Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
11:20
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:30
Ringkøbing IF
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:40
Vildbjerg SF (1)
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:50
Viborg FF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:00
Mejrup GU (1)
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:10
Ringkøbing IF
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:20
Skive IK (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:30
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:40
Tjørring IF (1)
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:50
Skive IK (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:00
Mejrup GU (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:10
Vildbjerg SF (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:20
Tjørring IF (1)
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:30
Viborg FF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:20
Mejrup GU (1)
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:30
Snejbjerg SG&I
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:40
Ringkøbing IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:50
Vildbjerg SF (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:00
Skive IK (1)
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:10
Ringkøbing IF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:20
Viborg FF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:30
Mejrup GU (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:40
Tjørring IF (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:50
Skive IK (1)
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:00
Snejbjerg SG&I
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:10
Tjørring IF (1)
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:20
Vildbjerg SF (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:30
Viborg FF
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:40
Mejrup GU (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:50
Vildbjerg SF (1)
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:00
Ringkøbing IF
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:10
Viborg FF
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:20
Snejbjerg SG&I
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:30
Skive IK (1)
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:40
Ringkøbing IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:50
Vildbjerg SF (1)
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:00
Skive IK (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:10
Tjørring IF (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:20
Viborg FF
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:30
Mejrup GU (1)
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:40
Snejbjerg SG&I
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:50
Tjørring IF (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:30
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:40
Ringkøbing IF
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:50
Vildbjerg SF (1)
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Viborg FF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:10
Mejrup GU (1)
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:20
Ringkøbing IF
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:30
Skive IK (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:40
Snejbjerg SG&I
Mejrup GU (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:50
Tjørring IF (1)
Vildbjerg SF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:00
Skive IK (1)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:10
Mejrup GU (1)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:20
Vildbjerg SF (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:30
Tjørring IF (1)
Skive IK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:40
Viborg FF
Ringkøbing IF
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.