MENU

Sondrup Park Kunstgræs (Aars) //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
453271 1
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Hobro IK Gug B
453272 1
04-02 2023
Kl. 10:00
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Randers Freja (1) Skalborg SK
453273 1
04-02 2023
Kl. 10:30
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Gug B Randers Freja (1)
453274 1
04-02 2023
Kl. 10:30
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Skalborg SK Hobro IK
453275 1
04-02 2023
Kl. 11:00
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Randers Freja (1) Hobro IK
453277 1
04-02 2023
Kl. 11:00
U8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) Pulje 96 Skalborg SK Gug B
743168 1
05-02 2023
Kl. 10:00
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 Aars IK (2) Vaarst/Fjellerad B
743169 1
05-02 2023
Kl. 10:00
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 IK Rosendal (2) VUG (2)
743170 1
05-02 2023
Kl. 10:40
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 Vaarst/Fjellerad B IK Rosendal (2)
743171 1
05-02 2023
Kl. 10:40
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 VUG (2) Aars IK (2)
743172 1
05-02 2023
Kl. 11:20
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 IK Rosendal (2) Aars IK (2)
743173 1
05-02 2023
Kl. 11:20
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne Pulje 51 VUG (2) Vaarst/Fjellerad B
416980 1
05-02 2023
Kl. 12:15
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Gug B Skibsby-Højene IF
416981 1
05-02 2023
Kl. 12:15
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Langholt SK Hornbæk SF
416982 1
05-02 2023
Kl. 12:45
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Skibsby-Højene IF Langholt SK
416983 1
05-02 2023
Kl. 12:45
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Hornbæk SF Gug B
416984 1
05-02 2023
Kl. 13:15
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Langholt SK Gug B
416986 1
05-02 2023
Kl. 13:15
U9 Piger B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) Pulje 125 Hornbæk SF Skibsby-Højene IF
397997 5 fr
10-02 2023
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 5 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 100 Aalestrup IF BMK
956451
18-02 2023
Kl. 13:00
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Kvik IF
956464
18-02 2023
Kl. 15:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Nørager IF
Kamp annulleret
221141
18-02 2023
Kl. 15:00
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Nørager IF
742889
18-02 2023
Kl. 17:15
Kvinde Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Idrætsforeningen Dannebrog, Astrup
500820 ti
21-02 2023
Kl. 19:30
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Dronninglund IF
956465
25-02 2023
Kl. 11:30
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Valsgård IF 83
956477
25-02 2023
Kl. 14:00
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp Aars IK Foulum IF
212581
25-02 2023
Kl. 16:15
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp Kvik IF Nørager IF

Log ind