Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:30
Tuse IF
4
Raklev GI (1)
0
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Tuse IF
Raklev GI
Serie 4B - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Tuse IF
Taastrup Idrætsforening
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Tuse IF
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Tuse IF
Albertslund IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Tuse IF
Hareskov IF/Værløse BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Tuse IF
FC Lejre
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Tuse IF
Frem Hellebæk (2)
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Boldklubben Bæk City
Såby Fodbold
Serie 4A - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Tuse IF
Svogerslev BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Tuse IF
Jystrup IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Tuse IF
Oversidder
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Tuse IF
Solrød FC
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Tuse IF
Terslev G&IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tuse IF
Næstved I.F.
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tuse IF
Greve Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tuse IF
Brøndby Strand IK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:45
Tuse IF
Greve Fodbold
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Tuse IF
Tune IF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Tuse IF
Raklev GI
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Tuse IF
Greve Fodbold
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:45
Tuse IF
B. 73, Slagelse
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Tuse IF
Brøndbyernes IF
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Tuse IF
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Tuse IF
Stenlille IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Tuse IF
Roskilde Boldklub
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Tuse IF
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Tuse IF
FC Storebælt
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Tuse IF
Kirke Hyllinge IF
Serie 4B - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
Boldklubben Bæk City
FC Hornsherred
Serie 4A - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Tuse IF
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
Tuse IF
Herlufsholm GF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Tuse IF
Kirke Helsinge IF
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Boldklubben Bæk City (S4A)
Hundige BK (S2)
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Tuse IF
TFC Odsherred
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Tuse IF
Svogerslev BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Tuse IF
Bagsværd BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Tuse IF
FC Rudersdal
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:45
Tuse IF
Svogerslev BK
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
Tuse IF
BSF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Tuse IF
B. Frem
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Tuse IF
Svogerslev BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Tuse IF
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:45
Tuse IF
Roskilde Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Tuse IF
Brede IF
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:45
Tuse IF
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
Tuse IF
Faxe-Haslev Pigefodbold
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Tuse IF
Ringsted Pigefodbold
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Tuse IF
VG Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Tuse IF
Holbæk B&I
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Tuse IF
Svinninge IF
Serie 4B - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Tuse IF
Brøndbyernes IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tuse IF
Gevninge IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Tuse IF
Høng GF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
|