MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2019, Pulje 47 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
562527
30-03 2019
Kl. 14:00
Tornby IF Kvissel-Ravnshøj IF (1) Tornby Stadion
4 - 2
562530
30-03 2019
Kl. 14:00
Sindal IF Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
1 - 4
562526
30-03 2019
Kl. 15:00
Bagterp IF Hirtshals B Bagterp Idrætsanlæg
2 - 0
562529
31-03 2019
Kl. 13:00
Hjørring IF Hjørring AIK Frem Hjørring Kunstgræsbane
1 - 4
562531
to
04-04 2019
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Bagterp IF Ravnshøj IF's Anlæg
3 - 3
562533
fr
05-04 2019
Kl. 18:00
Hirtshals B Sindal IF Schlie Arena
1 - 1
562534
06-04 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Tornby IF Frem Parken
2 - 1
562532
07-04 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Hjørring IF Højene Hallen
1 - 0
562536
13-04 2019
Kl. 13:00
Sindal IF Kvissel-Ravnshøj IF (1) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
1 - 2
562535
13-04 2019
Kl. 15:00
Bagterp IF Hjørring AIK Frem Bagterp Idrætsanlæg
1 - 1
562538
14-04 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Hirtshals B Højene Hallen
0 - 4
562537
14-04 2019
Kl. 14:00
Hjørring IF Tornby IF Hjørring IF's Anlæg
0 - 3
562542
20-04 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Sindal IF Frem Parken
4 - 1
562540
20-04 2019
Kl. 15:30
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Skibsby-Højene IF Ravnshøj IF's Anlæg
4 - 1
562541
on
24-04 2019
Kl. 18:30
Hirtshals B Hjørring IF Schlie Arena
0 - 3
562543
fr
26-04 2019
Kl. 18:00
Bagterp IF Hjørring IF Bagterp Idrætsanlæg
2 - 3
562545 fr
26-04 2019
Kl. 18:30
Sindal IF Tornby IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
2 - 2
562546
28-04 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Hjørring AIK Frem Højene Hallen
1 - 4
562544
28-04 2019
Kl. 15:00
Hirtshals B Kvissel-Ravnshøj IF (1) Schlie Arena
1 - 1
562548
on
01-05 2019
Kl. 19:00
Hjørring IF Kvissel-Ravnshøj IF (1) Hjørring IF's Anlæg
1 - 4
562550
to
02-05 2019
Kl. 19:00
Tornby IF Skibsby-Højene IF Højene Hallen
2 - 1
562547
fr
03-05 2019
Kl. 18:30
Bagterp IF Sindal IF Bagterp Idrætsanlæg
2 - 1
562549
04-05 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Hirtshals B Frem Parken
UHT

Udehold taberdømt

562539 to
09-05 2019
Kl. 19:00
Tornby IF Bagterp IF Tornby Stadion
2 - 0
562553
fr
10-05 2019
Kl. 19:00
Sindal IF Hjørring IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
4 - 0
562552
11-05 2019
Kl. 15:30
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Hjørring AIK Frem Ravnshøj IF's Anlæg
1 - 3
562551
12-05 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Bagterp IF Højene Hallen
2 - 0
562554
12-05 2019
Kl. 15:00
Hirtshals B Tornby IF Schlie Arena
1 - 1
562557
18-05 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Hjørring IF Frem Parken
UHT

Udehold taberdømt

562556
18-05 2019
Kl. 15:30
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Tornby IF Ravnshøj IF's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

562558
19-05 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Sindal IF Højene Hallen
3 - 2
562555
19-05 2019
Kl. 15:00
Hirtshals B Bagterp IF Schlie Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

562560
to
23-05 2019
Kl. 19:00
Hjørring IF Skibsby-Højene IF Hjørring IF's Anlæg
2 - 3
562559
fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Bagterp IF Kvissel-Ravnshøj IF (1) Bagterp Idrætsanlæg
0 - 3
562562
fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Tornby IF Hjørring AIK Frem Tornby Stadion
2 - 3
562561 fr
24-05 2019
Kl. 19:00
Sindal IF Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
7 - 1
562564
on
29-05 2019
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Sindal IF Ravnshøj IF's Anlæg
3 - 1
562565
to
30-05 2019
Kl. 14:00
Tornby IF Hjørring IF Tornby Stadion
9 - 1
562566
to
30-05 2019
Kl. 15:00
Hirtshals B Skibsby-Højene IF Schlie Arena
0 - 4
562563
01-06 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Bagterp IF Frem Parken
3 - 2
562568
02-06 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Kvissel-Ravnshøj IF (1) Højene Hallen
0 - 2
562567
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Bagterp IF Tornby IF Bagterp Idrætsanlæg
2 - 2
562569
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Hjørring IF Hirtshals B Hjørring IF's Anlæg
10 - 1
562570
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Sindal IF Hjørring AIK Frem Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
1 - 0
562572 to
06-06 2019
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Hirtshals B Ravnshøj IF's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

562571
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Hjørring IF Bagterp IF Hjørring IF's Anlæg
4 - 2
562574
08-06 2019
Kl. 15:00
Hjørring AIK Frem Skibsby-Højene IF Frem Parken
5 - 2
562573 ma
10-06 2019
Kl. 17:00
Tornby IF Sindal IF Tornby Stadion
4 - 1
562577
to
13-06 2019
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Hirtshals B Frem Parken
3 - 2
562575
15-06 2019
Kl. 15:00
Sindal IF Bagterp IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
2 - 1
562578
16-06 2019
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Tornby IF Tornby Stadion
1 - 2
562576
on
19-06 2019
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (1) Hjørring IF Ravnshøj IF's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

562582
to
20-06 2019
Kl. 19:00
Tornby IF Hirtshals B Tornby Stadion
7 - 3
562581
fr
21-06 2019
Kl. 18:30
Hjørring IF Sindal IF Hjørring IF's Anlæg
5 - 0
562579
22-06 2019
Kl. 13:30
Bagterp IF Skibsby-Højene IF Bagterp Idrætsanlæg
2 - 0
562580
23-06 2019
Kl. 11:00
Hjørring AIK Frem Kvissel-Ravnshøj IF (1) Frem Parken
7 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende hold rykker op fra 2. pladsen (de 24 øvrige skal i play-off):
Klokkerholm IF (48), Aars IK (55), Sundsøre FK (57), FodboldHoldet Herning 1 (61), Helsted Fremad IF (63), TRIF (65), VSK Aarhus (67), AGF (70), Horsens fS (72), Horsens United (74), Varde IF (78), Gørding-Vejrup Fodbold (80).

På grund af udtrækninger suspenderes der nedrykning for følgende hold på 7. pladsen:
Ørebro B (49), Seest B (76).

Log ind