:00
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Silkeborg IF
|
|
|
655782
|
lø25-03 2023
|
12:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
103731
|
fr31-03 2023
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
525076
|
ma24-04 2023
|
11:30
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Vandel Efterskole
|
|
|
173396
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Hjallerup Stadion / Klubhus
|
|
Hjallerup IF
|
Hjallerup Team Østvendsyssel
Sportsefterskolen Aabybro
|
|
289157
|
ti02-05 2023
|
19:30
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Brejninggaard Efterskole
|
Brejninggaard Efterskole Drenge
Brejninggaard Efterskole Piger
|
|
632592
|
lø03-06 2023
|
16:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole - gl. elever
|
|
867401
|
to08-06 2023
|
18:45
|
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
Tirstrup Idrætsefterskole (1)
Tirstrup Idrætsefterskole (2)
|
|
383402
|
on21-06 2023
|
19:00
|
|
|
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
|
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole
|
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole 2x40 min.
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole tidl. ele
|
|
498876
|
sø30-07 2023
|
12:00
|
|
|
Vejen Idrætscenter
|
|
IF Lyseng
|
|
|
132761
|
lø05-08 2023
|
12:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
390430
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
540853
|
ma07-08 2023
|
17:30
|
|
|
Hessel Arena (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
531511
|
ma07-08 2023
|
18:30
|
|
|
Egtved Idræts- og Multicenter
|
|
Egtved IF
|
|
|
390423
|
ma07-08 2023
|
19:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
460343
|
on09-08 2023
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
687826
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
607703
|
to10-08 2023
|
18:30
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
930238
|
to10-08 2023
|
19:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
985930
|
to10-08 2023
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Skive IK
|
|