Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2020
12:00
FC Skanderborg
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:00
OB
Ringkøbing IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
Varde IF
Bredballe IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
18:30
Bredballe IF
OB
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
12:30
Ringkøbing IF
OB
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
10:30
Vejle B
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
15:00
SfB-Oure FA
FC Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2020
19:00
Ringkøbing IF
Ikast FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
15:00
Ringkøbing IF
Bredballe IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
11:00
Varde IF
SfB-Oure FA
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
13:00
OB
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2020
19:00
Ikast FC
FC Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
19:15
Vejle B
Ringkøbing IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2020
19:00
FC Skanderborg
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
14:00
SfB-Oure FA
OB
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2020
15:00
Ikast FC
SfB-Oure FA
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
18:30
Bredballe IF
Ikast FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
Bredballe IF
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
13:00
OB
FC Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
14:00
Ringkøbing IF
SfB-Oure FA
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
18:30
Varde IF
Ikast FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
SfB-Oure FA
Bredballe IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
11:00
Varde IF
OB
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
FC Skanderborg
Ringkøbing IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
15:00
Ikast FC
Vejle B
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2020
18:30
Bredballe IF
FC Skanderborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2020
19:00
Ringkøbing IF
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
Vejle B
SfB-Oure FA
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
13:00
OB
Ikast FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2020
19:00
Ikast FC
Ringkøbing IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Bredballe IF
Varde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
11:30
Vejle B
FC Skanderborg
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
15:00
SfB-Oure FA
Ikast FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
Varde IF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
OB
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
FC Skanderborg
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
18:30
SfB-Oure FA
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
18:30
Bredballe IF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
13:00
FC Skanderborg
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
15:00
Vejle B
OB
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:00
Ringkøbing IF
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
11:00
Varde IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
15:00
Ikast FC
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
15:00
OB
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
11:00
Ikast FC
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
FC Skanderborg
OB
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
SfB-Oure FA
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
14:00
Vejle B
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2020
18:30
Bredballe IF
SfB-Oure FA
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
12:00
Ringkøbing IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
OB
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
15:00
Vejle B
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2020
18:30
SfB-Oure FA
Vejle B
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
13:00
Ikast FC
OB
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2020
13:00
FC Skanderborg
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
17:00
Varde IF
Ringkøbing IF
|
Se info om rækken her.
Forårets U17 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.