Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. apr
17:30
Lyngby Boldklub 1921
FC København
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Brøndbyernes IF (Liga 1)
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
Lyngby Boldklub 1921
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
11:00
Lyngby Boldklub
Brønshøj BK
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Greve Fodbold (Liga 3)
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Lyngby BK
Vejle Boldklub
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921
HB Køge
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Sundby Bk.
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Fårevejle BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Lyngby
BSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Lyngby Boldklub 1921
FA 2000
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Lyngby
OB
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Snekkersten IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Nykøbing FC
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Lyngby
Esbjerg
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Lyngby
Esbjerg fB
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Lyngby BK
AB
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:15
Lyngby
Esbjerg
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
KFUM BK, Roskilde
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Pigefodbold (1)
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Lyngby Boldklub 1921
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød (1)
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Lyngby Boldklub 1921
IF Bytoften
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Køge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Værløse BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Fredensborg BI
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Lyngby Boldklub 2
LSF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Lyngby BK
Randers FC
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Lyngby Boldklub 1921
Ishøj IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Lyngby Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:15
Lyngby Boldklub 1921
Lynge-Uggeløse IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
11:00
Lyngby Bk
HB Køge
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Lyngby BK
AB
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Lyngby Boldklub 1921
HIK/SIF
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Lyngby Boldklub 1921
BSF
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Lyngby Boldklub
Pioneren
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Jyllinge FC
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
FC Holte
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
FC Lejre
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Frem
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Lyngby 2
KFUM BK, Roskilde
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
GVI
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Herlufsholm GF
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Vallensbæk IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Lyngby Boldklub 1921
B.93
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK (1)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
ORI-Fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Lyngby
OB
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Lyngby
OB
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Lyngby BK
Virum-Sorgenfri
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hornbæk IF
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:30
Lyngby Boldklub 2
Greve Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Lyngby BK
Viborg
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Lyngby Boldklub 1921
B 1903
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Lyngby Boldklub
BK Friheden
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Lyngby BK
Taastrup FC
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Lyngby
FC Nordsjælland
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
AB
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Snekkersten IF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
Lyngby Boldklub
AB Tårnby
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
Lyngby BK
KB
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|