MENU

Cuben //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
369842 1 to
22-08 2019
Kl. 18:00
U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Christiansfeld/Fjelstrup IF Hammelev SUF
369843 1 to
22-08 2019
Kl. 18:00
U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Toftlund IF
369844 1 to
22-08 2019
Kl. 18:40
U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Toftlund IF Christiansfeld/Fjelstrup IF
369845 1 to
22-08 2019
Kl. 18:40
U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Hammelev SUF Haderslev FK
101727 3 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 22 Christiansfeld IF Vojens BI
558474 2
24-08 2019
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Christiansfeld IF Jels IF
167634 3
24-08 2019
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 143 Christiansfeld IF Rødding/Fole
978910 2
25-08 2019
Kl. 10:00
U12 Drenge B/8 (2008) - Efterår Pulje 1 Christiansfeld IF Sønderborg/Dybbøl
995627 1
25-08 2019
Kl. 10:00
U9 Drenge B/5 (2011) - Efterår Pulje 3 Christiansfeld IF Vojens BI
995628 1
25-08 2019
Kl. 10:00
U9 Drenge B/5 (2011) - Efterår Pulje 3 Jels IF Starup UIF
995629 1
25-08 2019
Kl. 10:40
U9 Drenge B/5 (2011) - Efterår Pulje 3 Vojens BI Jels IF
995630 1
25-08 2019
Kl. 10:40
U9 Drenge B/5 (2011) - Efterår Pulje 3 Starup UIF Haderslev FK
995633 1
25-08 2019
Kl. 11:20
U9 Drenge B/5 (2011) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Christiansfeld IF
519478 2
25-08 2019
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 494 Christiansfeld IF Lysabild SG
524044 2
25-08 2019
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 542 Christiansfeld IF AabK/TIF
665900 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Oldboys/VET 60 min. 11-mands Privat Christiansfeld Øster Lindet
978914 4
01-09 2019
Kl. 10:00
U12 Drenge B/8 (2008) - Efterår Pulje 1 Christiansfeld IF Hellevad IF
524048 3
01-09 2019
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 542 Christiansfeld IF Hørup UI
519481 3
01-09 2019
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 494 Christiansfeld IF Oversidder
167637 4
01-09 2019
Kl. 15:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 143 Christiansfeld IF Jels IF
558477 3 on
04-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Christiansfeld IF Haderslev FK
794472 4 to
05-09 2019
Kl. 17:30
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Aabenraa BK Starup UIF (H)
794473 4 to
05-09 2019
Kl. 17:30
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Christiansfeld IF Felsted IF
794474 4 to
05-09 2019
Kl. 18:10
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Felsted IF Haderslev FK
794476 4 to
05-09 2019
Kl. 18:10
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Starup UIF (H) Ensted IF
794477 4 to
05-09 2019
Kl. 18:50
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Ensted IF Christiansfeld IF
794478 4 to
05-09 2019
Kl. 18:50
U10 Drenge C/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Aabenraa BK
524051 4
07-09 2019
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 542 Christiansfeld IF Oversidder
102524 6
07-09 2019
Kl. 15:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 22 Christiansfeld IF Seest B
665908 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Oldboys/VET 60 min. 11-mands Privat Christiansfeld Taps

Log ind