Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2020
13:00
HIF/ØK/SIK
Roslev/Oddense/Sundsøre
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Sydmors/NVBK
Frøstrup Hannæs IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
11:00
Ravnsbjerg IF
Nors/Hillerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
18:00
Nors/Hillerslev
Roslev/Oddense/Sundsøre
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Sydmors/NVBK
HIF/ØK/SIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
15:00
Frøstrup Hannæs IF
Ravnsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2020
18:15
Roslev/Oddense/Sundsøre
Sydmors/NVBK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
15:00
Frøstrup Hannæs IF
Nors/Hillerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2020
18:15
Ravnsbjerg IF
HIF/ØK/SIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2020
18:30
HIF/ØK/SIK
Frøstrup Hannæs IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2020
18:00
Nors/Hillerslev
Sydmors/NVBK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:15
Ravnsbjerg IF
Roslev/Oddense/Sundsøre
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2020
19:00
Sydmors/NVBK
Ravnsbjerg IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
11:00
HIF/ØK/SIK
Nors/Hillerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2020
18:30
Roslev/Oddense/Sundsøre
Frøstrup Hannæs IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2020
18:30
Nors/Hillerslev
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
10:30
Roslev/Oddense/Sundsøre
HIF/ØK/SIK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
Frøstrup Hannæs IF
Sydmors/NVBK
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
18:15
Roslev/Oddense/Sundsøre
Nors/Hillerslev
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
HIF/ØK/SIK
Sydmors/NVBK
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:30
Frøstrup Hannæs IF
Roslev/Oddense/Sundsøre
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:15
Ravnsbjerg IF
Frøstrup Hannæs IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
18:30
Nors/Hillerslev
Frøstrup Hannæs IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2020
18:30
Sydmors/NVBK
Roslev/Oddense/Sundsøre
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
18:15
HIF/ØK/SIK
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
19:00
Sydmors/NVBK
Nors/Hillerslev
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
15:00
Frøstrup Hannæs IF
HIF/ØK/SIK
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
18:15
Roslev/Oddense/Sundsøre
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2020
18:30
Nors/Hillerslev
HIF/ØK/SIK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
14:00
Ravnsbjerg IF
Sydmors/NVBK
|
Se info om rækken her.
Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.