Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. jul 2000
18:15
Højslev Station IF (1)
Ørslevkloster IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2000
18:15
Ulbjerg IF (1)
Mønsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2000
19:00
Ørslevkloster IF
Mønsted IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2000
19:00
Højslev Station IF
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
31. dec 2000
19:00
Bording IF
Ikast Football Club
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
19:00
Aalborg KFUM Fodbold
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2020
19:00
Bjert VET
Ikke oplyst
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2020
19:00
Mønsted IF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2020
19:00
LBK 40 år
Støvring 40 År
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2020
19:00
Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2020
19:00
Bjert IF VET
Taulov
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
18:00
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
18:00
Ulbjerg IF
Mønsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
19:30
Højslev Station IF
Ulbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2020
19:30
Ørslevkloster IF
Mønsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Bredebro IF
Tønder SF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2020
19:00
Øster Nykirke IF +40
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
19:00
Vinding SF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:00
Saxild IF
??? (HNHOB)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
19:00
Vinding SF
Skibet IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
17:00
HOG Hinnerup OB45
Søften GF OB45 (2x30)
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:15
Støvring IF Fodbold
Haverslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:15
Støvring IF Fodbold
Vegger IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Viborg B67
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
17:45
Vinding SF
Grejs-Dalen Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
19:00
Saxild IF
??? (HNHOB)
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Støvring IF Fodbold
Arden IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
19:00
Saxild IF
??? (HNHOB)
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:15
Vinding SF
Alminde/Viuf GIF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
Frøstrup Hannæs IF
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
19:00
Saxild IF
Randlev (HNHOB)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
19:00
Saxild IF
??? (HNHOB)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
Vinding SF
Vejle FC
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
19:15
Støvring IF Fodbold
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2021
19:00
Øster Hornum IF
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:30
Øster Nykirke IF SOB +40
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
19:00
Øster Hornum IF
Øster Sundby B32
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
16:00
NUGF Viborg
NUGF Viborg
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
20:40
Brabrand IF
Aarhus Posten
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
19:00
AC Norddjurs
IF Midtdjurs
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Bording IF
Sejs Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:00
IF Midtdjurs
Ebeltoft (OB7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
09:30
Sdr. Rind/Vinkel IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Bording IF
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
20:30
Vinding SF
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Brædstrup IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
AC Norddjurs
Grenå OB 1
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
IF Midtdjurs
Mols IF (OB7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Bording IF
Engesvang B
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Vinding SF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Ringkøbing IF
Hee SF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Brædstrup IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
AC Norddjurs
Grenaa Multi-Sport
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
IF Midtdjurs
Grenå OB (OB7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Bording IF
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Bording IF
Låsby B
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Vinding SF
Gauerslund Oldboys Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Brædstrup IF
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Ringkøbing IF
Velling UIF
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Brædstrup IF
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
IF Midtdjurs
Grenå Multisport (OB7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Bording IF
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Ringkøbing IF
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Bording IF
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Vinding SF
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Brædstrup IF
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Bording IF
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Ringkøbing IF
Hee SF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Bording IF
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Vinding SF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
18:00
Ørslevkloster IF
Ørslevkloster IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
18:05
Ørslevkloster IF semief.
semief
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
18:05
Ørslevkloster IF semief.
semief
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
18:45
Ørslevkloster IF
Ørslevkloster IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
19:45
Ørslevkloster IF 3-4 plads
3-4 plads
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2021
19:45
Ørslevkloster IF bane 1
1-2 plads på bane 1
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2021
19:00
Fredericia fF
Skibet IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
19:00
Skødstrup SF oldb 40
Brabrand oldb 40
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
19:00
Brædstrup IF
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
19:00
Løgstør IF
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
19:00
Frøstrup/Hannæs IF
Thorup/Klim/Fjerritslev
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Kolding B
Bjert IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
Vinding SF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Frøstrup/Hannæs IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
16:00
HOG Hinnerup OB45
Grundfør UI (Hyggekamp)
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Kolding B
Lunderskov Boldklub
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
Vinding SF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Brædstrup IF
Horsens Motionsklub
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Løgstør IF
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Frøstrup/Hannæs IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:45
Vinding SF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
19:00
Vildbjerg SF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Brædstrup IF
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:00
Løgstør IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:15
Kolding B
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:15
Vinding SF
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Løgstør IF
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Frøstrup/Hannæs IF
Aggersund IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:45
Kolding B
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
20:15
Vinding SF
Gauerslund Oldboys Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2022
19:30
Jelling fS M+40 Veteran
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
19:00
Vejle Kammeraterne
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
20:00
Skodborg IF
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
Vejle Boldklub
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
Hornslet OB 45
Haurum/Sall OB 45
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
18:30
Øster Nykirke IF +40 år
As IF
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
19:15
Ribe BK
Skodborg IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2022
19:15
Ribe BK
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2022
19:30
Vejle B
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
20:30
Hornslet OB 40
Søften OB 40
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:00
Brædstrup IF
Lund IF
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:00
Øster Hornum IF
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:30
Jelling fS (1)
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:30
IF Midtdjurs (OB50)
ST 70
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
20:00
BMI
BMI
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
20:00
Vinding SF (1)
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
19:00
Vejle B (1)
11M oldboys
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
Frøstrup Hannæs IF
Aggersund IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
Løgstør IF (1)
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:15
Løgstør IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
FC Sydvest
Vilstrup
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Vinding SF
Gauerslund Oldboys Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Esbjerg fB
Alslev Sport & Kultur
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:15
Løgstør IF
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
Vejle B
11M oldboys
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:15
Frøstrup Hannæs IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:15
Løgstør IF
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
FC Sydvest
Toftlund
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
Esbjerg fB
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Vejle B
11M oldboys
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:15
Frøstrup Hannæs IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Vejle B
11M Oldboys
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
FC Sydvest
Møgeltønder
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Esbjerg fB
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:15
Frøstrup Hannæs IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:15
Løgstør IF
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
FC Sydvest
Brøns
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:15
Frøstrup Hannæs IF
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:15
Løgstør IF
Jetsmark IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
Vinding SF
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
FC Sydvest
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
19:00
Brabrand OB + 40
Skødstrup OB + 40
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
19:00
Rødkærsbro IF
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:30
Skovsgaard B
Brovst IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Frøstrup Hannæs IF
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
19:00
Vinding SF
VV United (Vamdrup & Vejen)
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Frøstrup Hannæs IF
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
64+
AC Pink Panthers
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Løgstør IF
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
19:00
FB Fodbold - Veteran 2x30 min
Øster Nykirke IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
FC Horsens
Brædstrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:30
Løgstør IF
Aggersund IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Løgstør IF
Frøstrup Hannæs IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:45
Vinding SF
BPI
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:00
Vinding SF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
20:00
Vinding SF
VV United
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:00
NUBI
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2023
19:00
FCH 6100
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
19:00
FCH 6100
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
15:15
Nørresundby FB
RKG Old Boys Plus40
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
19:00
Hovedgård
Sønind
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
09:00
Lunderskov B
Taulov/Skærbæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
19:00
Vejle Kammeraterne
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:10
Viby IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
19:00
Vejle Kammeraterne
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
19:45
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
20:00
FC Horsens
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2023
20:00
Skodborg IF
Ribe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
19:00
Jelling fS (1)
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
20:00
BMI
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
20:15
Hornslet OB 40
Langå OB 40
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
20:00
Skodborg IF
Vejen SF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:15
Løgstør IF
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:15
Løgstør IF
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:15
Hannæs Sport
Aggersund IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Vinding SF
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Esbjerg fB
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:15
Løgstør IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Vinding SF
Gauerslund Oldboys Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Esbjerg fB
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:15
Hannæs Sport
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
Lystrrup IF
OB7m - ministævne 1 time
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:00
Lystrrup IF
OB7m - ministævne 1 time
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
19:05
Lystrrup IF
OB7m - ministævne 1 time
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
19:05
Lystrrup IF
OB7m - ministævne 1 time
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Vinding SF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:15
Løgstør IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Vinding SF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Esbjerg fB
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:15
Hannæs Sport
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:15
Hannæs Sport
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
14:30
Haderslev FK
Wittenberg
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Vinding SF
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:15
Løgstør IF
Frøstrup/Hannæs
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Esbjerg fB
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:15
Løgstør IF
Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:15
Hannæs Sport
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Vinding SF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:00
Ørslevkloster IF (2)
Højslev Station IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:00
Ulbjerg IF (2)
Mønsted IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:30
Farre IF +40 2x30 min.
Filskov IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:15
Hannæs Sport
Biersted IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Vinding SF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:15
Hannæs Sport
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:15
Løgstør IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Vinding SF
Skibet IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:15
Hannæs Sport
IF Fremad Nørhalne
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
18:30
Vinding SF
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:00
Løgstør IF
Aggersund IF
|