|
446019
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
213 Fredericia KF U14p (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446020
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
214 Virum Sorgenfri U14p (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
553453
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
11 Kolding IF (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
553454
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
12 Varde IF (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553624
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
30 Bispebjerg BK (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553625
|
fr29-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
31 FK Sorø Freja (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
553445
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
5 Ringkøbing IF (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553446
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
6 Frederiksberg B. (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446007
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
201 Raklev GI (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446013
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
207 Ribe BK (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
446347
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
189 Esbjerg fB SFS U12 (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446348
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
190 Stenløse BK (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552919
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
103 Kolding IF - 2 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552920
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
104 S G I (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553613
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
20 Lilla Torg FF (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553615
|
fr29-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
21 Kolding IF (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454057
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
195 USC Paloma (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454058
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
196 Haderslev fK (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446014
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
208 Hornbæk SF (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446008
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
202 Varde IF (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552913
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
97 Horsens fS (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552914
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
98 Kolding IF - 1 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553755
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
37 Lilla Torg FF (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553756
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
38 Stenløse BK U10 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553774
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
43 N R U I (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553775
|
fr29-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
44 Jerne IF (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553409
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
135 Stenløse BK (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553410
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
136 Aabenraa BK (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553626
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
32 Esbjerg fB U10 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240031
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
359 Herlufsholm GF 2 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240032
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
360 Køge Boldklub (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553616
|
fr29-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
22 Dragør BK (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240033
|
fr29-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
361 SGI / SSK (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446021
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
227 Nr. 1 in group 32 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446022
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
228 Nr. 1 in group 34 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552921
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
137 No. 1 in group 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552922
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
139 No. 2 in group 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446038
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
243 3. best of no. 3's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446039
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
244 Nr. 4 in group 33 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553776
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
77 No. 1 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553777
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
78 Nr. 2 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553784
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
85 No. 3 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553785
|
fr29-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
86 Nr. 4 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553648
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
67 2. best of no. 3's (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553649
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
68 No. 5 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553627
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
57 No. 1 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553628
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
58 No. 1 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552923
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
139 No. 3 in group 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552924
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
140 No. 4 in group 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454059
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
215 No. 1 in group 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
No. 4 in group 31 - QF 30
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454060
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
216 No. 2 in group 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
No. 3 in group 31 - QF 31
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446029
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
235 Best of no. 3's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446030
|
fr29-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
236 3. best of no. 2's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454061
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
217 No. 3 in group 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
No. 2 in group 31 - QF 32
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454062
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
218 No. 4 in group 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
No. 1 in group 31 - QF 33
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553455
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
45 No. 1 in group 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553456
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
46 No. 2 in group 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553411
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
169 No. 1 in group 24 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553412
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
170 Nr. 2 in group 24 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648890
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
177 No. 3 in group 24 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648891
|
fr29-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
178 Nr. 4 in group 24 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553457
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
47 No. 3 in group 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553458
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
48 No. 4 in group 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
No. 1 in group 11b - Q 13
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553786
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
87 No. 4 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553787
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
88 Nr. 3 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553778
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
79 No. 2 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553779
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
80 Nr. 1 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446040
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
245 Nr. 4 in group 34 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446254
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
246 Nr. 4 in group 32 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446023
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
229 Best no. 2 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446024
|
fr29-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
230 Nr. 1 in group 33 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446031
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
237 2. best of no. 3's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446032
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
238 2. best of no. 2's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553650
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
69 No. 5 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553651
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
70 No. 4 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553629
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
59 Best of no. 3's (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553630
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
60 No. 2 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553413
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
171 No. 2 in group 25 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553414
|
fr29-03 2024
|
17:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
172 Nr. 1 in group 25 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240370
|
fr29-03 2024
|
18:20
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
362 Køge Boldklub (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240371
|
fr29-03 2024
|
18:20
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
363 SGI / SSK (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240372
|
fr29-03 2024
|
18:20
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
364 Herlufsholm GF 2 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648892
|
fr29-03 2024
|
18:20
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
179 No. 4 in group 25 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648893
|
fr29-03 2024
|
18:20
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
180 Nr. 3 in group 25 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552925
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
141 Winner of QF 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of QF 22 - SEMI 10
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552926
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
142 Winner of QF 21 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of QF 23 - SEMI 11
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446255
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
247 Nr. 4 in group 33 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
3. best of no. 3's - 3.-4. 9l.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446256
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
248 Nr. 4 in group 32 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
Nr. 4 in group 34 - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553631
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
61 Best of no. 3's (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553632
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
62 No. 1 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553653
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
71 No. 5 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553654
|
lø30-03 2024
|
09:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
72 2. best of no. 3's (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553780
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
81 Nr. 2 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553781
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
82 Nr. 1 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553789
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
89 Nr. 4 in group 14 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553790
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
90 Nr. 3 in group 15 (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552927
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
143 Loser of QF 20 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552928
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
144 Loser of QF 21 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454107
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
219 Winner of QF 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Winner of QF 32 - SEMI 34
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454108
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
220 Winner of QF 31 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Winner of QF 33 - SEMI 35
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446025
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
231 Nr. 1 in group 34 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446026
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
232 Nr. 1 in group 33 (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446033
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
239 3. best of no. 2's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446034
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
240 2. best of no. 2's (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454109
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
221 Loser of QF 30 (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454110
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
222 Loser of QF 31 (U13 Dr.A 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553415
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
173 Nr. 2 in group 24 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553428
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
174 Nr. 1 in group 25 (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553459
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
49 Winner of QF 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553460
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
50 Winner of QF 11 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553461
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
51 Loser of QF 10 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553462
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
52 Loser of QF 11 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553655
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
73 No. 4 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553712
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
74 No. 5 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553633
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
63 No. 2 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553634
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
64 No. 1 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648894
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
181 Nr. 4 in group 24 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648895
|
lø30-03 2024
|
11:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
182 Nr. 3 in group 25 (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552929
|
lø30-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
145 Loser of match 143 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Loser of match 144 - 7.-8. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552930
|
lø30-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
146 Winner of match 143 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of match 144 - 5.-6. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240373
|
lø30-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
365 Køge Boldklub (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240374
|
lø30-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
366 Herlufsholm GF 2 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240375
|
lø30-03 2024
|
13:10
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
367 KB (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446027
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
233 Nr. 4 in B1 group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
Nr. 3 in B1 group - 3.-4. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552931
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
147 Loser of Semi 10 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Loser of Semi 11 - 3.-4. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
552932
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
148 Winner of Semi 10 (U12 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of Semi 11 - Finale
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553791
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
91 Nr. 4 in C2 group (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
Nr. 3 in C2 group - 3.-4. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553792
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
92 Nr. 2 in C2 group (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
Nr. 1 in C2 group - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553782
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
83 Nr. 4 in C1 group (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
Nr. 3 in C1 group - 3.-4. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553783
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
84 Nr. 2 in C1 group (U11 Dr.C 8M 2x20 min.)
Nr. 1 in C1 group - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446257
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
249 Nr. 4 in C group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446258
|
lø30-03 2024
|
14:00
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
250 Nr. 2 in C group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553463
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
53 Loser of match 51 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
Loser of match 52 - 7.-8.pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553465
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
54 Winner of match 51 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of match 52 - 5.-6.pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553466
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
55 Loser of Semi 1 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
Loser of Semi 2 - 3.-4.pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553467
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
56 Winner of Semi 1 (U11 Dr.A 8M 2x20 min.)
Winner of Semi 2 - Finale
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553645
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
65 No. 2 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553647
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
66 No. 2 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454111
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
223 Loser of match 221 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Loser of match 222 - 7.-8. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454112
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
224 Winner of match 221 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Winner of match 222 - 5.-6. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454113
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
225 Loser of semi 34 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Loser of semi 35 - 3.-4.pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446028
|
lø30-03 2024
|
14:50
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
234 Nr. 2 in B1 group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
Nr. 1 in B1 group - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446035
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
241 Nr. 4 in B2 group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
Nr. 3 in B2 group - 3.-4. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
446036
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
242 Nr. 2 in B2 group (U13 Dr. BC 2x20 min.)
Nr. 1 in B2 group - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
454114
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
226 Winner of semi 34 (U13 Dr.A 2x20 min.)
Winner of semi 35 - Finale
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553726
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
75 No. 4 in group 13 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553729
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
76 No. 4 in group 12 (U11 Dr.B 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553429
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
175 Nr. 4 in C1 group (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
553430
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
176 Nr. 2 in C1 group (U12 Dr.C 8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648896
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
183 Nr. 4 in C2 group (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
Nr. 3 in C2 group - 3.-4.pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
648897
|
lø30-03 2024
|
15:40
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
184 Nr. 2 in C2 group (U12 Dr. C2 8M 2x20 min)
Nr. 1 in C2 group - 1.-2. pl.
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240376
|
lø30-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
368 No. 5 in group 60 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240377
|
lø30-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
369 No. 3 in group 60 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
240676
|
lø30-03 2024
|
16:30
|
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
|
|
370 No. 1 in group 60 (U12 Pi.8M 2x20 min.)
40 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|
409144
|
sø31-03 2024
|
12:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|
409264
|
ma01-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
410172
|
ti02-04 2024
|
18:00
|
Kvinder C 7:7 TT Pulje 2
|
|
|
|
|
|
221816
|
on03-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
221819
|
on03-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
409270
|
lø06-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
221832
|
on10-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
221834
|
on10-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
579004
|
lø13-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|
409271
|
lø13-04 2024
|
16:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
320749
|
sø14-04 2024
|
12:00
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|
221839
|
on17-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
409171
|
to18-04 2024
|
18:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|
322240
|
to18-04 2024
|
19:15
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
|
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
322244
|
to18-04 2024
|
19:15
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
|
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
390367
|
lø20-04 2024
|
11:00
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|
320754
|
lø20-04 2024
|
12:00
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 159
|
|
832058
|
lø20-04 2024
|
12:30
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|
473787
|
lø20-04 2024
|
14:00
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 279
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 279
|
|
409278
|
lø20-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
321008
|
ma22-04 2024
|
18:00
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 160
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 160
|
|
322320
|
ma22-04 2024
|
19:15
|
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|
|
|
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|
429336
|
ma22-04 2024
|
19:15
|
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 517
|
|
|
|
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 517
|
|
221848
|
on24-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
221849
|
on24-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
221851
|
on24-04 2024
|
19:00
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
|
|
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|
322245
|
to25-04 2024
|
19:15
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
|
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
322246
|
to25-04 2024
|
19:15
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
|
|
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 508
|
|
808772
|
lø27-04 2024
|
12:00
|
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|
|
|
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|
579086
|
lø27-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 22
|
|
409279
|
lø27-04 2024
|
16:00
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 91
|
|
321042
|
sø28-04 2024
|
14:00
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 161
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 161
|