B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
957029
fr23-02 2024
18:30 Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp B52/Aalborg (3) FC Dansom (3)
23. feb
18:30
B52/Aalborg (3)
FC Dansom (3)
673841
24-02 2024
11:00 U14 Drenge C (2010) 8:8 - Vinter Pulje 12 Vejgaard B TSV
24. feb
11:00
Vejgaard B
TSV
592581
24-02 2024
13:00 Herre Serie 3 TT Pulje 2 Vejgaard B Bindslev/tversted IF
24. feb
13:00
Vejgaard B
Bindslev/tversted IF
236079
24-02 2024
15:00 U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 115 Vejgaard B Fortuna Hjørring
24. feb
15:00
Vejgaard B
Fortuna Hjørring
233258
25-02 2024
11:00 U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11 - Vinter Pulje 159 Vejgaard B Gug B
25. feb
11:00
Vejgaard B
Gug B
948163
25-02 2024
13:00 U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Vinter Pulje 81 Vejgaard B AaB
25. feb
13:00
Vejgaard B
AaB
234787
25-02 2024
15:00 U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 178 Vejgaard B Aabyhøj IF
25. feb
15:00
Vejgaard B
Aabyhøj IF
601433
fr01-03 2024
18:30 Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp B52/Aalborg Gundersted IF
01. mar
18:30
B52/Aalborg
Gundersted IF
411953
02-03 2024
09:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 IK Rosendal (2) Svenstrup-Godthåb IF (2)
02. mar
09:00
IK Rosendal (2)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
411954
02-03 2024
09:00 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 Hjørring IF (3) B52/Aalborg
02. mar
09:00
Hjørring IF (3)
B52/Aalborg
411955
02-03 2024
09:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 Svenstrup-Godthåb IF (2) Hjørring IF (3)
02. mar
09:40
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Hjørring IF (3)
411956
02-03 2024
09:40 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 B52/Aalborg IK Rosendal (2)
02. mar
09:40
B52/Aalborg
IK Rosendal (2)
411957
02-03 2024
10:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 Hjørring IF (3) IK Rosendal (2)
02. mar
10:20
Hjørring IF (3)
IK Rosendal (2)
411958
02-03 2024
10:20 U12 Drenge kunstgræsturnering (2012) - 4. stævne Pulje 42 B52/Aalborg Svenstrup-Godthåb IF (2)
02. mar
10:20
B52/Aalborg
Svenstrup-Godthåb IF (2)
430634
02-03 2024
11:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 Hjørring IF (2) Aalborg Freja (2)
02. mar
11:00
Hjørring IF (2)
Aalborg Freja (2)
430635
02-03 2024
11:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 SEIF Fodbold Aalborg KFUM (3)
02. mar
11:00
SEIF Fodbold
Aalborg KFUM (3)
430636
02-03 2024
11:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 Aalborg Freja (2) SEIF Fodbold
02. mar
11:40
Aalborg Freja (2)
SEIF Fodbold
430637
02-03 2024
11:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 Aalborg KFUM (3) Hjørring IF (2)
02. mar
11:40
Aalborg KFUM (3)
Hjørring IF (2)
430638
02-03 2024
12:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 SEIF Fodbold Hjørring IF (2)
02. mar
12:20
SEIF Fodbold
Hjørring IF (2)
430639
02-03 2024
12:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 112 Aalborg KFUM (3) Aalborg Freja (2)
02. mar
12:20
Aalborg KFUM (3)
Aalborg Freja (2)
437618
02-03 2024
13:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 Aalborg KFUM (4) Hadsund B
02. mar
13:00
Aalborg KFUM (4)
Hadsund B
437619
02-03 2024
13:00 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 IF Skjold Sæby Brønderslev IF (3)
02. mar
13:00
IF Skjold Sæby
Brønderslev IF (3)
437620
02-03 2024
13:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 Hadsund B IF Skjold Sæby
02. mar
13:40
Hadsund B
IF Skjold Sæby
437621
02-03 2024
13:40 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 Brønderslev IF (3) Aalborg KFUM (4)
02. mar
13:40
Brønderslev IF (3)
Aalborg KFUM (4)
437622
02-03 2024
14:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 IF Skjold Sæby Aalborg KFUM (4)
02. mar
14:20
IF Skjold Sæby
Aalborg KFUM (4)
437623
02-03 2024
14:20 U11 Drenge kunstgræsturnering (2013) - 4. stævne Pulje 126 Brønderslev IF (3) Hadsund B
02. mar
14:20
Brønderslev IF (3)
Hadsund B
645086
02-03 2024
15:30 U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - Vinter Pulje 22 Vejgaard B Sjørring/Koldby Hørdum
02. mar
15:30
Vejgaard B
Sjørring/Koldby Hørdum
197458
03-03 2024
09:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 Mou IF B52/Aalborg
03. mar
09:30
Mou IF
B52/Aalborg
197459
03-03 2024
09:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 Skalborg SK Storvorde/Sejlflod B
03. mar
09:30
Skalborg SK
Storvorde/Sejlflod B
197460
03-03 2024
10:00 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 B52/Aalborg Skalborg SK
03. mar
10:00
B52/Aalborg
Skalborg SK
197461
03-03 2024
10:00 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 Storvorde/Sejlflod B Mou IF
03. mar
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Mou IF
197462
03-03 2024
10:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 Skalborg SK Mou IF
03. mar
10:30
Skalborg SK
Mou IF
197463
03-03 2024
10:30 U9 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 75 Storvorde/Sejlflod B B52/Aalborg
03. mar
10:30
Storvorde/Sejlflod B
B52/Aalborg
198716
03-03 2024
11:15 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 AaB Gug B
03. mar
11:15
AaB
Gug B
198717
03-03 2024
11:15 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 RKG (2) Oversidder
03. mar
11:15
RKG (2)
Oversidder
198718
03-03 2024
11:45 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 Gug B RKG (2)
03. mar
11:45
Gug B
RKG (2)
198719
03-03 2024
11:45 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 Oversidder AaB
03. mar
11:45
Oversidder
AaB
198720
03-03 2024
12:15 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 RKG (2) AaB
03. mar
12:15
RKG (2)
AaB
198721
03-03 2024
12:15 U9 Drenge C Kunstgræs (2015) 5M (2./3. marts) Pulje 96 Oversidder Gug B
03. mar
12:15
Oversidder
Gug B
168433
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 IF Skjold Sæby TSV
03. mar
13:00
IF Skjold Sæby
TSV
168434
03-03 2024
13:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 B52/Aalborg Skibsby-Højene IF
03. mar
13:00
B52/Aalborg
Skibsby-Højene IF
168435
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 TSV B52/Aalborg
03. mar
13:30
TSV
B52/Aalborg
168436
03-03 2024
13:30 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 Skibsby-Højene IF IF Skjold Sæby
03. mar
13:30
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
168437
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 B52/Aalborg IF Skjold Sæby
03. mar
14:00
B52/Aalborg
IF Skjold Sæby
168438
03-03 2024
14:00 U10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) Pulje 42 Skibsby-Højene IF TSV
03. mar
14:00
Skibsby-Højene IF
TSV
800146
03-03 2024
15:00 U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Vinter Pulje 45 Vejgaard B Gug B
03. mar
15:00
Vejgaard B
Gug B
457432
09-03 2024
10:00 U10 Drenge A1 (2014) 5M - Vinter 2023/2024 Pulje 21 B52/Aalborg Aabybro IF
09. mar
10:00
B52/Aalborg
Aabybro IF
234788
10-03 2024
11:00 U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - Vinter Pulje 178 Vejgaard B Randers Q
10. mar
11:00
Vejgaard B
Randers Q
237367
10-03 2024
13:00 U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11/9:9 - Vinter Pulje 132 Vejgaard B Team Østvendsyssel
10. mar
13:00
Vejgaard B
Team Østvendsyssel
322688
10-03 2024
14:45 U19 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Vejgaard B (1) Gug B
10. mar
14:45
Vejgaard B (1)
Gug B
596045
10-03 2024
17:30 Herre Serie 4 TT / 3 kampe Pulje 9 Aalborgstudenternes IF Thise IF
10. mar
17:30
Aalborgstudenternes IF
Thise IF
237508
17-03 2024
13:00 U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455 Vejgaard B Sjørring/Koldby/Hørdum
17. mar
13:00
Vejgaard B
Sjørring/Koldby/Hørdum

Log ind