Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
845109
02-03 2024
U15 Piger C (2009) 8:8 - Vinter Pulje 28 Aalborg KFUM Oversidder
02. mar
Aalborg KFUM
Oversidder
485784
02-03 2024
13:30 U15 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (3) Rebild Syd
02. mar
13:30
Aalborg KFUM (3)
Rebild Syd
288214
03-03 2024
10:00 U12 Drenge A / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM HEI
03. mar
10:00
Aalborg KFUM
HEI
945202
03-03 2024
14:30 U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11 - Vinter Pulje 161 Aalborg KFUM Randers Q
03. mar
14:30
Aalborg KFUM
Randers Q
420313
03-03 2024
16:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (2) Øster Hornum IF (2)
03. mar
16:00
Aalborg KFUM (2)
Øster Hornum IF (2)
183605
ma04-03 2024
20:30 M+32 A 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp Aalborg KFUM Hadsund B (4)
04. mar
20:30
Aalborg KFUM
Hadsund B (4)
511866
ti05-03 2024
19:30 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (1) Aalborg KFUM U17
05. mar
19:30
Aalborg KFUM (1)
Aalborg KFUM U17
333311
on06-03 2024
18:15 U14 Piger Liga 1/ Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (3) AaB (2)
06. mar
18:15
Aalborg KFUM (3)
AaB (2)
221286
fr08-03 2024
18:30 U17 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (4) Viborg FF (3)
08. mar
18:30
Aalborg KFUM (4)
Viborg FF (3)
457431
09-03 2024
10:00 U10 Drenge A1 (2014) 5M - Vinter 2023/2024 Pulje 21 Aalborg KFUM St. Restrup IF
09. mar
10:00
Aalborg KFUM
St. Restrup IF
651880
09-03 2024
11:30 U14 Piger Liga 2 (10) TT / 3 kampe Pulje 44 Aalborg KFUM Nørresundby FB
09. mar
11:30
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
354051
09-03 2024
13:00 U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (3) Støvring IF (4)
ANN
09. mar
13:00
Aalborg KFUM (3)
Støvring IF (4)
ANN
170175
09-03 2024
15:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (5) Svenstrup-Godthåb IF
09. mar
15:00
Aalborg KFUM (5)
Svenstrup-Godthåb IF
170186
09-03 2024
17:00 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (3) Svenstrup-Godthåb IF (3)
09. mar
17:00
Aalborg KFUM (3)
Svenstrup-Godthåb IF (3)
161696
10-03 2024
11:30 U13 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Fortuna Hjørring
10. mar
11:30
Aalborg KFUM
Fortuna Hjørring
236726
10-03 2024
14:15 U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 124 Aalborg KFUM Nibe B
10. mar
14:15
Aalborg KFUM
Nibe B
762317
10-03 2024
16:00 U16 Drenge Liga 4/5 (08) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 29 Aalborg KFUM Oversidder
10. mar
16:00
Aalborg KFUM
Oversidder
101914
16-03 2024
10:00 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Aalborg KFUM Nørresundby FB (2)
16. mar
10:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB (2)
101928
16-03 2024
10:00 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Vejgaard B Nibe B
16. mar
10:00
Vejgaard B
Nibe B
236720
16-03 2024
10:30 U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 124 Aalborg KFUM Aalborg Freja
16. mar
10:30
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
608800
16-03 2024
10:40 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Skalborg SK Terndrup IF
16. mar
10:40
Skalborg SK
Terndrup IF
111851
16-03 2024
10:40 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Nørresundby FB (2) Nibe B
16. mar
10:40
Nørresundby FB (2)
Nibe B
111854
16-03 2024
11:20 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Vejgaard B Skalborg SK
16. mar
11:20
Vejgaard B
Skalborg SK
115533
16-03 2024
11:20 U9 Drenge A (15) 5:5 TT Pulje 38 Terndrup IF Aalborg KFUM
16. mar
11:20
Terndrup IF
Aalborg KFUM
202930
16-03 2024
12:00 U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301 Aalborg KFUM Hornbæk SF
16. mar
12:00
Aalborg KFUM
Hornbæk SF
912049
16-03 2024
14:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Aalborg Chang
16. mar
14:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
921768
17-03 2024
10:00 U13 Piger C (2011) 8:8 - Vinter Pulje 35 Aalborg KFUM Aalborg Freja
17. mar
10:00
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
127239
17-03 2024
12:00 Kvinde Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM (1) IK Rosendal
17. mar
12:00
Aalborg KFUM (1)
IK Rosendal
336524
17-03 2024
14:00 Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Nordens Paris FC (1)
17. mar
14:00
Aalborg KFUM
Nordens Paris FC (1)
912043
23-03 2024
14:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Aabybro IF (1)
23. mar
14:00
Aalborg KFUM
Aabybro IF (1)
444022
23-03 2024
16:00 U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711 Aalborg KFUM Hjørring FK
23. mar
16:00
Aalborg KFUM
Hjørring FK
236963
23-03 2024
17:30 U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451 Aalborg KFUM BTI/SHI
23. mar
17:30
Aalborg KFUM
BTI/SHI
543248
24-03 2024
10:00 U13 Drenge C (11) 8:8 TT Pulje 4 Aalborg KFUM PSI/Serritslev
24. mar
10:00
Aalborg KFUM
PSI/Serritslev
242624
24-03 2024
11:30 U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 511 Aalborg KFUM VSK Aarhus
24. mar
11:30
Aalborg KFUM
VSK Aarhus
359769
24-03 2024
13:00 Kvinde Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Team Viborg
24. mar
13:00
Aalborg KFUM
Team Viborg
416825
to28-03 2024
11:30 U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611 Aalborg KFUM Hobro IK
28. mar
11:30
Aalborg KFUM
Hobro IK
761374
to28-03 2024
15:45 U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861 Aalborg KFUM IF Lyseng
28. mar
15:45
Aalborg KFUM
IF Lyseng
644609
30-03 2024
13:30 Kvinde Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aalborg KFUM Team Østvendsyssel
30. mar
13:30
Aalborg KFUM
Team Østvendsyssel
204835
30-03 2024
15:30 U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301 Aalborg KFUM Thisted FC
30. mar
15:30
Aalborg KFUM
Thisted FC
746815
ti02-04 2024
19:30 Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 3 Aalborg KFUM Løgstør IF
02. apr
19:30
Aalborg KFUM
Løgstør IF

Log ind