MENU

Herrer Serie 1 - Efterår 2020, Pulje 9 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265662
fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Ikast FC Bramming B EDC Arena – Ikast (kunst)
3 - 1
265663
fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Blåbjerg BK Give Fremad Outrup Idrætscenter
2 - 5
265661
09-08 2020
Kl. 13:30
Ringkøbing IF Esbjerg IF 92 Green Arena
4 - 1
265667
fr
14-08 2020
Kl. 18:45
Bramming B Ringkøbing IF Skjern Bank Arena, Bramming
2 - 1
265665
15-08 2020
Kl. 15:00
Give Fremad Ikast FC Give Stadion
2 - 1
265666
15-08 2020
Kl. 15:00
Brande IF Blåbjerg BK Brande Stadion
4 - 0
265664
15-08 2020
Kl. 16:00
Esbjerg IF 92 Ribe BK Skibhøj Anlæg
1 - 1
265671
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Give Fremad Brande IF Give Stadion
2 - 1
265668
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Ribe BK Bramming B Frøs Arena
1 - 2
265669
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Blåbjerg BK Esbjerg IF 92 Outrup Idrætscenter
2 - 5
265670
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Ikast FC Ringkøbing IF EDC Arena – Ikast (kunst)
2 - 2
265673
22-08 2020
Kl. 14:00
Esbjerg IF 92 Give Fremad Skibhøj Anlæg
0 - 4
265672
23-08 2020
Kl. 13:30
Ringkøbing IF Ribe BK Green Arena
3 - 3
265675
23-08 2020
Kl. 16:00
Bramming B Blåbjerg BK Skjern Bank Arena, Bramming
4 - 0
265674
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Brande IF Ikast FC Brande Stadion
3 - 0
265679
29-08 2020
Kl. 14:00
Give Fremad Bramming B Give Stadion
1 - 1
265676
29-08 2020
Kl. 16:15
Ribe BK Ikast FC Frøs Arena
3 - 4
265677
30-08 2020
Kl. 14:00
Brande IF Esbjerg IF 92 Brande Stadion
0 - 0
265678
30-08 2020
Kl. 15:30
Blåbjerg BK Ringkøbing IF Outrup Idrætscenter
2 - 0
265680
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Ribe BK Blåbjerg BK Ribe kunstgræsbane
4 - 0
265681
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Ikast FC Esbjerg IF 92 EDC Arena – Ikast (kunst)
2 - 1
265682
05-09 2020
Kl. 14:00
Bramming B Brande IF Skjern Bank Arena, Bramming
0 - 2
265683
06-09 2020
Kl. 13:30
Ringkøbing IF Give Fremad Green Arena
2 - 2
265660
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Ribe BK Brande IF Ribe kunstgræsbane
3 - 2
265687
12-09 2020
Kl. 12:00
Brande IF Ringkøbing IF Brande Stadion
4 - 0
265684
12-09 2020
Kl. 14:00
Give Fremad Ribe BK Give Stadion
4 - 3
265686
12-09 2020
Kl. 16:00
Blåbjerg BK Ikast FC Outrup Idrætscenter
1 - 2
265685
ti
15-09 2020
Kl. 17:45
Esbjerg IF 92 Bramming B Skibhøj Anlæg
1 - 2
265688
19-09 2020
Kl. 14:00
Brande IF Ribe BK Brande Stadion
1 - 2
265691
19-09 2020
Kl. 14:00
Give Fremad Blåbjerg BK Give Stadion
7 - 0
265690
19-09 2020
Kl. 15:30
Bramming B Ikast FC Skjern Bank Arena, Bramming
4 - 1
265689
20-09 2020
Kl. 14:00
Esbjerg IF 92 Ringkøbing IF Skibhøj Anlæg
2 - 4
265693
fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Ikast FC Give Fremad EDC Arena – Ikast (kunst)
3 - 1
265694
26-09 2020
Kl. 15:00
Blåbjerg BK Brande IF Outrup Idrætscenter
1 - 3
265692
26-09 2020
Kl. 16:15
Ribe BK Esbjerg IF 92 Ribe kunstgræsbane
5 - 1
265695
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Ringkøbing IF Bramming B Ringkøbing Kunstgræsbane
3 - 4
265699
fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Brande IF Give Fremad Brande Stadion
0 - 2
265697
03-10 2020
Kl. 14:00
Esbjerg IF 92 Blåbjerg BK Skibhøj Anlæg
4 - 3
265696
04-10 2020
Kl. 13:00
Bramming B Ribe BK Skjern Bank Arena, Bramming
0 - 2
265698
ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Ringkøbing IF Ikast FC Ringkøbing Kunstgræsbane
5 - 2
265702
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Ikast FC Brande IF EDC Arena – Ikast (kunst)
1 - 2
265701
10-10 2020
Kl. 14:00
Give Fremad Esbjerg IF 92 Give Stadion
7 - 0
265703
10-10 2020
Kl. 15:00
Blåbjerg BK Bramming B Outrup Idrætscenter
2 - 4
265700
10-10 2020
Kl. 16:15
Ribe BK Ringkøbing IF Ribe kunstgræsbane
2 - 0
265705
17-10 2020
Kl. 14:00
Esbjerg IF 92 Brande IF Skibhøj Anlæg
2 - 1
265707
17-10 2020
Kl. 14:00
Bramming B Give Fremad Skjern Bank Arena, Bramming
1 - 2
265704
17-10 2020
Kl. 15:00
Ikast FC Ribe BK EDC Arena – Ikast (kunst)
1 - 1
265706
18-10 2020
Kl. 16:15
Ringkøbing IF Blåbjerg BK Green Arena
3 - 3
265710
24-10 2020
Kl. 14:00
Brande IF Bramming B Brande Stadion
3 - 1
265708
24-10 2020
Kl. 15:00
Blåbjerg BK Ribe BK Outrup Idrætscenter
1 - 5
265711
25-10 2020
Kl. 14:00
Give Fremad Ringkøbing IF Give Stadion
4 - 0
265709
25-10 2020
Kl. 15:00
Esbjerg IF 92 Ikast FC Skibhøj Anlæg
3 - 2
265712 fr
30-10 2020
Kl. 19:00
Ribe BK Give Fremad Ribe kunstgræsbane
UDS
265713
01-11 2020
Kl. 13:30
Bramming B Esbjerg IF 92 Skjern Bank Arena, Bramming
UDS
265714
01-11 2020
Kl. 13:30
Ikast FC Blåbjerg BK Ikast FC Stadion Allé
UDS
265715
01-11 2020
Kl. 13:30
Ringkøbing IF Brande IF Green Arena
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind