Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2019
17:30
SIF Assentoft
1
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
17:15
HOG Hinnerup
0
Alliancen IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Randers Freja
0
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
10:00
Randers Freja
HOG Hinnerup
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
17:45
Hammel GF
3
Dronningborg B
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
17:30
Hammel GF
0
Alliancen IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
HOG Hinnerup
1
SIF Assentoft
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
17:30
Dronningborg B
0
Randers Freja
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
17:30
Alliancen IF
3
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:00
SIF Assentoft
1
Dronningborg B
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:00
Dronningborg B
8
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
17:30
SIF Assentoft
2
Hammel GF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2019
18:00
Alliancen IF
1
Randers Freja
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
10:00
Alliancen IF
1
Dronningborg B
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
17:45
HOG Hinnerup
0
Hammel GF
11
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:00
Hammel GF
HOG Hinnerup
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Randers Freja
2
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
12:00
Hammel GF
8
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
18:00
Dronningborg B
3
SIF Assentoft
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:00
Alliancen IF
7
HOG Hinnerup
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
17:30
SIF Assentoft
1
Alliancen IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
17:45
HOG Hinnerup
1
Randers Freja
6
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:00
Dronningborg B
1
Hammel GF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Randers Freja
2
Dronningborg B
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
17:45
Alliancen IF
1
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
17:30
Dronningborg B
2
Alliancen IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
17:45
SIF Assentoft
2
HOG Hinnerup
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
Hammel GF
3
SIF Assentoft
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
11:45
HOG Hinnerup
2
Dronningborg B
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:00
Randers Freja
1
Alliancen IF
3
|
Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.
Se info om rækken her.
Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.