Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. apr
18:15
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Køge BK
Køge Nord FC
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Køge BK
Strandgårdsparkens Boldklub
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Køge BK (1)
Football Club Albertslund (3)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:45
Køge BK
Sorø Freja
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Køge BK
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Køge BK
Vallensbæk IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Køge BK
Næstved I.F.
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Køge BK
Næstved I.F.
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Køge BK
Dianalund IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Køge BK
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Køge BK
Køge Nord FC
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Køge BK
Oversidder
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Køge BK
Greve Fodbold
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:30
Køge BK
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
09:30
Køge BK
Greve Fodbold
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Køge BK
Greve Fodbold
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Køge BK
FC Storebælt
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
HB Køge
Kolding IF
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
HB Køge
Brøndbyernes IF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
HB Køge
Kolding IF
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Køge BK
Ølstykke FC
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
11:00
HB Køge
KB
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Køge BK
Hundige BK
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Køge BK (2)
Toksværd Olstrup Fodbold
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Køge BK (3)
VG Fodbold
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Køge BK
Svogerslev BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Køge BK (1)
Køge Nord FC
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
HB Køge
Brøndby IF
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Køge BK
Skensved IF
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Køge BK
Køge Nord FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
Køge BK (1)
Karise IK
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
Køge BK
Rosenhøj BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
Køge BK
VG Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Køge BK
Solrød FC
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Køge BK
Ringsted Pigefodbold
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Køge BK
NAB
UDS
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Køge BK
Herlufsholm GF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:15
HB Køge
Viborg FF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
HB Køge
Brøndbyernes IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Køge BK
Ringsted IF
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Køge BK
Sorø Freja
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
HB Køge
FC Nordsjælland
Gjensidige Kvindeliga Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Køge BK
B 73 Slagelse
HHT
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Køge BK
B. 73, Slagelse
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Køge BK (2)
Taastrup FC
HHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:30
Køge BK
Holmegaard GB
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Køge BK 2
Brøndbyernes IF 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
HB Køge
Hillerød Fodbold
NordicBet Liga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
Køge BK
Benløse IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:15
Køge BK
Ejby IF Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Køge BK
BK Friheden
U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:45
Køge BK
Albertslund IF (1)
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Køge BK
Vindinge IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Køge BK
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Køge BK
Greve Fodbold
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:30
Køge BK
Herfølge BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
HB Køge
Brøndby IF
Gjensidige Kvindeliga Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Køge BK
FC Nakskov
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:15
HB Køge
Næsby
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
HB Køge
Amager Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
HB Køge
B.93
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Køge BK
Førslev IF
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Køge BK
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
11:00
HB Køge
Frem
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Køge BK
Herfølge BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Køge BK
Tuse IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Køge BK
Greve Fodbold
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Køge BK (3)
Sørbymagle IF
Serie 3 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
HB Køge
Brønshøj / Fix
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Køge BK (2)
Taastrup FC
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Køge BK (1)
Svinninge IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Køge BK
Tuse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Køge BK
Brøndbyernes IF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:15
Køge BK (1)
Præstø IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:30
Køge BK
Lynge-Broby IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:30
Køge BK
Avedøre IF (2)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
Køge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Køge BK
BSF
U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Køge BK
Team AS Fodbold
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Køge BK
Vejle B
HHT
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Køge BK (2)
Røde Stjerne BK
HHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Køge BK
Borup IF Fodbold
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Køge BK
Solrød FC
Serie 5 - Forår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
HB Køge
FC Helsingør
NordicBet Liga - Kvalifikationsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Køge BK (2)
Næstved FC 77
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Køge BK
Terslev G&IF
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Køge BK
Benløse IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
|