Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. mar 2019
18:30
Fortuna Hjørring
7
FC THY Piger
0
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:00
IF Lyseng
2
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2019
15:30
FC Horsens
1
Hadsten SK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2019
11:00
Skødstrup SF
0
Mejrup GU
2
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2019
18:30
Mejrup GU
1
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
13:00
Hadsten SK
1
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
13:00
FC THY Piger
2
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
15:30
Hadsten SK
2
Mejrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
11:30
FC Horsens
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
13:00
Skødstrup SF
0
FC THY Piger
2
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
15:00
Fortuna Hjørring
1
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
11:00
AaB
0
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
Mejrup GU
4
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
15:00
FC THY Piger
0
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:30
FC Horsens
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:30
Skødstrup SF
0
AaB
7
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
12:00
Hadsten SK
3
FC THY Piger
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:00
Mejrup GU
0
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:30
Skødstrup SF
0
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
15:00
Mejrup GU
3
FC THY Piger
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
15:30
Skødstrup SF
1
FC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
18:00
IF Lyseng
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:30
Fortuna Hjørring
3
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:30
Mejrup GU
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:00
Hadsten SK
5
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:00
FC Horsens
1
Fortuna Hjørring
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:00
FC THY Piger
2
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
AaB
1
FC THY Piger
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Mejrup GU
0
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
18:30
Hadsten SK
3
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:30
AaB
3
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Fortuna Hjørring
1
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:30
AaB
3
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
FC Horsens
2
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
17:30
IF Lyseng
5
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:00
Skødstrup SF
0
IF Lyseng
8
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:30
FC THY Piger
2
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:30
AaB
5
FC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:30
FC Horsens
0
FC THY Piger
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:30
IF Lyseng
9
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Fortuna Hjørring
5
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
AaB
7
Mejrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
FC THY Piger
1
Hadsten SK
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
10:15
IF Lyseng
0
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Hadsten SK
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
13:00
FC THY Piger
0
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
FC Horsens
2
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
18:00
Hadsten SK
2
IF Lyseng
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
Fortuna Hjørring
Mejrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
11:00
AaB
0
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
IF Lyseng
8
FC THY Piger
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Mejrup GU
1
Hadsten SK
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
FC THY Piger
1
AaB
6
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:00
Fortuna Hjørring
5
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
11:00
Skødstrup SF
1
Hadsten SK
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
12:10
IF Lyseng
12
Mejrup GU
2
|
Der er ingen automatisk ombrydning fra forårets U14 Piger til efterårets U15 Piger. Læs mere her.
Se info om rækken her.
Puljevinderen skal spille JM/FM. Læs mere her.