Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2015
18:15
AB Tårnby 3
5
GVI 2
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2015
11:15
B.93 3
4
B.93 4
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2015
11:15
Fremad Valby
FB 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2015
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2015
10:00
KFUM
3
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2015
19:00
B.93 4
3
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2015
19:30
Oversidder
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2015
17:00
FB 2
2
AB Tårnby 3
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2015
10:00
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2015
10:00
GVI 2
2
KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2015
19:00
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2015
18:00
Fremad Valby
2
AB Tårnby 3
6
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2015
11:15
B.93 3
1
FA 2000 2
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2015
10:00
Oversidder
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2015
10:00
KFUM
3
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2015
16:40
Oversidder
Fremad Valby
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2015
17:00
FB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2015
10:00
FA 2000 2
5
B.93 4
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2015
10:00
AB Tårnby 3
1
KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2015
10:00
GVI 2
2
B.93 3
7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2015
10:00
B.93 4
1
GVI 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2015
10:00
B.93 3
5
FB 2
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2015
11:15
Fremad Valby
2
KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2015
10:00
Oversidder
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2015
13:30
Oversidder
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2015
17:00
FB 2
3
B.93 4
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2015
10:00
AB Tårnby 3
3
B.93 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2015
10:00
GVI 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2015
11:45
FA 2000 2
3
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2015
16:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2015
10:00
B.93 4
2
AB Tårnby 3
11
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2015
10:00
B.93 3
3
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2015
11:15
Fremad Valby
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2015
10:00
FA 2000 2
6
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2015
13:30
Oversidder
FB 2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2015
17:00
FB 2
3
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2015
11:15
Fremad Valby
GVI 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2015
10:00
Oversidder
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2015
10:00
KFUM
4
B.93 4
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2015
10:00
AB Tårnby 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2015
10:00
Oversidder
KFUM
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2015
11:45
FA 2000 2
0
AB Tårnby 3
4
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2015
11:45
GVI 2
1
FB 2
8
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2015
11:45
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2015
13:30
B.93 3
Fremad Valby
UHT
|
Husk tilmelding til DBU Københavns Futsalturnering.
Turneringen udbydes i flere niveauer. A niveau fungerer som kvalifikation til DBUs Final 4.
Futsalturneringens datoplan er koordineret med VinterBold, så det er muligt at spille begge dele samtidig.
Bemærk! Det er muligt at tilmelde flere hold fra samme klub på samme niveau.
Tilmelding for ungdomshold i Kluboffice senest 25. oktober 2015