Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. nov 2019
10:00
Tjele Vest Sport (2)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:10
Roslev IK
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:20
Overlund GF
BMK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:30
Tjele Vest Sport (2)
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:40
NUGF Viborg (2)
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:50
Sparkær IF
BMK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:00
Roslev IK
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:10
Sparkær IF
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:20
BMK
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:30
Overlund GF
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:40
Roslev IK
BMK
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:50
NUGF Viborg (2)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:10
Tjele Vest Sport (2)
BMK
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:20
Overlund GF
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:30
NUGF Viborg (2)
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:40
BMK
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:50
Sparkær IF
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:00
Roslev IK
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:00
Overlund GF
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:10
BMK
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:20
Overlund GF
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:30
Tjele Vest Sport (2)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:40
NUGF Viborg (2)
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
15:20
NUGF Viborg (2)
BMK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
15:30
Tjele Vest Sport (2)
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
15:40
BMK
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
15:50
Sparkær IF
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:00
BMK
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:10
Roslev IK
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:20
Sparkær IF
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:30
Tjele Vest Sport (2)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:40
Roslev IK
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
16:50
Overlund GF
BMK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
17:00
Tjele Vest Sport (2)
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:30
NUGF Viborg (2)
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:40
Sparkær IF
BMK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:50
Roslev IK
Overlund GF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:00
Sparkær IF
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:10
BMK
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:20
Overlund GF
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:30
Roslev IK
BMK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:40
NUGF Viborg (2)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:50
Tjele Vest Sport (2)
BMK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
NUGF Viborg (2)
Roslev IK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:10
Overlund GF
Sparkær IF
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.