Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
12:00
OB
1
Esbjerg
0
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
OB
3
Marienlyst
2
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
OB
5
SUB Ullerslev
3
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst (1)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
OB
S.f.B.
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
OB
Vejle B
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
OB
Esbjerg fB
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
OB
Esbjerg
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
OB
Stige Boldklub 2017
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
OB
OKS
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
OB
MG & BK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
OB
Nyborg G & IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
OB
SUB Ullerslev
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
OB
Haarby IF
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:45
OB
Skårup IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
OB
FC Fredericia
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst (2)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
OB
Aarslev BK
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
OB
OKS
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
OB
FIUK, Odense
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
OB
Haderslev FK
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 703
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
OB
Gauerslund IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
OB
MG & BK
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
OB
Chang
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
OB
Søndersø BK
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
OB
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
OB
MG & BK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
OB
Langeskov IF
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
OB
BBB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
OB
Farum Boldklub
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
OB
Haderslev FK
U14 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 602
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
OB
AaB
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
OB
ØB
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
OB
Aarslev BK
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
OB
Fjordager IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
OB
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
OB
Dalum IF
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|