Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. mar 2019
12:30
Vinding SF
2
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
12:00
FC Fredericia
4
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
13:00
Næsby BK
9
Hammerum IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
10:30
Horsens fS
0
Næsby BK
4
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
10:30
FC Horsens
4
Vinding SF
2
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:00
Ikast FC
0
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
14:00
Hammerum IF
0
FC Fredericia
3
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
12:30
Vinding SF
6
Hammerum IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
12:00
FC Fredericia
5
Horsens fS
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
13:00
Dalum IF
2
Næsby BK
6
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
13:00
Ikast FC
1
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
10:00
Horsens fS
0
Vinding SF
4
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
10:00
Næsby BK
1
FC Fredericia
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
10:30
FC Horsens
2
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
16:00
Hammerum IF
1
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Dalum IF
4
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
10:30
FC Horsens
3
Hammerum IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:30
Vinding SF
4
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:30
FC Fredericia
3
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
13:00
Ikast FC
0
Horsens fS
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
11:30
FC Fredericia
4
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
10:00
Horsens fS
0
FC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Dalum IF
3
Hammerum IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Næsby BK
5
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Vinding SF
3
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:00
FC Horsens
1
Næsby BK
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:00
Ikast FC
0
FC Fredericia
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
FC Horsens
2
FC Fredericia
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Hammerum IF
4
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:45
Ikast FC
0
Vinding SF
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
19:00
Horsens fS
5
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:00
Næsby BK
8
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Vinding SF
3
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:30
FC Fredericia
7
Hammerum IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Dalum IF
2
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Hammerum IF
1
Næsby BK
5
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
14:00
Hammerum IF
2
Vinding SF
8
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
FC Horsens
7
Ikast FC
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:00
Næsby BK
4
Dalum IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Vinding SF
3
Horsens fS
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:30
FC Fredericia
2
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:00
Ikast FC
0
Hammerum IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:45
Dalum IF
3
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:30
Horsens fS
3
FC Fredericia
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
14:00
Hammerum IF
1
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
11:00
Horsens fS
Ikast FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
14:00
Dalum IF
0
FC Fredericia
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
FC Horsens
5
Horsens fS
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:00
Vinding SF
0
FC Fredericia
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
12:00
Ikast FC
1
Næsby BK
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
13:00
Næsby BK
5
Vinding SF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
14:00
Hammerum IF
1
Dalum IF
6
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
Horsens fS
2
Hammerum IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
Næsby BK
5
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Dalum IF
2
Vinding SF
5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
12:00
FC Fredericia
4
Ikast FC
2
|
Se hvordan forårets U14 drenge ombrydes til efterårets U15 drenge her.
Se info om rækken her.
Puljevinderen skal spille JM/FM. Læs mere her.