MENU

U15 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
476148
23-11 2019
HHQ-19 FC Silkeborg NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
476146
24-11 2019
Kl. 14:00
Mejrup GU KoldingQ Mejrup Kultur & Fritidscenter
1 - 1
476147
on
27-11 2019
Kl. 18:45
Viborg Q Brande IF Kunstgræs Liseborg
8 - 2
476145
01-12 2019
Kl. 16:00
Odder IGF Silkeborg IF Q Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0 - 1
476152
07-12 2019
FC Silkeborg Odder IGF Buskelundskolen
ANN
476151
07-12 2019
Kl. 12:00
Brande IF Mejrup GU Brande Stadion
2 - 1
476149
07-12 2019
Kl. 12:00
Silkeborg IF Q HHQ-19 Søholt Idrætsanlæg
0 - 1
476150
07-12 2019
Kl. 13:00
KoldingQ Viborg Q Fynske Bank KunstNord
6 - 0
476154
25-01 2020
Kl. 10:00
Mejrup GU FC Silkeborg Mejrup Kultur & Fritidscenter
9 - 0
476155
25-01 2020
Kl. 12:00
Silkeborg IF Q Viborg Q Marienlund Kunstgræs 2
0 - 0
476156
25-01 2020
Kl. 12:00
HHQ-19 Brande IF Volkswagen Park Kunstgræs
9 - 0
476153
26-01 2020
Kl. 13:30
Odder IGF KoldingQ Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0 - 6
476160 fr
31-01 2020
Kl. 19:00
FC Silkeborg Viborg Q Buskelund Kunstgræsbane
0 - 2
476158
02-02 2020
Kl. 12:20
KoldingQ HHQ-19 Fynske Bank KunstNord
4 - 6
476157
08-02 2020
Kl. 11:00
Mejrup GU Silkeborg IF Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
2 - 0
476159
08-02 2020
Kl. 12:00
Brande IF Odder IGF Brande Stadion
UHT

Udehold taberdømt

476163
to
20-02 2020
Kl. 18:00
Viborg Q HHQ-19 Volkswagen Park Kunstgræs
0 - 6
476162
22-02 2020
Kl. 12:00
Silkeborg IF Q KoldingQ Marienlund Kunstgræs 1
ANN
476164
22-02 2020
Kl. 12:30
Brande IF FC Silkeborg Brande Kunstgræsbane
0 - 3
476161
23-02 2020
Kl. 12:00
Odder IGF Mejrup GU Kunstgræsbanen Spektrum Odder
0 - 2
476168 on
26-02 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU Viborg Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
3 - 0
476171
29-02 2020
Kl. 09:30
FC Silkeborg Silkeborg IF Q Buskelund Kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

476170
29-02 2020
Kl. 10:00
HHQ-19 Odder IGF Volkswagen Park Kunstgræs
6 - 0
476169
29-02 2020
Kl. 11:00
KoldingQ Brande IF BGI kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

476177 on
04-03 2020
Kl. 19:00
Brande IF Silkeborg IF Q Brande Stadion
1 - 1
476178
fr
06-03 2020
Kl. 19:35
HHQ-19 Mejrup GU Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2 - 2
476175
07-03 2020
Kl. 12:00
Viborg Q Odder IGF Kunstgræs Liseborg
UHT

Udehold taberdømt

476174
07-03 2020
Kl. 13:30
KoldingQ FC Silkeborg Fynske Bank KunstNord
4 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold – få det hver uge i din indbakke:

https://dbujylland.dk/traening-inspiration/dbu-traeningsprogrammer/

Log ind