Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr 2019
19:00
Biersted IF
0
Moseby B
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
18:30
Skovsgaard B
11
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2019
19:00
Jetsmark IF
2
Arentsminde IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
1
Jetsmark IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Moseby B
5
Skovsgaard B
7
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Arentsminde IF
0
Biersted IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
1
Moseby B
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:30
Skovsgaard B
3
Arentsminde IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:30
Biersted IF
0
Jetsmark IF
5
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Arentsminde IF
0
Moseby B
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Biersted IF
5
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Jetsmark IF
3
Skovsgaard B
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:30
Skovsgaard B
8
Biersted IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
1
Arentsminde IF
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Moseby B
1
Jetsmark IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
2
Skovsgaard B
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Arentsminde IF
1
Jetsmark IF
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Moseby B
3
Biersted IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
Biersted IF
4
Arentsminde IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:30
Skovsgaard B
2
Moseby B
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Jetsmark IF
10
IF Fremad Nørhalne
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Moseby B
5
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Arentsminde IF
2
Skovsgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Jetsmark IF
11
Biersted IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
3
Biersted IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Moseby B
5
Arentsminde IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Skovsgaard B
0
Jetsmark IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Arentsminde IF
IF Fremad Nørhalne
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Biersted IF
2
Skovsgaard B
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Jetsmark IF
3
Moseby B
6
|
Regionsmesterskaber søndag 23. juni
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub hvis du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.