MENU

AaB's Anlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
535815 to
29-09 2022
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 1/ Træningskamp Træningskamp AaB Støvring IF
366682 3 to
29-09 2022
Kl. 19:30
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 Pulje 260 AaB (2) POLIS IK
492641 3
01-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 781 AaB Nibe B
492881 3
01-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 791 AaB Svenstrup-Godthåb IF
510055 3
01-10 2022
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 985 AaB Nørresundby FB
110340 9
01-10 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2022 Pulje 401 AaB Hornbæk SF
411413 8
01-10 2022
Kl. 13:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 AaB B.93
440526 9
02-10 2022
Kl. 10:00
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 52 AaB DHF
863814 9
02-10 2022
Kl. 11:00
U15 Piger Liga 1 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 861 AaB Randers Q
788786 8
02-10 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 462 AaB Lystrup IF/Virup IF
948696 8 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
M+32 B - 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 401 AaB St. Restrup IF
515308 10 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 28 AaB Vaarst/Fjellerad B
440391 3 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M-efterår 22 ombryd Pulje 352 AaB Aalborg KFUM
366695 3 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 Pulje 261 AaB (1) Skalborg SK
792687 8 on
05-10 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 552 AaB Gug B
492884 4 to
06-10 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 791 AaB St. Restrup IF
788788 9 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 462 AaB HOG Hinnerup
946803 6
08-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 1A (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 701 AaB FK Viborg
630746 6
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 145 AaB B52/Aalborg
630747 6
08-10 2022
Kl. 10:40
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 145 B52/Aalborg KB 81 Aalborg
628943 4
08-10 2022
Kl. 11:00
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 22 AaB Hjørring IF
810548 6
08-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 601 AaB FK Viborg
630748 6
08-10 2022
Kl. 11:20
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 145 KB 81 Aalborg AaB
445568 3
08-10 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 761 AaB IF Lyseng
369233 8
08-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga AaB OB
375663 8
08-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1 AaB OB
374423 8
08-10 2022
Kl. 15:15
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga AaB OB
106307 10
08-10 2022
Kl. 15:30
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M- efterår 2022 Pulje 301 AaB FS Holstebro
440817 9
09-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 55 AaB Nørresundby FB
492644 4
09-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 781 AaB Aalborg KFUM
482241 10
09-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 Pulje 68 AaB VUG
413216 11
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Aalborg KFUM AaB
413217 11
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Aabybro IF (1) Skalborg SK
413218 11
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 AaB Aabybro IF (1)
413229 11
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 Pulje 114 Skalborg SK Aalborg KFUM
788632 10
09-10 2022
Kl. 11:00
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 451 AaB HEI
110345 10
09-10 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2022 Pulje 401 AaB Hobro IK
736935 11
09-10 2022
Kl. 14:00
Herrer Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 6 AaB Aabybro IF
611282 10 ma
10-10 2022
Kl. 17:30
Kvinder +29 / 7M - Efterår 2022 Pulje 21 AaB Støvring IF
508351 2 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 941 AaB Randers Q
366697 4 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 Pulje 261 AaB (1) FK Fjordsiden
357151 on
12-10 2022
Kl. 18:30
U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Træningskamp AaB Bangsbo Freja
637181 4 on
12-10 2022
Kl. 18:30
U11 Drenge A1 (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 11 AaB AGF, Aarhus
510061 5 to
13-10 2022
Kl. 19:00
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 985 AaB FyrkatQ
431405
15-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 8:8 Træningskamp AaB Hobro IK
369243 9
15-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga AaB AGF
375673 9
15-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1 AaB AGF
810778 9
15-10 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 611 AaB Oversidder
374433 9
15-10 2022
Kl. 15:15
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga AaB AGF
792695 10
16-10 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 552 AaB Støvring IF
508359 4
16-10 2022
Kl. 12:00
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 941 AaB Viborg Q
440396 5
16-10 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M-efterår 22 ombryd Pulje 352 AaB Støvring IF
354231 10 ti
18-10 2022
Kl. 19:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 4 AaB VRI
515316 12 ti
18-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 28 AaB Aalborgstudenternes IF
366686 5 on
19-10 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 Pulje 260 AaB (2) IF Haabet, Øster Uttrup
354246 13
22-10 2022
Kl. 13:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 4 AaB Viby IF
411465 10
22-10 2022
Kl. 15:00
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1 AaB Dalum/Næsby
736956 13
22-10 2022
Kl. 15:15
Herrer Serie 1 - Efterår 2022 Pulje 6 AaB Biersted IF
948703 10 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
M+32 B - 11M/9M - Efterår 2022 Pulje 401 AaB Gug B
946809 8 on
26-10 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 1A (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 701 AaB Herning Fremad
130106 on
26-10 2022
Kl. 18:30
U14 Piger Liga 1/ Træningskamp Træningskamp AaB AaB
863822 11 to
27-10 2022
Kl. 18:00
U15 Piger Liga 1 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 861 AaB Nibe/Skalborg
810554 8
29-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 601 AaB Herning Fremad
637379 5
29-10 2022
Kl. 11:00
U12 Drenge A1 (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 1 AaB Skive IK (E)
445579 5
29-10 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 761 AaB Hobro IK
369257 11
29-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga AaB Randers Freja FC
515391 14
29-10 2022
Kl. 13:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 28 AaB Bælum/Solbjerg IF
788640 12
29-10 2022
Kl. 15:00
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 451 AaB Skibsby-Højene IF
106315 12
29-10 2022
Kl. 15:30
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M- efterår 2022 Pulje 301 AaB VSK Aarhus

Log ind